Pro pobavení - poznej vstřícné maminky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
518
14.8.13 22:19
@KPKristy píše:
Apaji, tak tohle je příklad další dementní diskuse od nováčka https://www.emimino.cz/…atka-160757/. Buď se sem hrnou neumětelové „odkudsi“ nebo se rozhodli(y) si taky dělat prdelky. Ovšem pokud je to sranda, tak to se moc nepovedlo, já bych nad tím radši plakala… :|

tak ona se jednou pta, zda neni nahodou tehotna a ze je ji 16…a v druhym tematu se pta jak udelat dvojcatka…tohle mi rozum nebere :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26271
14.8.13 22:20

@legrace

no to jsi hodná, že jsi nám to přišla říct, co bychom si bez té informace počaly… :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
374
14.8.13 22:27
@KPKristy píše:
Apaji, tak tohle je příklad další dementní diskuse od nováčka https://www.emimino.cz/…atka-160757/. Buď se sem hrnou neumětelové „odkudsi“ nebo se rozhodli(y) si taky dělat prdelky. Ovšem pokud je to sranda, tak to se moc nepovedlo, já bych nad tím radši plakala… :|

Tak zrovna toto je opravdu nepovedený vtip :?

@legrace píše:
Bud v klidu, tuhle vaši trapárnu pochopitelně nejde přehlédnout, ani to duchaplné téma:-( snad si nemyslíš, že torproject je všemocný a jediný :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:
Ó díky za upozornění, ještě že tě tady máme :hug:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5502
14.8.13 22:27

Jé, vrátila se legrace, tak to tu asi neupadne :) jinak k těm dvojčatům, normálně si pamatuju, jak si kdysi kamarád myslel, že na dvojčata se to musí dělat dvakrát (dokonce v jednu chvíli tvrdil, že po měsíci :D )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
374
14.8.13 22:28
@janica252 píše:
Jé, vrátila se legrace, tak to tu asi neupadne :) jinak k těm dvojčatům, normálně si pamatuju, jak si kdysi kamarád myslel, že na dvojčata se to musí dělat dvakrát (dokonce v jednu chvíli tvrdil, že po měsíci :D )
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak proto se mi ta dvojčata nepovedla :think:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26271
14.8.13 22:29

@janica252

dvojčata s měsíčním rozestupem? to jako dva porody měsíc po sobě? děkuji pěkně :poblion:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Reyne
14.8.13 22:29

@legrace jůůů Ty jsi zpět :pankac: :pankac: :pankac: něco jako přidaná hodnota :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
10905
14.8.13 22:30

Tak jsem se na MK optala… jen tak pro srovnání reakce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26271
14.8.13 22:30

@Reyne

napadli mě spíš švábi a moli, ale přidaná hodnota taky není špatná :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26271
14.8.13 22:31

@Knihomyš

odkaz… klidně do sz…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10905
14.8.13 22:31

@janica252 a když to uděláš během měsíce častějc, tak máš vícerčata, jo? a kurnik.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
374
14.8.13 22:31

https://www.emimino.cz/…rankovani/3/#…

ten nejnovější příspěvek je moc pěkný, jen jsem myslela, že MC je mateřské centrum, já už asi fakt blbnu :zed:

Příspěvek upraven 14.08.13 v 22:37

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10905
14.8.13 22:33

@neumisa nejnovější diskuse, no.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23847
14.8.13 22:39
@Knihomyš píše:
Tak jsem se na MK optala… jen tak pro srovnání reakce.
:mrgreen: njn, tak zatím jenom jedna sucharská reakce - NUDA
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1707
14.8.13 22:40

@Devany taky že je nebo to má před Donald co vyrábí hamburgry :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová