Prevence trombózy - babské rady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Banane18
Povídálka 28 příspěvků 01.02.19 12:57
Prevence Trombózy babské rady

Ahojky holky :)
Mám takový dotaz, předevčírem jsem si zlomila nohu (špatně jsem došlápla a bylo to) takže mám teď sádru a berle :lol:.
Dostala jsem injekce proti Trombóze které si mám píchat do břicha každý den po dobu 20-ti dnů. Jenže se mi do toho vůbec nechce a proto hledám nějakou jinou možnost.
Je mi 21,Antikoncepci neberu a snažím se už tak hodně hýbat, samozřejmě pod sádrou se těžko něco pohne a snažím se aspoň prstama (alespoň těmi kterými to jde) atd.
Před tím úrazem jsem nedělala nějaký sport nebo tak prostě lennoch. Nemáte nějakou babskou radu pro mě? Děkuju moc :P

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
divine woman
Extra třída :D 10164 příspěvků 01.02.19 13:02

Mám. Poctivě si píchej Clexane.

Banane18
Povídálka 28 příspěvků 01.02.19 13:04

@divine woman
Prosím já nechci :lol: kdyby to bylo do zadku tak ještě ok ale do břicha je to hrozný

Tichošlápek
Extra třída :D 12112 příspěvků 01.02.19 13:05

@Banane18 nic to není. Tak ať ti to píchne nějaká kamarádka nebo přítel.

divine woman
Extra třída :D 10164 příspěvků 01.02.19 13:07

Pořád lepší než ta trombóza. Příbuzná si zlomila kotník, lékař zapomněl na ředění krve a do týdne měla trombózu. :cert: A věř, že je to dost velký problém. Injekci ti může píchnout někdo z rodiny, nic na tom není.

aiwwa
Generální žvanilka 20705 příspěvků 01.02.19 13:09

určitě žádná alternativa není. Vždyť to nebolí, jde jen o to překonat ten strach. To zvládneš. Jestli nechceš do břicha, dá se to píchnout do vnitřní strany stehna, ale tam to teda bolí.

Banane18
Povídálka 28 příspěvků 01.02.19 13:09

@divine woman
Oj chudák :,(
Musí se to píchat do břicha?Nemůžu to píchnout do zadku ? :lol:

Russet
Extra třída :D 13957 příspěvků 01.02.19 13:09
@Banane18 píše:
@divine woman
Prosím já nechci :lol: kdyby to bylo do zadku tak ještě ok ale do břicha je to hrozný

Když mě po CS měli píchnout do břicha, taky jsem se zdravotním bratrem licitovala, ale byl neoblomný. Fakt to nic nebylo. Jestli se ti to příčí, nech si to píchnout někým. Není to prča. Trombózu můžou mít i mladé holky, pro nic by ti to nedali.

mroe
Neúnavná pisatelka 15072 příspěvků 01.02.19 13:18

Jedina dobra rada je pichat si Clexane a nevymyslet hlouposti.

Vemas
Kelišová 5426 příspěvků 01.02.19 13:24

Ja ve 20ti mela oboustranou masivni, plicni embolii. Tak at ti to pichne nekdo jiny

Lama Lama
Hvězda diskuse 50637 příspěvků 4 inzeráty 01.02.19 13:25

Obihat kolem domu s Kuřim drapem o berlich za úplňku a volat aleluja.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 13:26

Já injekce po zlomenině čéšky dostala a píchala poctivě, bohužel i tak jsem dostala trombózu (mám poruchu krvetvorby a bohužel mi ta nízká dávka nestačila). Jsou to dva roky a pořád mám problémy, musím nosit kompresní punčochu atd. Rozhodně neřeš babské rady a pichej si injekce. Fakt se to dá vydržet. Někdo si musí píchat injekce celý život…

aiwwa
Generální žvanilka 20705 příspěvků 01.02.19 13:27
@Lama Lama píše:
Obihat kolem domu s Kuřim drapem o berlich za úplňku a volat aleluja.

to nemůže, když má nohu v gypsu :mrgreen: :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 13957 příspěvků 01.02.19 13:34
@aiwwa píše:
to nemůže, když má nohu v gypsu :mrgreen: :mrgreen:

Tak kulhat kolem domu s kuřím drápem…To bude pokulháníčko.

Tesssa23
Kecalka 135 příspěvků 01.02.19 14:19

Urcite si to zvladnes pichnout, mne to pichal pritel. Kdyz jsem byla tehotna, musela jsem si to pichat preventivne a to v tehotenstvi nekolik poslednich tydnu az do porodu a pak nekolik tydnu po porodu.Pichala jsem si to do bricha a to sama, protoze to se picha vzdy ve stejnou dobu a pritel chodi do prace na smeny.Zvladla jsem to ja, tak to zvladnes taky.Bud rada, ze nejsi zrovna tehotna.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >