Příšerné služby zásilkových služeb

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adrasteia
Závislačka 2779 příspěvků 1 inzerát 19.11.18 16:52
Příšerné služby zásilkových společností

Zlatá pošta! Už mám všech zásilkových služeb tak akorát dost. Teď měl přijít opět balík od PPL - že prý přijedou dopoledne, tak jsem zařizovala, aby byl někdo doma apod. Ani se neobtěžovali přijet a rovnou balík hodili do úložiště, kde byla paní zavalená a stěžovala si, že vůbec jednotlivé adresy neobjíždějí a rovnou to k ní všechno nahází. :cert: Kdyby z člověka alespoň nědělali blbce a napsali rovnou, že k němu nepojedou. Stejně špatné zkušenosti mám i ostatními - Geis, DPD - ztratili mi balík a nebyli schopni ho dohledat (vo co prej jako jde, když to bylo na dobírku? :zed: ), vůbec se neohlašují, kdy hodlají dorazit, řidiči neposílají na sebe kontakt.
Nechávám si už balíčky zasílat pouze poštou, nejhorší ale je, že mnohé internetové obchody ani nenabízejí možnost zvolit si jako dopravce poštu, což mě štve asi nejvíc.
No nic, jen jsem si potřebovala ulevit. Teď před Vánocemi to bude ještě větší mazec. Co vy, jaké máte zkušenosti?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 19.11.18 16:56
@Adrasteia píše:
Zlatá pošta! Už mám všech zásilkových služeb tak akorát dost. Teď měl přijít opět balík od PPL - že prý přijedou dopoledne, tak jsem zařizovala, aby byl někdo doma apod. Ani se neobtěžovali přijet a rovnou balík hodili do úložiště, kde byla paní zavalená a stěžovala si, že vůbec jednotlivé adresy neobjíždějí a rovnou to k ní všechno nahází. :cert: Kdyby z člověka alespoň nědělali blbce a napsali rovnou, že k němu nepojedou. Stejně špatné zkušenosti mám i ostatními - Geis, DPD - ztratili mi balík a nebyli schopni ho dohledat (vo co prej jako jde, když to bylo na dobírku? :zed: ), vůbec se neohlašují, kdy hodlají dorazit, řidiči neposílají na sebe kontakt.
Nechávám si už balíčky zasílat pouze poštou, nejhorší ale je, že mnohé internetové obchody ani nenabízejí možnost zvolit si jako dopravce poštu, což mě štve asi nejvíc.
No nic, jen jsem si potřebovala ulevit. Teď před Vánocemi to bude ještě větší mazec. Co vy, jaké máte zkušenosti?

Fakt? Tak to já mám úplně jiné zkušenosti. :)

Tableta
Závislačka 4116 příspěvků 19.11.18 16:58

Nejlepší je za mě Zásilkovna. S nimi jsem neměla nikdy jediný problém. Jak s doručením, tak s podáním.
Pošta je drahá jak pes, kolikrát jsem podle nich prý nebyla doma :pocitac:
S PPL jsem měla jen jediný problém, když byly ty největší vedra a my jsme v sobotu čekali celý den zbytečně na balík. Nedali vědět, že se jim nevlezl do auta. Jinak jsem naprosto spokojená, jezdí k nám často.
Ostatní zásilkové služby taky bez problému.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63590 příspěvků 3 inzeráty 19.11.18 16:59

@Adrasteia Já mám s PPL zkušenosti perfektní, jezdí asi 2 řidiči, oba tu znají poměry, takže přesně vědí, kam to mohou dát, když nejsem doma, takže to vůbec nemusím řešit.
S poštou tak napůl, když už se to dostane na naše depo, tak je vše OK a vše přijde, ale naposled mi ležel balík skoro 2 měsíce na centrálním depu, tomu fakt říkám služba.

ShadowDancer
Kecalka 104 příspěvků 19.11.18 16:59

Zkušenost z dneška. V pátek si u mě řidič vyzvedával špatnou velikost plen na reklamaci. Dnes mi přijde smska, že mezi třičtvrtě na 10 a tričtvrtě na 12 mi přijde balík. Tak si řikám, tyjo, ti jsou rychlí. Ve čtvrt na jednu balík nikde. Tak tam volám, řidič dvakrát nezvedl, pak zvedl s vysvětlením, že se moc omlouvá ale že je dnes teprve vezl do toho skladu, že to mají tak pitomě nastavený, že smska přijde odesílateli. :zed:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1685 příspěvků 19.11.18 16:59

Poslední dobou spíš dobré, ČP překvapila, že doručovala asi v 7 večer, takže jsem byla už v pohodě doma z práce a byla z toho celá vykulená. Kurýr z Geis byl zas posledně tak invenční, že když mi telefonoval (nebyla jsem doma), tak se ptal, jestli to může nechat u sousedky z baráku, které taky zrovna doručuje. Takže jsem si to pak cestou domů vyzvedla u sousedky a nikam jsem nemusela.

