Příspěvek na péči, nestarani se

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1341
13.5.22 14:22
@stinga píše:
@Dani65 :) jak píšeš o tom sociálním šetření - babička ležela 3 měsíce se zlomenou páteří, byla úúúplně zmatená, vařil tehdy už dávno děda - a když přišla sociálnice na šetření, tak babička jí vykládala, že včera v neděli pekla vánoční cukroví, jmenovala i které druhy - a fakt bylo pondělí dva týdny před Vánoci - akorát že opravdu pekla tak asi tři roky dozadu - takže tolik k těm dotazům - pak rodina vypadá jako de.bil, vždyť ten ležák ještě peče pro všechny cukroví a je naprosto zdravý a v pohodě :dance:

Já vím, že to tak lidé, teda ti staří dělají, aby nevypadali nemohoucí, sousedka byla na vozíku a vykládala, že včera myla okna.Ale k tomu šetření se dokládá ještě lékařská zpráva o ošetřujícího lékaře i od specialistů.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová