Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Martiinka ahoj, tak gratuluju. Já měla prcka ve 24 a stejně mi to přišlo brzy
za 9 dní mu bude rok. Strašně to letí ![]()
@Martiinka tak o to lépe.
u nás ne, ale nedala bych ho. Jen mi fakt stačí. Další odloženo na neurčito ![]()
@mejdylko no tak to mi chcem.este jedno, až budou samurloj tak 2 tak se začnem snazit o další ![]()
@Martiinka
tak ať vám to dopadne.
my si to nemůžeme dovolit. Třískáme to tak tak s jednim, natož se dvěma. A chci si prďouska užít, takže uvidíme třeba až bude ve škole…