Ale tak taky už se mi stalo, že na PPL, u sledování zásilky, bylo, že to doručí ten den během dopoledne, tak jsem byla doma, a až někdy v 11 se tam objevilo, že se stala nějaká chyba v třídění a doručí to jindy, tak jsem čekala zbytečně.

Je to tak půl na půl, asi záleží, na koho natrefíš. :nevim:

Kaileee
Kecalka 432 příspěvků 19.11.18 17:00

nechápu, já mám dobré zkušenosti se všemi a to mi balíky chodí skoro každý den teď

nomip
Kecalka 202 příspěvků 19.11.18 17:02

Teď jsem mluvila s kamarádkou a volal jí řidič z Geisu, že nemůže najít jejich dům. Jejich dům přehlédnout opravdu nejde. Zkoušela ho i navigovat a on, že ho prostě nemůže najít a zkusí to teda zítra a když se ho zeptala: „Co když ho nenajdete ani zítra?“ tak jí prostě řekl „No, tak to nevím.“ :zed:
Jinak mi nikdy balík neztratili a doručení bylo do max dvou dnů. Řidiči byli taky vždy v pohodě a dalo se s nimi i domluvit, když se mi čas nehodil. S Českou poštou mám teda horší zkušenost. Většinou mi hodili jenom lístek do schránky a přijď si pro to sama, i když to měl být balík do ruky. A když už to dovezli, tak to třeba i 3× posouvali a to že to posunuli se člověk dozvěděla až když se podíval na sledování zásilky večer s poznámkou „Balík se nepodařilo doručit“.

lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 19.11.18 17:04

@Adrasteia pro mne nejhorší česká pošta. Nezvoní, nechají jen lístek a dělají že mne idiota. Hrozné fronty a pak řeknou, že tam balík ještě ani není a mám přijít druhý den. Ppl, dpd, dhl, geis, ups, fedex, zasilkovny, uloženky, všechno lepší než pošta. Den předem sms i mail, že další den bude doručováno a druhý den sms v jakém rozmezí budou doručovat a mám i kontakt na řidiče. Nevidím problém.

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 19.11.18 17:04

K nam jezdi jeden pan od Ppl a jsem spoko. On vi, ze mu vzdy neco necham, ze mam penize pripravene a na predavku jsem vzdy doma. No problem.

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1770 příspěvků 19.11.18 17:05

@Adrasteia

nejhorší je česká pošta na doručování balíků. Ještě nikdy mě nic nedodali. Druhý den, přijde sms, že se snažili doručit, ale nikdo nebyl doma. Jdu na poštu balík si vyzvednu a za 5 dní mám ve schránce upozornění, že mám na poště balík, který mám dávno doma :roll:

PPL má v sms napsané, pokud se vám nehodí termín, změnte si ho na jiný.

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 19.11.18 17:05

U nas jezdi i dobrej pan od posty. Ten troubi uz kdyz jede a kdyz je to bez dobirky, tak mi to necha na zahrade.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 19.11.18 17:18

Já mám nejraději Zásilkovnu a Uloženku. DPD jsme měli fajn kurýrku, ale asi už pro ně nedělá :( GLS je banda píp, nenamáhají se poslat smsku, domluva příšerná :? InTime nebýval špatný, teď dlouho nevím. PPL docela jde, jen jeden jejich kurýr je teda opravdu hrozný, starší dědek líný i vyjít z auta. Ale jezdí tu ještě jeden mladší kluk a ten je super. Nedávno mi volal jestli budu dneska doma, tak mu říkám že jo. A on jestli nejsem doma právě teď, že je před barákem. :D Česká pošta si u mě teď začala šplhat, máme dva měsíce doručovatelku vážně super. Ale předtím to byla banda trotlů, opakovaně jsme si stěžovali. Neházeli lístky do schránky, nezvonili, pořád jsme museli běhat na poštu jestli tam něco nemáme. A asi rok zpátky mi přišla knížka a oni jí narvali do schránky a zničili jí tím. To jsem vřískala jak siréna :lol:

Saffiraa
Závislačka 3811 příspěvků 11 inzerátů 19.11.18 17:19

No nevím, u nás se pošta vůbec neobtěžuje a všechny balíky mi rovnou nechávají na poště. Kde pak stojím 30 minut, než na mě přijde řada, protože to tak dělají skoro u všech. :( Ale DPD je spolehlivé, vždy dorazí ve stanovenou hodinu, případně zavolám přímo řidiči a domluvíme se. In Time má delší časové rozpětí, ale jinak bez problémů. :mavam:

Ivan PPZ
Kelišová 5696 příspěvků 19.11.18 17:27

Já jsem spokojený s PPL. A v principu používám doručení na PPL partnera (https://www.pplparcelshop.cz/), kterého mám asi 150m od baráku. Nemusím čekat na řidiče a do toho „obchodu“ si dojdu, kdy potřebuji. Poštu téměř úplně odřezávám, protože cokoli je nad 20 minut.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >