Rozchod s partnerem - potřebuji povzbudit

Anonymní
30.10.19 09:45

potřebuju povzbudit

Potřebuju nutně podpořit, rozveselit. Jde o rozchod, jak typické :(… Je mi 35, mám syna 7 let (jeho otec me opustil pred porodem, milovala jsem ho a bylo tezke se z toho dostat, ale syn vsechnu tu bolet ulehčil). Neveřila jsem, že se znovu dokažu takhle zamilovat. V jeho třech letech jsem poznala muže, jenže to byl vztah z rozumu. Byl na nas hodny, syna bral jako vlastního a já doufala, že uz mi to bude v živote stačit (podotýkám, že on o mých citech/necitech věděl, sám se rozhodl v tom zustavat). No nesmysl, nešloto. A přišel i do života muž, který ve mě zase probudil všechno. Rozumněli jsem si ve všem, měli společné zájmy, v posteli vše klapalo na 1, hodně jsme spolu mluvili, když se něco nedelo dle predstav, čas jsme travili společně i oddelene. Jsme oba tvrdohlaví, takže samozřejmě obcas neco skříplo, ale to beru jako vec, co ke vztahu patří. Vsechno to uzasny prevazovalo na 100%. A ted jsme se rozešli, po roce a pul a já vlastne ani nevím proc… nestalo se nic zavazneho, proste jen takové to urazení se kvuli necemu, on odesel. Prestal komunikovat, že si musí ujasnit veci… může za tím být strach z rozhodnutí, které máme pred sebou, ale to je jedno. Vlastně neřeším proč, s tím se musím srovnat, jen to ted tak vsechno bolí. Vím, že to mame kazda za sebou, už jsem si tím prosla, vím, že čas to zahojí, vím že se musí soustředit na sebe, syna.. vsechny ty dobre rady, jak s tím bojovat znám a sama je říkám, když se to deje kolem me, ale nejde to. Proč musí skončit neco, čemu na 100% veříte, do čeho dáte vsechno. Potřebovala jsem si asi jen ulevit, vím, že si to musím prožít. Ach jo :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6252
30.10.19 09:59

A není ještě šance, že to dopadne dobře? Že si to v hlavě srovná tak, že s vámi chce být a nakonec to bude jen krize, kterou překonáte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13765
30.10.19 10:09

Od jisté doby ničemu nevěřím na 100% a všechno dávám jenom sama sobě. Bylo to bolavý poznání, ale od té doby je mi líp a jsem v životě i mnohem spokojenější a šťastnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.10.19 10:21

@sakota sance mozna je, ale ve me se to zlomilo. Pokladam si dokola otazku, proč pochybuje? Stojí o me, kdyz si není jistá. Já to tak nemám, takže se do toho nedokážu vcítit. Mám pocit, že dávám víc a to uz znovu nechci. Byla jsem stastná práve za to, že ten vztah byl ve vsem vyrovnaný.
@terien to zní až moc rozumně. Souhlasím, a le me byvilo zase dat do vztahu 100%. Nelituji toho, vím, že ta bolest jednou odejde. To štěstí za to asi stalo. Jen ted prekonat to nejhorší období. A to nemyslím na to, jak bude zklamaný syn :,(

• Nahlásit
  • Citovat
206
30.10.19 13:30

Posílám hodně síly :hug: :hug: :hug: pozvi domů nějakou kámošku na víno a pořádně si pohlaďte ego :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.10.19 13:53

@leylen :hug: dekuji. Já práve nemám ted sílu ani na tu kamošku :(. Vsem jsem říkala, jak jsem stastna, jak pekny mame vztah, takže ted nemám sílu nahlas říct, že uz to tak není

• Nahlásit
  • Citovat
114
30.10.19 19:02
@Anonymní píše:
@sakota sance mozna je, ale ve me se to zlomilo. Pokladam si dokola otazku, proč pochybuje? Stojí o me, kdyz si není jistá. Já to tak nemám, takže se do toho nedokážu vcítit. Mám pocit, že dávám víc a to uz znovu nechci. Byla jsem stastná práve za to, že ten vztah byl ve vsem vyrovnaný.
@terien to zní až moc rozumně. Souhlasím, a le me byvilo zase dat do vztahu 100%. Nelituji toho, vím, že ta bolest jednou odejde. To štěstí za to asi stalo. Jen ted prekonat to nejhorší období. A to nemyslím na to, jak bude zklamaný syn :,(

