Při menstruaci chci miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Froodepo
Povídálka 32 příspěvků 22.01.17 10:18
Při menstruaci chci miminko

Zdravíčko,
jsem tu nová. Je mi 20 let, letos mi bude 21. S přítelem budeme rok spolu. A já poprvé zasteskla po miminku. Možná je to tím že mám své dny, ale nechápu to. Nikdy jsem takový chtíč v sobě neměla. Může mi to způsobovat menstruace? Předem Vám děkuji.

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 10:24

To víš že může :mrgreen: hormony dělají svoje…

Ester13
Kelišová 5819 příspěvků 22.01.17 10:26

Může. Až nebudeš mít PMS, zhodnotˇte to se střízlivou hlavou. Jestli to chce i partner, vaše finanční možnosti, studium, jestli máš odpracováno, bydlení a uvidíte. Já osobně bych po ročním vztahu v tomto věku ještě počkala.

Froodepo
Povídálka 32 příspěvků 22.01.17 10:26

Je to vážně hrozný. Nějak ani teď nevím, jestli se tím mám nechat strhnout, a nebo to nechat být :D

Kač23
Kecalka 119 příspěvků 22.01.17 10:31

Podle mě je po roce brzo, ještě o tom popřemýšlej až nebudeš mít menstruaci :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 11:13

Mně je o něco málo více a s přítelem jsme už skoro 4 roky, ale studuju a dítě zatím nechci. Chráníme se a děláme vše pro to abych neotěhotněla a já moc dobře vím že to zatím nechci. Ale posledních pár měsíců ve mě vždy před menstruací hlodá červíček, že by třeba nemusela přijít a že by to miminko bylo moc fajn. Když to dostanu, chvíli mě to i mrzi. Pak se ale vždycky vzpamatuju a nechápu sama sebe, co to bylo za myšlenky. Myslím že to je něco hodně podobného jako u tebe, hormony. Ale důležité je nenechat se strhnout a rozhodovat se mozkem a ne pomocí hormonů :-)

martina82
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 22.01.17 11:36
@Froodepo píše:
Zdravíčko,
jsem tu nová. Je mi 20 let, letos mi bude 21. S přítelem budeme rok spolu. A já poprvé zasteskla po miminku. Možná je to tím že mám své dny, ale nechápu to. Nikdy jsem takový chtíč v sobě neměla. Může mi to způsobovat menstruace? Předem Vám děkuji.

ahoj jo hormony delaji svoje :mrgreen: ja to ted taky mam a po vecerech fnukam ze nemam mimino :mrgreen: no mimochodem kdyby si nahodou chtela tak pri ms se da taky otehotnet :palec: :pankac:

Michrich
Kecalka 174 příspěvků 22.01.17 12:03
@Froodepo píše:
Zdravíčko,

Může i nemusí to způsobovat menstruace nebo PMS apod.. Podle mého leda, že chceš mimčo „jen“ když máš své dny - může za to menstuace. Jinak už se u tebe objevil mateřský půd. Nestyď se za to, že se objevil už 20. Znám pár holek, který zatoužily po miminku ještě dřív. Každá to máme jinak ;)

Michrich
Kecalka 174 příspěvků 22.01.17 12:05
@Froodepo píše:
Zdravíčko,

Může i nemusí to způsobovat menstruace nebo PMS apod.. Podle mého leda, že chceš mimčo „jen“ když máš své dny - může za to menstuace. Jinak už se u tebe objevil mateřský půd. Nestyď se za to, že se objevil už 20. Znám pár holek, který zatoužily po miminku ještě dřív. Každá to máme jinak ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >