Prevenar 13 - očkovat nebo ne?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
14697
16.6.21 21:28

Já bych tipla, ze lituje, ze to vůbec dala naockovat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6594
17.6.21 01:01

@Semtex Ono to z toho komentáře není úplně zřejmý :lol: Hlavně ať je dítko v pořádku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1404
17.6.21 09:49

@Salorka Napsala jsem to asi špatně, celkově lituji, že jsem nechala ockovat, ale proti tomu očkování rozhodně nejsem, holt zrovna mé dceři to nějak neudělalo dobře, ale jsme jedny z mála. Čekala jsem pár denní reakci, na tohle mě nikdo nepřipravil. Každopádně jsem ráda, že jsem nechala ockovat zvlášť, protože vím, na jakou z vakcín má dcera špatnou reakci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2975
17.6.21 10:27

Taky jsem nechala dceru naočkovat a bez reakce. Jsem pro očkování. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6594
17.6.21 11:13

Holky, díky všem. Dala jsem zvlášť a na Prevenar 13 jdeme za tři týdny.

Jen mě ještě zajímá, kdy a do kdy se projeví případná reakce na očkování? Dnes tedy jen Hexicima

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
421
17.6.21 13:12

@Salorka Mně doktorka říkala, že se reakce na očkování objeví do 24 hodin, pak už jsme ok. Za sebe tomu teda nevěřím. Po druhé jede oteklo synovi druhý den stehýnko a vydrželo to tři dny. :nevim: Beru to taky že dva tři dny jsem ve střehu. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1177
18.6.21 18:16

@Semtex @NinaU. jasne, citovala jsem spatny prispevek, patrilo to k tomu Bexseru ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
16.7.21 21:30

Jen pro info.

Příspěvek upraven 30.07.21 v 08:40

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
28.7.21 21:30

Dobrý večer maminky, včera můj 3.měsíční syn naočkován prevenarem 13 a bez reakce. U hexa vakcíny i Bexsera jsme měli teplotu do 38 jinak úplně v pohodě. Nebojte a určitě pro očkování 🙂

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek