Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Já se mu možná nedivím, já přes tělísko otěhotněla, konkrétně přes Mirenu
Así ho to baví. Ale i z přerušované soulože může vzniknout dítě. ![]()
Mám nápad, prostě mu vyhrožuj třeba mu řekni že když se do tebe neudělá tak všechno semeno co bude mimo bude muset vylízat
![]()
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym. S manželem jsme spolu 4 roky, společné dítě nemáme a neplánujeme, máme už oba děti z předchozích vztahů. I když já bych vyloženě proti nebyla, ale na to musí být 2.Mám zavedené nitroděložní tělísko, manžel i přesto praktikuje přerušovaný styk. Prý že pro jistotu
Jenže popravdě já z toho sexu pak nic moc nemám, takže mě ani nebaví s ním spát. Nevím, neřeším třeba společný orgasmus, protože já při styku orgasmu nedosáhla nikdy s nikým, spíš takovou tu tělesnou blízkost. Může toho chlapa ten sex vůbec bavit a užívat si ho, když pořád myslí na to kdy ho musí vytáhnout? Já si pak připadám jak nějaká matrace akorát
řekla jsem mu to několikrát, ale tak nějak bez efektu. Takže se poslední rok sexu vyhýbám, spíme spolu cca 2-3× do měsíce. Jinak manželství funguje bez problémů, žádné jiné problémy nemáme.
Měl by nasadit čepičku. I z přerušování se těhotní. Ale pokud je tělísko OK, věřila bych mu.
@Russet píše:
Měl by nasadit čepičku. I z přerušování se těhotní. Ale pokud je tělísko OK, věřila bych mu.
S čepičkou to není ono
jak říkal na gymplu náš profesor z biologie- milovat se s čepičkou je jako se líbat přes sklo
tělísko je ok, měla jsem ho 6 let, pak vyměnila za nové, tohle mám cca 3 roky. Zakl.
@Anonymní píše:
S čepičkou to není onojak říkal na gymplu náš profesor z biologie- milovat se s čepičkou je jako se líbat přes sklo
tělísko je ok, měla jsem ho 6 let, pak vyměnila za nové, tohle mám cca 3 roky. Zakl.
Jestli nechce děti, ať se nechá přerušit chámovody, ne? Ale asi by to uz nebyl pořádný bejk. Jako ten profesor bižule. Na kolika on skončil dětech? ![]()
@Russet píše:
Jestli nechce děti, ať se nechá přerušit chámovody, ne? Ale asi by to uz nebyl pořádný bejk. Jako ten profesor bižule. Na kolika on skončil dětech?
Můj muž nebo profák? Můj muž má 3, profesor nevím ![]()
@Anonymní píše:
Můj muž nebo profák? Můj muž má 3, profesor nevím
Profesor. Když měl tak blbé kecy.
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym. S manželem jsme spolu 4 roky, společné dítě nemáme a neplánujeme, máme už oba děti z předchozích vztahů. I když já bych vyloženě proti nebyla, ale na to musí být 2.Mám zavedené nitroděložní tělísko, manžel i přesto praktikuje přerušovaný styk. Prý že pro jistotu
Jenže popravdě já z toho sexu pak nic moc nemám, takže mě ani nebaví s ním spát. Nevím, neřeším třeba společný orgasmus, protože já při styku orgasmu nedosáhla nikdy s nikým, spíš takovou tu tělesnou blízkost. Může toho chlapa ten sex vůbec bavit a užívat si ho, když pořád myslí na to kdy ho musí vytáhnout? Já si pak připadám jak nějaká matrace akorát
řekla jsem mu to několikrát, ale tak nějak bez efektu. Takže se poslední rok sexu vyhýbám, spíme spolu cca 2-3× do měsíce. Jinak manželství funguje bez problémů, žádné jiné problémy nemáme.
Přesně vím o čem píšeš - mám naprosto stejný pohled na věc. Přerušovaný sex by pro mě byl naprosto neuspokojující, nebavil by mě, nepřinášel ten požitek… a jak píšeš - není to o mém orgasmu, ale o tom společném zážitku v tělesné blízkosti, sdílení jeho orgasmu… Ovšem neporadím - jedině to zkusit znovu manželovi vysvětlit-ty vlastní pocity, poukázat na poměrně vysokou míru ochrany tělískem a zmínit četnější sexuální život, pokud to vyzkouší bez kontroly ![]()
No to není přerušovanou souloží, ale tím že manžel zjevně za sex považuje dovnitř, ven, dovnitř ven a vlastně neví jak se tě dotknout. A kdyby to dělal ještě chvíli a udělal se do tebe, tak by se v tvém prožívání nic nezměnilo.
Na tělesnou blízkost přece nepotřebuješ ejakulaci uvnitř sebe.
Víš ty sama co potřebuješ, abys dosáhla uspokojení? A řekla si to svému muži?
@Ou píše:
No to není přerušovanou souloží, ale tím že manžel zjevně za sex považuje dovnitř, ven, dovnitř ven a vlastně neví jak se tě dotknout. A kdyby to dělal ještě chvíli a udělal se do tebe, tak by se v tvém prožívání nic nezměnilo.Na tělesnou blízkost přece nepotřebuješ ejakulaci uvnitř sebe.
Víš ty sama co potřebuješ, abys dosáhla uspokojení? A řekla si to svému muži?
Zakladatelku chápu a s prvním odstavcem nesouhlasím. Často dosáhnu uspokojení (nikoliv orgasmu), sdílení slastných pocitů, uvolnění,… až po ejakulaci mého muže uvnitř mě (při použití tých slov).
Orgasmu při souloži dosahuji vyjímečně, ale rozhodně nestrádám.
Příspěvek upraven 06.12.19 v 07:11
@Ou píše:
No to není přerušovanou souloží, ale tím že manžel zjevně za sex považuje dovnitř, ven, dovnitř ven a vlastně neví jak se tě dotknout. A kdyby to dělal ještě chvíli a udělal se do tebe, tak by se v tvém prožívání nic nezměnilo.Na tělesnou blízkost přece nepotřebuješ ejakulaci uvnitř sebe.
Víš ty sama co potřebuješ, abys dosáhla uspokojení? A řekla si to svému muži?
A co intimni blizkost po sexu? Kdyz muzete zustat tak, jak jste, jak dlouho chcete?
Prostě další dítě nechce, cítí, že ty bys ho chtěla a tak chce mít jistotu že tělísko záhadně nezmizí a ty budeš těhotná.
Podle mě se cítí nejistě, proto to asi dělá. Tak bych si asi nějak promluvila, uklidnila ho, že je vše v pohodě, nebo použila další typ ochrany, aby to bylo fakt jistý
.
Omlouvám se za anonym. S manželem jsme spolu 4 roky, společné dítě nemáme a neplánujeme, máme už oba děti z předchozích vztahů. I když já bych vyloženě proti nebyla, ale na to musí být 2.
Mám zavedené nitroděložní tělísko, manžel i přesto praktikuje přerušovaný styk. Prý že pro jistotu
Jenže popravdě já z toho sexu pak nic moc nemám, takže mě ani nebaví s ním spát. Nevím, neřeším třeba společný orgasmus, protože já při styku orgasmu nedosáhla nikdy s nikým, spíš takovou tu tělesnou blízkost. Může toho chlapa ten sex vůbec bavit a užívat si ho, když pořád myslí na to kdy ho musí vytáhnout? Já si pak připadám jak nějaká matrace akorát
řekla jsem mu to několikrát, ale tak nějak bez efektu. Takže se poslední rok sexu vyhýbám, spíme spolu cca 2-3× do měsíce. Jinak manželství funguje bez problémů, žádné jiné problémy nemáme.