Přítelova matka nejeví zajem o vnučku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 07:07
Přítelova matka nejeví zajem o vnucku .

Ahojky holky jdu se sem vyzpovídat, protože mě to trápí. Přítelova matka nejeví vůbec zájem o naší dceru u nás od jejiho narození byla všehovšudy dvakrát bydlí od nás pět minut jízdy autem. Když nepřijedeme my tak by byla schopna i půl roku se neozvat. To samé přítel má sestru a ta už vůbec nezájem. Moji rodiče když se týden neozvu tak už volají že se jim stýská po malé. Berou si ji i na noc a to chodí do práce. Když už jedeme ke tchýni tak je moje dítě líný mluvit, je hubená nedavam ji podle ní najist, pořád se nás ptá jak to budeme dělat když bude chodit do školky a že mám změnit práci úplně se mi tímto zprotivila. Proč se stará jak to budu dělat se školkou když o malou žádný zájem není? :zed: Tak teď nevím jestli já nejsem závislá na svých rodičích nebo má přítel opravdu zvláštní rodinu. :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 07:17

Máme to podobné. Celá manzelova rodina nejeví zájem ani o manžela ani o mimi. Jakoby byli rádi že se ho zbavili. Přitom se máme dobře. Malá má vše. V létě razíme k moři. Koupili jsme si nový auto. Máme se rádi. Měli by mít radost jako moje rodiče. A nic.
Bydlí od nás 5 minut pěšky a malou viděli 3× jeho máma. V 6 nedělí o vánoce co nás pozvala na 10 minut pro dárky a když jsem jí potkala venku. To vše. Jeho rodina si raději zajde do hospody než se podívat k nám. Když jdeme okolo baráku hejbe se záclona a máma se schovává aby jsme jí neviděli. Hodně pije.
Už jsem se s tím smířila že to tak je. Já to nechápu. Moje rodiče jsou jiní. Sdílí s námi radosti a fungují. Hlavní je že ty druhý nepotřebujeme. ????

LuciaP
Kecalka 147 příspěvků 08.03.17 07:18

Já to mám taky. A to sem má 5 minut pěšky nebo 3 minuty na kole. Nejeví zájem, ani nezavolá. Jen furt kupuje v sekáči hadry, který jsou holce malé, protože neví jak je velká. Holce jsou 4 musicd a naposled ji vydělá, když ji byli 9 neděl. Pak nás jednou potkala když jsme jeli s kočárkem. Toď vše

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 08.03.17 07:24

Jaj, už je to zase tady…stále stejná diskuse asi po stopadesáté…
Nemůžeš dělat nic, tak nic nedělej. V opačném případě se všechno jen zhorší a stejně ničeho nedosáhneš.
Mě je 51 let a napíšu ti to tedy z mého pohledu, i když díkykobhu kňouče nemám.
Prostě to my, velké holky - NĚKTERÉ - tak máme - nemáme zájem se mazat s děckem, nejsem z toho vyplesklé…chceme si užívat a mít svůj svatý klid.
Za sebe - byla jsem vdaná téměř 28 let a konečně teď poslední dva roky od rozvodu mám svobodný život a mám mladého přítele…takže teď mám prostě jiné priority…
Navíc si opravdu myslím, že děti od dcery jsou babičce v drtivém případě prostě nějak bližší…nevím, čím to je…asi že je „vyprdla“ její holka a ne cizí „pulina“… Že je to jako více v rodině. MOžná podvědomě babička více věří své holce, než „nevěstě“…TO jsou podprahové signály, s tím se nedá nic dělat.
A poslední můj postřeh: jsi „jen“ přítelkyně…nejsi vdaná…A opravdu to v mojí a straší generaci vidíme trošku jinak…
Dál to rozebírat nechci, mohla by sis to vztáhnout na sebe, ale toto jsou opravdu jen moje obecné postřehy.

Kajak18
Kecalka 242 příspěvků 08.03.17 07:25

:D jako bych to psala já. U nás je to úplně stejný. Jedinej rozdíl, že od nas bydlí tak deset minut. Do práce nechodí, celé dny sedí doma, ale nikdy se neozve. Když se malá narodila, tak poslala SMS, že gratuluje a pak se dva měsíce nic nedělo. Pak měla narozeniny tchýně, tak jsme ji i šli poprat my. To viděla malou poprvé. Malé budou dva roky a už ju viděla asi šestkrát, z toho jsme se dvakrát potkali na městě. Moje mamka chodí do práce, někdy i o víkendu, bydlíme od sebe hodinu a stejně aspoň jednou týdně ona nebo my dojedem. Mě je sice lito, že má kvůli tomu malá jen jednu babičku, ale za sebe jsem za to ráda, čtyři návštěvy za dva roky a po každé jsem byla vytočená ještě asi týden.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 07:25

@LuciaP Luci jste mi hrozně povědomá vás jsem určitě někde už viděla na fb u někoho nebo jste psala Domce když vyvolávala Bianku :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 07:32

@Poustevnice to je zvláštní teda snad přítel je její syn ne to jako chcete říct že kdyby měl brácha své děti ze by moje mamča neměla zájem tak to určitě ne! :P to že mate mladšího přítele gratuluji. O nás měli zájem obě babičky dědové :palec: A já budu jednou šťastná až budu mít vnoučata a rozhodně je nebudu odmítat ;)

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 08.03.17 07:35

Kajak18 - no tak sedí celý dny doma. Nenapadlo tě, že třeba chtějí po tom celoživotní lopocení, jestli už v důchodu, prostě jen KLID? Že tvoje mamka chodí do práce a kmitá - no, tak asi má jinej „drajv“…a jiný nemá.
Měla jsem za manžela takového zneuznaného muzikanta a 30 let mi tu drnkal na sladký dřevo…Už dva roky jsem si nepustila rádio, jednak ho nemám, a ani si nepustím cokoliv na ntb. Chci klid a ticho…Pro někoho možná nepochopitelné, ale pro mě je to balzám, co se ho nemůžu už dva roky nabažit.
Tím chci říct, že někoho malé dítě „energeticky dobíjí“ a jiného naopak.
A ještě něco - možná se ta babička až bojí - jednou se staráš moc a pak zase málo…
A kde najít tu správnou míru, že jo?!

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 08.03.17 07:38

Anonymní - jasně, ale když jsi byla dítko, tak ty tvoji prarodiče neměli moc možností, jak trávit volný čas…tak možná jim zbyla jsem ta kňoučata…To byla jiná generace, často vyrůstali ve skromných poměrech, byl tam ještě vliv náboženství…atd.

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 08.03.17 07:39

Ale jo, klidně si tvrď, že to tak za nějakých 20 let tak mít budeš…tím se nic nezkazí. Promiň, ale trošku jsi mě pobavila…Tohle se totiž může změnit a ani nevíš jak.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 08.03.17 07:40

Neres to. Proste nemá zajem. Muj tchan by nejradsi nase dite nekam zavrel, nebavi se s nani, syna nikdy nevidel. Tchyne uz mekne a aspon posila dárky, doufam, ze jednou bude mit syn i druhou babicku. Ale jinak to neresim.
Na skolku se ta tva pta proto, ze se boji, ze po ni budes chtit, aby se o dite starala ona.
A neverim, ze k detem od dcery maji babicky jiny vztah. Moje mama se stejne chova k dceram od svagrove, prestoze ji nema rada a deti jsou nevychovavane. Hlida je mnohem casteji, nez to moje, a to spolu bydlíme. Takze je to o tech babickach, ne obecny predpoklad ;-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 07:44

U nas to same tchyne nema rada ani me malou proste jsem se stim smirila ma kolem sebe tolik lasky ze ji to vybahradime. tchyne se sama ochuzuje o hezke chvilky jibak ma i vnouce od dcery a to je top takze by to nebylo jen tim ze nemusi deti obecne

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 07:45

@Poustevnice to si nemyslím děda byl myslivec a trávil spoustu času v lese a jelikož byl i starosta tak mu taky moc času nezbývalo ale čas si udělal a rád kdo nechce nechce. Kdo má rád čas si udělá i na blbou hodinu ;) ale jelikož jste starší vše víte lépe ;) nebudu se s vámi dohadovat ;)

Kajak18
Kecalka 242 příspěvků 08.03.17 07:49

@Poustevnice :D nenapadlo. Moje tchýně je doma od svých pětačtyřiceti. Takže si nemyslím, že je to zasloužilý odpočinek. Teď má padesát. Ale jak jsem psala, já jsem naopak ráda. Mě ani tak nevadí, že se nezajímá o cizí (moje) dítě, ale to, že se nezajímá ani o to svoje ( mého manžela) minulej měsíc měl třeba svátek a ani na ten mu nenapíše.

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 08.03.17 08:10

Kajak18 - ty rozhoduješ o tom, kdo „si zaslouží nebo nezaslouží odpočinek“?!
Promiň, ale to je trošku silný šálek čaje, nemyslíš???
POřád píšeš ze svého subjektivního hlediska.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >