Příliš žárlivý?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 11:49
Příliš žárlivý?

Dobrý den, milé dámy,
Trápí mě jedna výměna názorů, kterou jsem měla dnes s přítelem. Jemu je 22 a mně je 21, oba studujeme VŠ. Jsme spolu velmi často ale zatím spolu nebydlíme. Mám blízkou kamarádku, se kterou jsme se domluvily na společném dámském večeru (Bohužel se moc často nevídáme.). Jako malé holky jsme samozřejmě často pořádaly přespávačky, ale to postupně s věkem vymizelo. A tak jsme si řekly, že bychom mohly po dlouhé době zase vymyslet dámský večer s přespáním a zavzpomínat si na dívčí léta :D. Bydlím sama v malém městském bytečku, takže jsme to chtěly uspořádat u mě, jelikož kamarádka ještě bydlí u rodičů na vesnici. Když jsem tento návrh ale sdělila příteli, tak mi řekl, že po takovém dámském večeru už si asi nebude moct lehnout se mnou do mé postele, když tam spal někdo jiný 8o (mám velkou postel pro dva). A když jsem mu řekla, že v té posteli už se mnou ležel bývalý přítel a před lety i ta kamarádka, tak akorát znovu opakoval, že už si tam po někom jiném nelehne (Přitom kamarádka je normální slušná holka.). Jsem z toho opravdu zmatená a nechápu. Povlečení samozřejmě vyměním, ale nechápu, co sleduje tím, že už si tam se mnou nelehne, když tam chci mít na jednu noc kamarádku. Myslíte si, že by to mohla být přílišná žárlivost? Děkuji za reakce.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Diana69
Kecalka 334 příspěvků 10.02.19 11:52

Je divnej..zeptej se ho,co ho přesně žere

Jukat
Stálice 65 příspěvků 10.02.19 11:56

Spis by mi prislo normalni, ze ho ta predstava vzrusi - dve holky v jedne posteli :mrgreen: tahle reakce je divna.

Kanah
Povídálka 49 příspěvků 10.02.19 11:56

Rekni mu, ze „proste nelehnu“ je absolutne nedostačující vysvětlení a ze tedy pokud se chce chovat takhle, tak at proste neleha, ze vecer s kamarádkou pro takový nesmysl rušit nebudeš. Můžeš si byt jista, ze si tam znovu lehne a jeste bude rad, ze ho vubec necháš ;)

Halamka
Závislačka 3884 příspěvků 10.02.19 11:59

Řekla bych mu, ať si koupí svou postel do svého bytu :mrgreen: A jestli má takové problémy, ať si je vyřeší a neobtezuje. Pokud bude hodný, může si k tobě nosit matrací a peřinu s polštářem. Jinak ať si holt spí ve své posteli.

BaMaK
Závislačka 2968 příspěvků 34 inzerátů 10.02.19 12:00

Vydira tě. Pokud se necháš, zadelavas si do budoucna o obrovské problémy. Podle mě sonduje terén co všechno si necháš líbit a jak moc tě může ovládat v budoucnu. S někým takovým bych já osobně nebyla. Pokud se takto projevuje na začátku vztahu, ráda bych věděla co by dělal později.

Sorin
Stálice 63 příspěvků 10.02.19 12:00

Je to hodně divné a nikdy jsem od nikoho neslyšel, že by tohle někomu vadilo…Nemá strach, že tam bude ještě někdo třeba? Nějaký kluk? Jinak to teda bude slušný podivín, pokud mu to skutečně vadí. :mrgreen:

Monchichik
Kelišová 6503 příspěvků 10.02.19 12:01

Sleduje tím to, že nechce, aby u tebe ta kamarádka spala, nechce ti to říct přímo, tak to zkouší takhle. Tak bych to viděla já. Ale plány bych kvůli tomu neměnila, přece si nenecháš říkat, co můžeš a co ne.

Sany80s
Kelišová 6843 příspěvků 10.02.19 12:02

Asi bych se ho zeptala, jestli má nějaký problém, o kterém mi neřekl, protože se stydí.
Pokud jde o žárlivost, udělala bych z něj bývalého.

Agrion
Závislačka 2854 příspěvků 10.02.19 12:08

Nemusi to byt jen zarlivost… muze to byt i jen proste jeho uchylka ci hygienicka obsese, to ale musis vedet ty. Muj chlap by taky nesnesl aby nekdo spal v nasi posteli - mel problem i kdyz jsem navrhla aby tam prespali moji rodice, kdyz u nas byli na navsteve :nevim: Proste to tak ma… neresim, koupili jsme rozkladaci gauc pro navstevy. Kupodivu v hotelu mu spat nevadi :lol: i kdyz se tam v postelich prostrida kde co :lol:

maja45
Povídálka 48 příspěvků 10.02.19 12:10
@Anonymní píše:
Dobrý den, milé dámy,
Trápí mě jedna výměna názorů, kterou jsem měla dnes s přítelem. Jemu je 22 a mně je 21, oba studujeme VŠ. Jsme spolu velmi často ale zatím spolu nebydlíme. Mám blízkou kamarádku, se kterou jsme se domluvily na společném dámském večeru (Bohužel se moc často nevídáme.). Jako malé holky jsme samozřejmě často pořádaly přespávačky, ale to postupně s věkem vymizelo. A tak jsme si řekly, že bychom mohly po dlouhé době zase vymyslet dámský večer s přespáním a zavzpomínat si na dívčí léta :D. Bydlím sama v malém městském bytečku, takže jsme to chtěly uspořádat u mě, jelikož kamarádka ještě bydlí u rodičů na vesnici. Když jsem tento návrh ale sdělila příteli, tak mi řekl, že po takovém dámském večeru už si asi nebude moct lehnout se mnou do mé postele, když tam spal někdo jiný 8o (mám velkou postel pro dva). A když jsem mu řekla, že v té posteli už se mnou ležel bývalý přítel a před lety i ta kamarádka, tak akorát znovu opakoval, že už si tam po někom jiném nelehne (Přitom kamarádka je normální slušná holka.). Jsem z toho opravdu zmatená a nechápu. Povlečení samozřejmě vyměním, ale nechápu, co sleduje tím, že už si tam se mnou nelehne, když tam chci mít na jednu noc kamarádku. Myslíte si, že by to mohla být přílišná žárlivost? Děkuji za reakce.

Normální mi to tedy nepřijde. Takže nikam nejezdí na dovolenou nebo si s sebou vozí svojí postel|?

lilithlilith
Kecalka 389 příspěvků 10.02.19 12:14

Ať si lehne na zem. Fakt holky vaše problémy na moji hlavu…váš de.bil si něco vymyslí, prostě jen tak z plezíru aby vyzkoušel jaká je dotyčná až husa a jaký hadr ze sebe v rámci tolerance a nechcihoztratit, nechá udělat…A že vy se tím vůbec zaobíráte, místo abyste to smetly a udělaly s panáčkem krátký proces :roll: zírám, fakt.. :nevim:

Venetia
Hvězda diskuse 39627 příspěvků 10.02.19 12:17
@lilithlilith píše:
Ať si lehne na zem. Fakt holky vaše problémy na moji hlavu…váš de.bil si něco vymyslí, prostě jen tak z plezíru aby vyzkoušel jaká je dotyčná až husa a jaký hadr ze sebe v rámci tolerance a nechcihoztratit, nechá udělat…A že vy se tím vůbec zaobíráte, místo abyste to smetly a udělaly s panáčkem krátký proces :roll: zírám, fakt.. :nevim:
:palec: :D
smutny klaun2
Kecalka 455 příspěvků 10.02.19 12:17

Dej ho do oběhu.Takový rapl Ti bude dělat jen nepříjemná překvapení.Pot­řebuješ to?To přece není normální,takhle někoho vydírat a schovávat ubohou žárlivost za hygienu.

Jukat
Stálice 65 příspěvků 10.02.19 12:18

@lilithlilith jenze kazdej neni takovej frajer jako ty (to myslim naprosto v dobrem)… Taky s tim mam problem a o kurz asertivity zadam kazde Vanoce :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >