Práce "včera a dnes"-hledám info

patlamatlaxy
27.6.13 05:07

Práce "včera a dnes"-hledám info

Ahoj všichni,

píši práci do školy a hledám nějakou publikaci, nebo info na netu, jak se pracovalo v Československu a k jakým změnám docházelo. Práce má psychologický charakter a kapitola první právě má ukázat, jak se lidem pracovalo, jaké měli podmínky a pak to budu srovnávat se současnou dobou. Nechce se mi psát z patra, chci něco načíst, ale buď blbě hledám, nebo nic takového není.

Pomůžete mi?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14624
27.6.13 05:20

Spíš bych ti doporučovala zvednout se od PC a zajít do nějakého domu seniorů a poptat se face to face… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Klare
27.6.13 06:53

Takových knih je hromada, ale většinou tohle téma zahrnují v rámci širšího kontextu, takže tam není jen práce, ale i třeba rodinné podmínky, cestování atd. Vydej se do knihovny a hledej studie o ČSR. Já takovou knihu měla v ruce, dokonce přesně o tom, o čem píšeš, porovnání životních podmínek tehdy a dnes, ale to byla nějaká limitka v rámci festivalu. Určitě se tohle téma ale zpracovává celkem hojně…

MaWe: To je sice skvělý nápad, ale pokud má zpracovat objektivní pohled, musela by udělat průzkum mezi xxx seniory a pak zpracovávat hromadu výsledků. Ale jako doplnění a pro oživení citacemi je to určitě skvělé :)

• Citovat
  • Nahlásit
13120
27.6.13 07:46

Zkus I. Možný Rodina a společnost - tam něco bylo - spíše tedy o vývoji ženské zaměstnanosti, rodičovské dovolené a vlivu na rodinu, ale třeba ti to pomůžea možná ještě Bahenská - Počátky emancipace žen v Čechách. Ale mrkni i po jiných knížkách od Možného.
Jinak zkus zadat do googlu téma tvojí práce ale jakoby to byla bakalářská práce a až ti vyjedou, mrkni, co použili za materiály

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat