Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@KPKristy píše:
Apaji, tak tohle je příklad další dementní diskuse od nováčka https://www.emimino.cz/…atka-160757/. Buď se sem hrnou neumětelové „odkudsi“ nebo se rozhodli(y) si taky dělat prdelky. Ovšem pokud je to sranda, tak to se moc nepovedlo, já bych nad tím radši plakala…
tak ona se jednou pta, zda neni nahodou tehotna a ze je ji 16…a v druhym tematu se pta jak udelat dvojcatka…tohle mi rozum nebere ![]()
no to jsi hodná, že jsi nám to přišla říct, co bychom si bez té informace počaly… ![]()
@KPKristy píše:
Apaji, tak tohle je příklad další dementní diskuse od nováčka https://www.emimino.cz/…atka-160757/. Buď se sem hrnou neumětelové „odkudsi“ nebo se rozhodli(y) si taky dělat prdelky. Ovšem pokud je to sranda, tak to se moc nepovedlo, já bych nad tím radši plakala…
Tak zrovna toto je opravdu nepovedený vtip ![]()
@legrace píše:Ó díky za upozornění, ještě že tě tady máme
Bud v klidu, tuhle vaši trapárnu pochopitelně nejde přehlédnout, ani to duchaplné téma:-( snad si nemyslíš, že torproject je všemocný a jediný![]()
![]()
![]()
Jé, vrátila se legrace, tak to tu asi neupadne
jinak k těm dvojčatům, normálně si pamatuju, jak si kdysi kamarád myslel, že na dvojčata se to musí dělat dvakrát (dokonce v jednu chvíli tvrdil, že po měsíci
)
@janica252 píše:
Jé, vrátila se legrace, tak to tu asi neupadnejinak k těm dvojčatům, normálně si pamatuju, jak si kdysi kamarád myslel, že na dvojčata se to musí dělat dvakrát (dokonce v jednu chvíli tvrdil, že po měsíci
)
dvojčata s měsíčním rozestupem? to jako dva porody měsíc po sobě? děkuji pěkně ![]()
napadli mě spíš švábi a moli, ale přidaná hodnota taky není špatná ![]()
@janica252 a když to uděláš během měsíce častějc, tak máš vícerčata, jo? a kurnik.
https://www.emimino.cz/…rankovani/3/#…
ten nejnovější příspěvek je moc pěkný, jen jsem myslela, že MC je mateřské centrum, já už asi fakt blbnu ![]()
Příspěvek upraven 14.08.13 v 22:37
@Knihomyš píše:
Tak jsem se na MK optala… jen tak pro srovnání reakce.
@Devany taky že je nebo to má před Donald co vyrábí hamburgry ![]()