Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@MilijonDolarBejby píše:
Ja chapu, jak to myslis, ale nevim, proc by clovek nemohl jit k doktorovi jen v tenouckych trictvrtecnich bavlnenych teplakach
protože se jde mezi lidi a tepláky zůstávají jen tepláky. Šla bys v teplácích k pohovoru do zaměstnání nebo na třídní schůzku? Tak proč k lékaři?
@Burj Chalifa píše:
protože se jde mezi lidi a tepláky zůstávají jen tepláky. Šla bys v teplácích k pohovoru do zaměstnání nebo na třídní schůzku? Tak proč k lékaři?
Asi jde o to jaky teplaky. Styl Bohuš s vytahanyma kolenama je hnus. Ale at si kazdy nosi co chce
Mně na teplácích nepřijde nic pohoršujícího (samozřejmě svatba, pohřeb, společenské akce atd.,tam se nehodí). Já je teda nosím jen doma nebo sport, ale u chlapů mi to nepřijde vůbec divný. Asi je to hlavně tím, že mám kolem sebe samé profesionální sportovce, takže u nich je to běžné. K doktorům chodíme hlavně s úrazy, takže taky většinou v teplácích. No a když je jim to pohodlné, tak ať si to nosí. Navíc v tom mají krásné zadky
(hlavně hokejisti). Teď teda u většiny vedou riflové tepláky, pohodlné a nikdo nepozná, že to jsou tepláky ![]()
Ja mam nazor takovej, ze je to kazdeho vec. Vic buransky, nez jit v teplakach do mesta mi prijde to, ze nekdo musi neustale resit druhé
@MilijonDolarBejby píše:
Ja mam nazor takovej, ze je to kazdeho vec. Vic buransky, nez jit v teplakach do mesta mi prijde to, ze nekdo musi neustale resit druhé
Tady to evidentně řeší zakladatelka a od toho diskuse je. A ano, člověk je tvor, který myslí, vytváří si názory, hodnotí, apod. Mimo jiné se i tímto odlišujeme od zvířat, a nejde o buranství.
@sad 1 píše:
Tady to evidentně řeší zakladatelka a od toho diskuse je. A ano, člověk je tvor, který myslí, vytváří si názory, hodnotí, apod. Mimo jiné se i tímto odlišujeme od zvířat, a nejde o buranství.
Vidim, ze je tady spousta reakci, resi to vic lidi, nez zakladatelka. A ano, odlisujeme se od zvirat, netvrdim, ze ne, ale ja nemam potrebu resit jak se kdo obleka. Vim, od ceho je diskuze, proto diskutuji.