Při menstruaci chci miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Froodepo
Povídálka 32 příspěvků 22.01.17 10:18
Při menstruaci chci miminko

Zdravíčko,
jsem tu nová. Je mi 20 let, letos mi bude 21. S přítelem budeme rok spolu. A já poprvé zasteskla po miminku. Možná je to tím že mám své dny, ale nechápu to. Nikdy jsem takový chtíč v sobě neměla. Může mi to způsobovat menstruace? Předem Vám děkuji.

Reakce:
Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 10:24

To víš že může :mrgreen: hormony dělají svoje…

Ester13
Kelišová 5846 příspěvků 22.01.17 10:26

Může. Až nebudeš mít PMS, zhodnotˇte to se střízlivou hlavou. Jestli to chce i partner, vaše finanční možnosti, studium, jestli máš odpracováno, bydlení a uvidíte. Já osobně bych po ročním vztahu v tomto věku ještě počkala.

Froodepo
Povídálka 32 příspěvků 22.01.17 10:26

Je to vážně hrozný. Nějak ani teď nevím, jestli se tím mám nechat strhnout, a nebo to nechat být :D

Kač23
Kecalka 120 příspěvků 22.01.17 10:31

Podle mě je po roce brzo, ještě o tom popřemýšlej až nebudeš mít menstruaci :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 11:13

Mně je o něco málo více a s přítelem jsme už skoro 4 roky, ale studuju a dítě zatím nechci. Chráníme se a děláme vše pro to abych neotěhotněla a já moc dobře vím že to zatím nechci. Ale posledních pár měsíců ve mě vždy před menstruací hlodá červíček, že by třeba nemusela přijít a že by to miminko bylo moc fajn. Když to dostanu, chvíli mě to i mrzi. Pak se ale vždycky vzpamatuju a nechápu sama sebe, co to bylo za myšlenky. Myslím že to je něco hodně podobného jako u tebe, hormony. Ale důležité je nenechat se strhnout a rozhodovat se mozkem a ne pomocí hormonů :-)

martina82
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 22.01.17 11:36
@Froodepo píše:
Zdravíčko,
jsem tu nová. Je mi 20 let, letos mi bude 21. S přítelem budeme rok spolu. A já poprvé zasteskla po miminku. Možná je to tím že mám své dny, ale nechápu to. Nikdy jsem takový chtíč v sobě neměla. Může mi to způsobovat menstruace? Předem Vám děkuji.

ahoj jo hormony delaji svoje :mrgreen: ja to ted taky mam a po vecerech fnukam ze nemam mimino :mrgreen: no mimochodem kdyby si nahodou chtela tak pri ms se da taky otehotnet :palec: :pankac:

Michrich
Kecalka 176 příspěvků 22.01.17 12:03
@Froodepo píše:
Zdravíčko,

Může i nemusí to způsobovat menstruace nebo PMS apod.. Podle mého leda, že chceš mimčo „jen“ když máš své dny - může za to menstuace. Jinak už se u tebe objevil mateřský půd. Nestyď se za to, že se objevil už 20. Znám pár holek, který zatoužily po miminku ještě dřív. Každá to máme jinak ;)

Michrich
Kecalka 176 příspěvků 22.01.17 12:05
@Froodepo píše:
Zdravíčko,

Může i nemusí to způsobovat menstruace nebo PMS apod.. Podle mého leda, že chceš mimčo „jen“ když máš své dny - může za to menstuace. Jinak už se u tebe objevil mateřský půd. Nestyď se za to, že se objevil už 20. Znám pár holek, který zatoužily po miminku ještě dřív. Každá to máme jinak ;)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Šojdrová je pro smích: Kvůli čachrům se sirotky ji přirovnali k Saxaně

Uplynulo půl roku od doby, kdy lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Předražené boty Gucci: Kdo z našich celebrit by skočil po ošuntělých teniskách?

Nedlouho po skandálním rasistickém svetru módní dům Gucci představil nové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >