přívěšek pro ženu

Anonymní
18.11.20 12:27

PŘÍVĚŠEK PRO ŽENU 56 LET

Objednala jsem řetízek s přívěškem k vánocům pro manželku mého otce, je jí 56let. Na obrázku se mi líbil, ale teď si říkám, jestli se nehodí spíše pro někoho mladšího, co myslíte? Přívěšek je z kolekce Swarovski a měl by být pozlacený.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1159
18.11.20 12:36

No me prijde spis takovy divci.., ale hrozne zalezi na konkretni osobe, 56 let neni zadny vek…nevim, jak pusobi mladistve, jak se obleka.., privesek je hezky a je i decentni, ale treba vim, ze moji mame (uz lehce pres 60) bych ho nekoupila.., ale jen ty vis, jaka ona je, co ma rada, vkus, oblikani atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9301
18.11.20 12:38

Mně přijde fajn a umím si ho představit i na své mamce. Je tedy o 10 let starší, ale obléká se mladistvěji a vypadá o pár let mladší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1136
18.11.20 12:42

Moji mamce je 57 a tohle by určitě nenosila. Záleží na vkusu té dané ženy. Tenhle přívěšek je takový hodně zdobný (za mě až přeplácaný) a pro člověka, který má rád jednoduché věci určitě nebude. Ale nějaké romantické duši se třeba líbit bude :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12097
18.11.20 12:54

Osobne se mi nelibi, ale to je vec vkusu. Naopak mi prijde spise pro starsi, navic ve zlate barve :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
18.11.20 13:01

Jak již bylo řečeno výše, je to opravdu individuální, ale mně se líbí a mojí mamce je 50 a vím, že by ho nosila. Máš vypozorováno, zda nosí něco podobného třeba? :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
18.11.20 13:11

Mě osobně se tedy nelíbí a má matka, které je 57 by ho nenosila. Je moc přezdobený a vypadá jak pro 17. letou slečnu. Nevím, ale zralé ženě bych třeba koupila perly, anebo třeba nějaký decentní jemný zlatý šperk. Méně je někdy více.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28201
18.11.20 13:24

Pokud je to milovnice květin, tak se jí asi líbit bude. Kdybych zas tolik osobu neznaka, volla bych něco neutrálnějšího. Jinak raději mladistvě vyhlížející šperk než něco, co vypadá jak z minulého století. Třeba ty obří prsteny, co vídávámq na tlustých prstech žen s divnou trvalou a divné tlusté náhrdelníky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
668
18.11.20 13:46

Je mi 51 a nic takového bych si nepořídila. Nicméně - kdyby mi ho dal některý ze synů, tak bych ho občas vzala někam provětrat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
18.11.20 13:54

Nelíbí se mi. Zdá se mi hodně přeplácaný. Ale je to věc vkusu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 14:43

přívěšek pro ženu 56let

Ona se moc neparádí, ale má věci ze zlata, takže stříbro určitě ne, ještě jsem přemýšlela nad jednodušším přívěškem v podobě klíče, ale tenhle se mi na obrázku líbil více. Máte asi pravdu, že je vhodný víc pro mladistvé. Ted nevím jestli jí ho dám, nebo objednám jiný, ale peněz teda nazbyt nemám a já nosím stříbro, tak bych ho nevyužila.

• Citovat
  • Nahlásit
29735
18.11.20 15:13
@Anonymní píše:
Ona se moc neparádí, ale má věci ze zlata, takže stříbro určitě ne, ještě jsem přemýšlela nad jednodušším přívěškem v podobě klíče, ale tenhle se mi na obrázku líbil více. Máte asi pravdu, že je vhodný víc pro mladistvé. Ted nevím jestli jí ho dám, nebo objednám jiný, ale peněz teda nazbyt nemám a já nosím stříbro, tak bych ho nevyužila.

Koupený přes internet můžeš vrátit. Výplníš odstoupení od smlouvy, zašleš zpět, do 2 týdnů dostaneš peníze. A kup něco jiného, když si nejsi jistá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1934
18.11.20 15:49

Pro mladsi urcite ne, me to prijde spis pro starsi damu, takovou tu, co nosi broze s kocickama a tak. :mrgreen: Hlavne pokud pises, ze se moc neparadi, tak bych volila neco jednodussiho. Navic pokud nemas penez nazbyt - Swarovski je zbytecne predrazena bizuterie. Volila bych neco jednoducheho ze zlata, klidne nejake zajimave mensi nausnice pro bezne noseni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7611
18.11.20 16:14
@Anonymní píše:
Objednala jsem řetízek s přívěškem k vánocům pro manželku mého otce, je jí 56let. Na obrázku se mi líbil, ale teď si říkám, jestli se nehodí spíše pro někoho mladšího, co myslíte? Přívěšek je z kolekce Swarovski a měl by být pozlacený.

Mě přijde hezký a pro ženu tohoto věku se určitě hodí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 17:11

přívěšek pro ženu 56let

Mohla bych ho dát přítelkyni syna, ale je jí 47 let, vypadá mladší. Zas nevím jestli by ho nosila, mám už pro ni jiný ve stříbrné a tento bych ji dala jindy. Je to komplikované, vědět, že se bude líbit nic neřeším. :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama