Poslouchá vaše dítě na slovo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
santape
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 10.10.14 14:33
Poslouchá vaše dítě na slovo?

Ahojky, tak jak už je výše uvedeno, poslouchá vás dítě napoprvé na slovo? Zajímalo by mě to, protože mé děti totiž ne, musím opakovat… a tak mě zajímá, jestli je to všude tak, nebo ne. A pokud ne a dítě poslochá opravdu moc, prosím o recept. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Trillian7
Kelišová 5618 příspěvků 10.10.14 14:34

Poslouchá na slovo..jen nevím, na jaký :nevim: :mrgreen:

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20205 příspěvků 10.10.14 14:34

No, ale nevim na ktere :think:

BaMaK
Závislačka 2991 příspěvků 20 inzerátů 10.10.14 14:34

Ne :lol:…není to pes :mavam:

Lizzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 14:37

Musím říct, že můj syn je docela poslušný. Nijak ho necepuji, on je ale takový přemýšlivý chlapeček a hlavně má po manželovi velmi klidnou a rozvážnou povahu. Je mu 21m. Jasně že si někdy podupe nebo se rozčílí, ale nějaké extra neposlouchání nebo záchvaty jsem u něj nezažila. Doufám, že se nám to nevrátí na druhém exempláři :lol:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 10.10.14 14:37

Ne

laducha
Generální žvanilka 22182 příspěvků 10.10.14 14:38

Mám tři, neposlouchá ani jedno. Vlastně kecám, na „Na!“ slyší všechny DOST dobře :mrgreen:

IvetJas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 14:38

@santape Ne a asi bych to ani nechtěla. V tomto souhlasím s teorií autorů knížky „Respektovat a být respektován“, že dítě, které je vychováváno k absolutní poslušnosti doma, je pak náchylnější se chytnout party, sekty, protože je prostě zvyklé mít „vůdce“. Jsou situace, ve kterých trvám na tom, aby mě syn poslechl (jít za ruku přes silnici třeba), ale pak je řada jiných, kde to ponechávám na něm.

ospalámyš
Kelišová 5436 příspěvků 10.10.14 14:40

Takové dítě bych snad ani nechtěla :D to bych dumala, kde jsme udělala chybu, že mám takovou poslušného robota na dálkové ovládání. ;)

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 10.10.14 14:41
@laducha píše:
Mám tři, neposlouchá ani jedno. Vlastně kecám, na „Na!“ slyší všechny DOST dobře :mrgreen:

Asi tak nějak. :lol: :lol: :lol:

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33162 příspěvků 10.10.14 14:41

:mrgreen: jistě, jen zjistit na které. :kytka: :think:
Ale jak zmínila @laducha na slovo" NA" slyší obě. :mrgreen: :mrgreen:

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 10.10.14 14:42
@Lizzi píše:
Musím říct, že můj syn je docela poslušný. Nijak ho necepuji, on je ale takový přemýšlivý chlapeček a hlavně má po manželovi velmi klidnou a rozvážnou povahu. Je mu 21m. Jasně že si někdy podupe nebo se rozčílí, ale nějaké extra neposlouchání nebo záchvaty jsem u něj nezažila. Doufám, že se nám to nevrátí na druhém exempláři :lol:

Ještě neříkej hop, dokud jste nepřekročili 2. rok. Samozřejmě ti to nepřeju, ale malý byl do dvou let taky zlaté dítě. :mrgreen:

Fíková
Kelišová 5778 příspěvků 10.10.14 14:45
@lovesmile píše:
Ještě neříkej hop, dokud jste nepřekročili 2. rok. Samozřejmě ti to nepřeju, ale malý byl do dvou let taky zlaté dítě. :mrgreen:

Chtěla jsem napsat něco obdobného :lol:

Jinak moje dítě poslechne tak na každé páté slovo. Když má dobrý den. :twisted:

mau-mau
Závislačka 3564 příspěvků 10.10.14 14:45

Nooo, jak na který.. :mrgreen: Jdeme už ze hřiště domů, pojď! - tak to neslyší, ale na: Zapni si televizi a pusť si Prasátko Peppa, tak to by se těm 100% mohlo slibně přiblížit. :lol: :lol: Ale abych odpověděla na otázku stručně: NE, neposlouchá. :lol:

IvetJas
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 14:45
@lovesmile píše:
Ještě neříkej hop, dokud jste nepřekročili 2. rok. Samozřejmě ti to nepřeju, ale malý byl do dvou let taky zlaté dítě. :mrgreen:

Jj, my to měli taky tak. Pořád je hodný, ale občas sebou rád švihne o zem nebo se do něčeho vzteky zakousne, ale naštěstí to netrvá dlouho.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >