Poslední dobou...maminka od partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 19:56
Poslední dobou...maminka od partnera

Vím, že tohle téma už tady bylo hodněkrát a to maminky našich partnerů.
S mamkou od přítele jsem vycházela celkem dobře a to tak, že jsem jí skoro vůbec nevídala, takže vlastně nemohlo dojít k žádnému sporu. Ale poslední 3 měsíce přijde s nějakým nápadem, čímž vždycky jsme spolu otrávený. Přítel jí naštěstí na začátku upozorní, že ne nebo okamžitě odmítne se na jejim nápadu podílet (nepěkné zkušenosti z minulosti typu citové vydírání, dluhy z její strany atd.). Zatím nejsem účastnice těhle sporů a ani netoužím co nejdelší dobu být, ale bývám z toho poslední otrávená, vyšťavená. Snažím se to brát s nadhledem a nepouštět se do nějakých sporů, i když se obávám, že k něčemu takovému jednou dojde. Uvědomuji si, ze zivot nebude peříčko a vždycky nebude všechno uplne perfektni, ale když najdu klid a nejak to bude fungovat, tak to bude fajn. Zkušenosti s předešlou maminkou byly horší, tam jsem neměla zastání a chlap se mě nezastal a ani nesnažil trochu chránit. Tady děkuju, že všem svatým za mýho chlapa. Chci se vás jako starších a zkušenějších ženských zeptat. Máte nejake typy, jak se pres to prenest, zustat v klidu, nebo co v pripadne hadce s tchyni nerikat???

Reakce:
Cenarius
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 09.07.19 20:11

Pisete, ze si partner vsechno resi sam a vy nejste ucastnik. Tak proc se o to vubec starate a jste z toho „hotova“. Evidentne si chlap umi maminku srovnat sam.

ivašot.
Echt Kelišová 8304 příspěvků 09.07.19 20:17
@Anonymní píše:
S mamkou od přítele jsem vycházela celkem dobře a to tak, že jsem jí skoro vůbec nevídala, takže vlastně nemohlo dojít k žádnému sporu. Ale poslední 3 měsíce přijde s nějakým nápadem, čímž vždycky jsme spolu otrávený. Přítel jí naštěstí na začátku upozorní, že ne nebo okamžitě odmítne se na jejim nápadu podílet (nepěkné zkušenosti z minulosti typu citové vydírání, dluhy z její strany atd.). Zatím nejsem účastnice těhle sporů a ani netoužím co nejdelší dobu být, ale bývám z toho poslední otrávená, vyšťavená. Snažím se to brát s nadhledem a nepouštět se do nějakých sporů, i když se obávám, že k něčemu takovému jednou dojde. Uvědomuji si, ze zivot nebude peříčko a vždycky nebude všechno uplne perfektni, ale když najdu klid a nejak to bude fungovat, tak to bude fajn. Zkušenosti s předešlou maminkou byly horší, tam jsem neměla zastání a chlap se mě nezastal a ani nesnažil trochu chránit. Tady děkuju, že všem svatým za mýho chlapa. Chci se vás jako starších a zkušenějších ženských zeptat. Máte nejake typy, jak se pres to prenest, zustat v klidu, nebo co v pripadne hadce s tchyni nerikat???

Moc jsem nepochopila, co vlastně ti ta matka dělá tak hrozného :nevim:

cecetka
Echt Kelišová 8465 příspěvků 09.07.19 20:48

Jednu radu mam. Jednim uchem tam, druhym ven. Vse odkyvat, neodporovat, ale presto si vse delat po svem. Takto jsem roky prezila nejen s tchyni, ale i vlastni mamou.

Natálka26
Kelišová 5868 příspěvků 09.07.19 21:08

A kde je ten problém? Já to vůbec nechápu, chlap maminku územní dřív než k něčemu dojde tak z čeho jsi vystavena? 8o

P4ja
Extra třída :D 10053 příspěvků 09.07.19 21:12

Já to nějak nechápu. Zatím jsi s matkou nic neřešila, ale už jsi vystavena z toho že to jednou přijde? Co budeš dělat až to jednou nastane?

Proto02
Ukecaná baba ;) 1610 příspěvků 09.07.19 21:12
@Anonymní píše:

A co tedy vlastně ti dělá, nebo co ti vadí? S jakým nápadem?
Tak je to jeho maminka, je to rodina, ne? Snad spolu budete normálně komunikovat a vycházet a snažit by jsi se taky trochu měla. Možná je to od ní nešikovně navázaná komunikace.

Natálka26
Kelišová 5868 příspěvků 09.07.19 21:21
@P4ja píše:
Já to nějak nechápu. Zatím jsi s matkou nic neřešila, ale už jsi vystavena z toho že to jednou přijde? Co budeš dělat až to jednou nastane?

Co by, založí diskuzi, po přečtení příspěvků ze je hysterka se zhroutí, napíše nám tady jak jsme zlý, s matkou přítele mluvit už nikdy nebude a o úplňku smaže svůj účet na epipi. :nevim:

arinecka
Kelišová 6546 příspěvků 10.07.19 11:17

Nějak nechápu, kde že je ten problém? :think:

Váš příspěvek
Reklama