Něco ti povím. S ex jsem se rozešla v únoru. Teď máš konec října, za chvíli pomalu Vánoce. V mezidobí jeden dvouměsíční vztah ze soucitu. Vůči sobě, i vůči němu. Další rozchod z mé strany. Ty máš pocit, že šťastná můžeš být v situaci, kdy máš někoho druhého vedle sebe? Píšeš, to štěstí za to asi stálo. Asi tě trochu vyvedu v omyl, ale abys byla doopravdy šťastná, je fajn se dostat do bodu, kdy si řekneš, že jsi šťastná i jen sama bez partnera. Partner ovšem může vaše štěstí podpořit, ale v základu je potřeba, abyste byli šťastni oba dva, v podstatě každý sám vůči sobě. Momentálně jsem se dostala do stavu, kdy konečně svoje srdce už nepodbízím každému, kdo se mi ozve na Badoo nebo Tinderu :D Což bylo pro mě asi nejhorší. Dala jsem si též pár závazků, sama vůči sobě, že na sobě zapracuju, a že se trochu změním. Minulý víkend jsem se setkala po nějaké době s mým jedním hodně dobrým kamarádem, a on si dokonce té změny všiml. Takže doporučuji se po rozchodu soustředit sama na sebe. Raději budu tři roky žít sama, než rok s někým, kdo mě doopravdy nemiluje. Jestliže dávám lásku nejen sama sobě, ale i někomu dalšímu, musím totéž cítit i od druhého člověka. Jenomže když potkám někoho, kdo mě asi nikdy nemiloval upřímně od srdce, a pak mi napíše, že jsem mu to vlastně hodně ulehčila, když jsem se s ním rozešla, tak jsem si řekla, že nejlepším řešením bude se na nějakou dobu stáhnout na ústranní, a budovat ten nejlepší vztah, jaký můžu mít já sama k sobě. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.10.19 19:48

Nemůže to být karma za toho předchozího? Jasně, věděl to, ale jestli nebylo na tobě, abys to ukočirovala? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
31.10.19 06:47
@Anonymní píše:
@leylen :hug: dekuji. Já práve nemám ted sílu ani na tu kamošku :(. Vsem jsem říkala, jak jsem stastna, jak pekny mame vztah, takže ted nemám sílu nahlas říct, že uz to tak není

doporučuji knížku 4 dohody, krátká, výstižná, na seberealizaci zn. ideál :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.10.19 09:54

@Lotty28 Díky, ale tak to vubec není. Já umím být sama, nepotřebuju vedle sebe chlapa, abych byla stastná, mám spoustu koníčku, umím se zabavit, dokážu vyrazit sama temeř kamkoliv, spokojená se sebou jsem taky. O tom to ale není, mluvím o partnerském štěstí, to je nekde uplně jinde. Človek muže být sám se sebou spokojený jak chce, ale nikdy to nebude to stejné. Je to jako láska k dítěti a láska k partnerovi. Nedají se srovnat, každá ti dá neco jiného… takže to opravdu není o tom, že jsem přišla o figurku vedle sebe, bez které nedokážu být štastná. Ale o partnera, kterého jsem milovala…
@pohledzdruhestrany jasne, to klidne může být. Nejsem na to nijak pyšná. Ale není vsechno černobílé…
@leylen dekuji, podívám se po ní

• Nahlásit
  • Citovat
31.10.19 10:00
@Anonymní píše:
@Lotty28 Díky, ale tak to vubec není. Já umím být sama, nepotřebuju vedle sebe chlapa, abych byla stastná, mám spoustu koníčku, umím se zabavit, dokážu vyrazit sama temeř kamkoliv, spokojená se sebou jsem taky. O tom to ale není, mluvím o partnerském štěstí, to je nekde uplně jinde. Človek muže být sám se sebou spokojený jak chce, ale nikdy to nebude to stejné. Je to jako láska k dítěti a láska k partnerovi. Nedají se srovnat, každá ti dá neco jiného… takže to opravdu není o tom, že jsem přišla o figurku vedle sebe, bez které nedokážu být štastná. Ale o partnera, kterého jsem milovala…
@pohledzdruhestrany jasne, to klidne může být. Nejsem na to nijak pyšná. Ale není vsechno černobílé…
@leylen dekuji, podívám se po ní

Sama jsi to napsala, takže ti i tohle zjevně straší v hlavě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.10.19 10:01

@pohledzdruhestrany co presne myslíš?

• Nahlásit
  • Citovat
31.10.19 10:02
@Anonymní píše:

Že sama to nemáš v sobě vysvětlený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.10.19 10:03
@Anonymní píše:

Myslím vztah s tím hodňákem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.10.19 10:18

@pohledzdruhestrany Ale tak to zas asi jo. Vedel, jak se veci mají, rozhodl se za tu cenu s nami byt… Nemůžu žít život nekoho jiného. Kdybych mu vesela bulíky a využívala, tak neřeknu, ale jednala jsem na rovinu. Takže že bych se v tom nejak vnitřně utapela, to ne.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama