Porodnice - Třinec

4.2.10 13:40

Porodnice-Třinec

Všichni tuto porodnici velice chvali,že je tam nové oddělení a skvělí doktoři :-D ,sestry :-D .Ale já mam strach tam jít 8-o .Poslední dobou slyším samé špatné věci,a přechází mě chuť :-? .Myslíte si to také?Nebo patříte :nevim: k tem co chvalí?A jestli ano,tak proč a co? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13709
4.2.10 15:24

Jedna zkušenost je zde: https://www.emimino.cz/…nice/trinec/, zkuste případně napsat SZ těm, kteří v porodnici rodily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3799
4.2.10 16:35

Redsherry - a co špatného jsi slyšela? Že holčičce špatně zasádrovali ručičku? To je smutné, ale není to porodní oddělení… Já se tam taky chystám, tak jsi mě teď trochu odradila…mamky, pozitivní zprávy SEM!!! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.2.10 10:52

Ale vždyť tam se pořád něco děje.Taky bych chtěla raději nějaké pozitivum.Takže kdo ho ma tak sem s ním. :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3588
14.2.10 15:11

já se tam taky chystám rodit a nic špatného jsem teda neslyšela. A dobré zprávy nevím… hold tak každý jde porodit… :mrgreen: a na konci se oběví miminko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
18.2.10 22:10

no to je fakt „super“ prý samé špatné zprávy a nic konkrétního nikdo neví. Já jsem nic špatného neslyšela (ale asi je to tím,že drby nějak nevyhledávám) Já rodila v Třinci třikrát :-) musím říct,že se v mnohém za ty roky vylepšili,ale pořád mají co zlepšovat. Řekla bych to asi takhle personál u porodu na jedničku (ale ten byl na jedničku vždy),navíc ty nové porodní boxy jsou super, na šestinedělí už je to trochu horší,sice personál celkem příjemný (tedy jak kdo,ale většinou jo :)..a to jsem tam byla 8dní,takže se tam vystřídalo dost lidí),ale ten jejich zvyk v případě drobných potíží za každou cenu cpát miminu nutrilon,ten je fakt děsnej :zed: ..někdy jsem nechápala,jak mohli získat titul baby friendly hospital :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3588
22.2.10 21:36

No já co jsem slyšela, tak jen samou chválu. V brzké době se tam chystám, tak vám pak napíšu.
Ale co vím, tak nic hrozného, co by ohrozilo život rodičky nebo miminka se nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
16.3.10 16:47

Tak koukám,že Monique už porodila :)..gratuluji! :potlesk: tož chtělo by to čerstvé zkušenosti s nemocnicí Třinec :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.3.10 12:30

Dobrý den, také se chystáme porodit v Nemocnici Třinec. Nedávno tady odrodily skoro všechny mé kamarádky a v jednom se vždy shodovaly. Porod na jedničku, ale poporodní péče některých sester děs.. Chovaly se prý jako by je tato práce už nebavila..což je smutné, zvlášť na tomto oddělení. A mimochodem titul Baby friendly hospital je pouze označení pro nemocnice, které podporují kojení.Nic víc, nic míň, i když v překladu je to Nemocnice přátelská dětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
29.3.10 23:58
. A mimochodem titul Baby friendly hospital je pouze označení pro nemocnice, které podporují kojení.Nic víc, nic míň, i když v překladu je to Nemocnice přátelská dětem.

no právě,v Třinci kojení moc nepodporují :roll: např.přivezou vám dítě z vyšetření,vy se divíte,jakto že odjížděl hladový,nyní si veselé chrupká a pak ze sestry vyleze,že je nadopován nutrilonem :zed: (stalo se mi to u toho nejmladšího),nebo sestra se dušuje,že na novorozeneckém nedávají miminám nic,jelikož ho vám na kojení přece vždycky přiveze,vy tam nečekaně příjdete a najdete flašu se jménem vašeho mimina :cert: (stalo se kamarádce)…tož asi tak..historek by bylo ale více :pocitac:
jinak ohledně sester: já narazila jen na jednu protivnou. Je tam ale jedna vyloženě :andel: Jak jen se ona jmenuje? Věrka? no,myslím,že jo.Je jednak na porodním a někdy slouží i na šestinedělí. Není zřejmě klasická sestřička,ale nějaká pomocná síla.ale tu by měli pozlatit.Taková hodná a chápavá ženská se jen tak nevidí. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
21.5.10 12:57

Koncem února jsem rodila v nemocnice Třinec Sosna- na porodním sále - naprosto skvělý přístup- jak ze strany lékaře tak sestřiček.Ale na odd šestinedělí - naprostá hrůza děs, nezájem a neochota ze strany sester. Nechápu jak tam můžou některé vůbec pracovat poslala bych je tak někde na sterilizaci nebo patologii - tam kde nemusí jednat s pacienty. Jsem sama zdrav. sestra a můžu říct že by mě " hanba liskala" kdybych se tak chovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3588
29.8.10 10:46

Souhlasím s annkasz, rodila jsem taky koncem února a sestřičky na novorozeneckém hrozný přístup… byla jsem ráda když jsem šla po třech dnech domů :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
simonazav
14.12.10 20:37

Nemocnice Třinec

Tak já už tam rodila dvakrát a chystám se tam potřetí,nemůžu si na nic stěžovat,když jsem chtěla epidural dali mi ho,když jsem nechtěla nedali,manžel tam byl semnou ikdyž jsem měla teprve začátek porodu nechali ho tam přes noc a s tím nutrilonem,vubec mi ho nenutili,jen jsem malou kojila a tu prvni sem dokrmovala protože byla o hodně vic hladovější takže záleží na mimčovi.Super jidlo,čistota,navštěvy mužou chodit skoro pořád po domluvě se sestřičkama,takže tam pujdu rodit ráda a ten kdo chce tak si vžycky najde nějake prkotiny na řešení..šak jak rodily naše mamy,babičky,myslím že to mame luxus podle nich,takže taak… :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
37
15.3.11 17:57

Je v Třinecké porodnici možné porodit bez jakéhokoliv rutinního zásahu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6272
11.4.11 12:13
Meggie86 píše:
Je v Třinecké porodnici možné porodit bez jakéhokoliv rutinního zásahu?

Tak to by ses musela informovat a domluvit asi přímo tam :nevim: , Mě dělali nastříh aniž by se mě kdo ptal jestli ho chci nebo ne u obou a u první dcery mi píchali i vodu, u druhé to už nějak nešlo-odcházela postupně, navíc jsem se tam nespěchala a do porodnice přijela s bolestmi co 2min a otevřená na 7cm :mrgreen: .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama