Pravidelné špinění před MS - i při těhu?

4183
10.5.20 16:21

Pravidelné špinění před MS - i při těhu?

Ahoj holky,
mám dotaz na ty, které mají nebo měly problém s pravidelným špinění před MS. Objevilo se Vám i v měsíci, kdy jste otěhotněly nebo jste ten měsíc konečně nešpinily?
Trápí mě vždy před MS cca 5 dní špinění, tak si musim trochu dupnout na gynekologa, aby to řešil.. mám srach, že to může být důvod, proč se nedaří..
Díky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2110
10.5.20 18:38

I před MS i při otěhotnění. Špinila jsem asi do 13tt :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4183
10.5.20 20:03

@EvieK děkuju moc za info. gyndař mi na to řekl, že špinění řešit nebude a až otěhotním, tak to přestane… tak jsem chtěla znát názory z praxe :hug:
a očividně to teda stejně nepoznám, když můžu špinit, i když budu těhu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2110
10.5.20 20:10
@baru-ska píše:
@EvieK děkuju moc za info. gyndař mi na to řekl, že špinění řešit nebude a až otěhotním, tak to přestane… tak jsem chtěla znát názory z praxe :hug:
a očividně to teda stejně nepoznám, když můžu špinit, i když budu těhu ;)

Hele přesně tak, já jsem špinila a pořád jsem si myslela, že přijde MS a už jsem byla v tom :). Ale je fakt, že kamarádka to poznala právě když před MS nešpinila a bylo jí to divné. Takže asi záleží na každé jak to má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4183
11.5.20 17:40

@EvieK tak jsem ráda, že vůbec přes to otěhotnět jde a každá to má asi jinak
Vždycky kdyžtak přijde, tak jsem zklamaná a i tak furt doufám, že tentokrát třeba to spineni je jiný :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.20 19:33

Ahojky :) a jak dlouho se snažíte? Mně toto taky trápilo, byla jsem z toho zoufalá. K tomu navíc gyn. záněty. Žadné bylinky/vitaminy nepomáhaly. Mně pak udělali hormonální profil - ten první odběr byl takový na hraně, druhý v pořádku - tedy vyhodnoceno to bylo jako OK. Přesto mi ale zkusili nasadit Gynprodyl. Je to docela dryák, ale mně to pomohlo - špinění postupně vymizelo a do 3 měsíců jsem otěhotněla. Těžko říct, jestli to bylo tím, nebo jsem tomu prostě tak moc věřila. Mně to špinění začínalo i 7 dnů před MS - něco šílenýho. Přeji hodně sil a snad se ti to brzy upraví :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
2110
11.5.20 19:57
@baru-ska píše:
@EvieK tak jsem ráda, že vůbec přes to otěhotnět jde a každá to má asi jinak
Vždycky kdyžtak přijde, tak jsem zklamaná a i tak furt doufám, že tentokrát třeba to spineni je jiný :mrgreen:

No my se snažily hoodne moc dlouho, ale zrovna špinění bych jako důvod toho, že se nám nedařilo nebrala. Spíše ty další věci okolo..ale pokud tě to tak trápí asi bych to probrala s gynekologem :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4183
11.5.20 20:59

Snažíme se třičtvrtě roku a zatím za sebou nemám žádný vyšetření. takze asi i proto mě to spineni trápí, protože to je něco, co vidím, že je špatně a tak tomu možná přikládám zbytečnou váhu. ;) ale díky za info holky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2110
11.5.20 21:09

@baru-ska my se snažily cca 9 let :). Ale já myslím, že pokud ses už na gynekologii zmínila, tak by ti asi doktor řekl, že je něco špatně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4183
8.6.20 19:52
@Anonymní píše:
Ahojky :) a jak dlouho se snažíte? Mně toto taky trápilo, byla jsem z toho zoufalá. K tomu navíc gyn. záněty. Žadné bylinky/vitaminy nepomáhaly. Mně pak udělali hormonální profil - ten první odběr byl takový na hraně, druhý v pořádku - tedy vyhodnoceno to bylo jako OK. Přesto mi ale zkusili nasadit Gynprodyl. Je to docela dryák, ale mně to pomohlo - špinění postupně vymizelo a do 3 měsíců jsem otěhotněla. Těžko říct, jestli to bylo tím, nebo jsem tomu prostě tak moc věřila. Mně to špinění začínalo i 7 dnů před MS - něco šílenýho. Přeji hodně sil a snad se ti to brzy upraví :kytka:

díky, uvidíme, jak to pujde, jen mě zajímaly zkušenosti ostatních… je to prostě taková nejistota, když člověk neví, jestli to špinění nebrání těhu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat