Praha 17

  • Otevřená skupina

Všechny maminky, které si chtějí psát, seznámit nebo pokecat a bydlí v Praze a okolí - pište :)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

65
7.1.15 13:49

Praha 17

Ahoj, nekdo Praha Řepy?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
496
10.2.15 18:27

Hlasujte prosím pro nové hřiště v Praze 6 - Řepích, lánská
 https://www.lidl-rakosnickova-hriste.cz/…ovani/praha/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2210
17.6.15 15:38

Ahoj, já jsem z Řep

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
30.6.15 13:38

Ahojky, taky jsem z Řep :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2210
30.6.15 16:40

@Jari87 Ahoj, tak to je fajn :) a máš nějaké dítě?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
30.6.15 16:43

@Luciie90 Ahoj, zatím ne, termín porodu mám 7.10.2015 :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2210
30.6.15 16:46

@Jari87 Tak to gratuluji :) a co čekáte? Já mám holčičku a má 2,5 měsíce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
30.6.15 16:49

@Luciie90 Děkuji a taky gratuluji :-) Čekáme chlapečka Jiříka po tatínkovi :-) A kde tady vlastně bydlíte?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
7.9.15 14:58

Ahoj, já jsem ze Zličína, máme Tomáška 6 týdnů - ano, konečně mi končí šestinedělí :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny