Proč jsou ženy nevraživé?

Anonymní
23.12.19 20:54

Proč jsou ženy nevrazive

Dobrý večer holky.. Omlouvám se, že anonymně, ale je to pro mě strašně citlivé. V podstatě jde o to, že bych ráda slyšela názor nestranych. Mám velmi pěkný život, vydělávám dost peněz a můj manžel také na to jak jsme mladí, máme úspěšnou kariéru, já si ráda koupím hezké věci, mám kvalitní auto, ale neřekla bych, že jsem něčím extrémní.. Jenže mé okolí to nemůže vydychat. Mám jen dvě kamarádky ještě že střední školy, jinak se se mnou ženy moc nebaví a když už, je to hrozne.. Odkud máš boty? A kolik to stálo? A co je to za značku? Atd..Po devíti letech v zahraničí jsme se vrátili do Čech, jsme zpět třetím rokem a já jsem strašně osamělá. Co myslíte, že může ostatní ženy, tak provokovat? Opravdu jde zde v ČR závist tak obrovská??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2223
23.12.19 20:59

:lol: Ja se pram na znacku a cenu bot i kamosky, co ma nejaky kecky z F&F. To neni mysleno vzdycky zle. Spis je to zajima. Vzdyt prece drbeme o hadrech a o chlapech… nebo si najdi nekoho, kdo je z tvoji vrstvy :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10728
23.12.19 21:00

Tak se začni stýkat s lidma, kteří se zajímají i o něco jiného. Jsou - jen evidentně ne úplně v tvém okolí, tak je potřebuješ začít aktivně hledat a zkusit se s nima poznat a později spřátelit.

Začala bych nějakým dobrovolničením, kde se pomáhá někomu či něčemu, kdo to potřebuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1306
23.12.19 21:01

No, asi bych se zamyslela nad svým chováním, já mám podle tvého měřítka to co ty a kamarádek mám dost. :nevim: opravdu blízké dvě, tři, ale mně to stačí, pak dost známých.
Lepší mít dvě dobré kamarádky než dvacet povrchních rádoby kámošek. Ale fakt si nemyslím, že je tohle o závisti. Co ti má kdo závidět, vždyť dobrou práci a kvalitní auto má téměř každej. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2595
23.12.19 21:01

Tak jim taky nesmite vykladat jaka je to draha znacka a kolik to stalo… Tomu se taky da rikat chlubeni a to lidi nemaji radi. :palec:

A jinak je to bezny, ze se zavidi. Ale jsou to vetsinou jednodussi lide co sami nic nedokazali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17708
23.12.19 21:05

Tak jedině hledat kamarádky jinde máš nějaký koníček?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2964
23.12.19 21:07

Mne treba znacky bot, hadru a ceny nezajimaji, to uz by musel byt fakt zvlastni styl, abych se ptala. Ale delam v zenskem kolektivu cely zivot, a vim ze zavist je fakt mrcha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31302
23.12.19 21:08

Bohužel je. Češi jsou rovnostářští burani. Samozřejmě záleží, v jaké sociální bublině žiješ, ale buranští jsou nejvíce příbuzní. Nic jsi nenašla na hnoji, nemáš povinnost cokoli vysvětlovat. Razím zásadu - svůj k svému. Drž se toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14068
23.12.19 21:10

Mam kolegyni, ona je jinak fajn… a je docela za vodou financne. Jednak vydelava sama dost, jeji manzel dokonce 2× tolik, bydli v dome v Praze, etc etc etc… a ona vzdy vede reci, jak ji nekdo furt neco zavidi a jak ona penize neresi. Jinymi slovy dava na odiv svou moralni prevahu.

Dost me to vytaci. Kdyz ti vadi, ze ti lidi zavidi, tak jim nerikej co vsechno mas a muzes si dovolit a oni nebudou mit duvod ti zavidet. Jak jednoduche.

Protoze lidi nepredelas. Jednou to je lidska povaha a na jedine, na co mas vliv je sve vlastni chovani, ktere nejlepe prizpusobis realite a ne tve predstave o tom, jaci by lide podle spravnosti meli byt.
Ale nic ji nerikam, stejne myslim, ze to nema smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.12.19 21:10

@ka2ka Ano, cvičím jógu a chodím do fitka. Ale zrovna na té hodině jógy jsem poznala příjemnou holcinu a když přišla ke mě na kafe, skoro přestala mluvit, pořád se osivala a nakonec z ní vypadlo:Pani já myslela, že tohle existuje jen v amerických filmech :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
17708
23.12.19 21:12
@Anonymní píše:
@ka2ka Ano, cvičím jógu a chodím do fitka. Ale zrovna na té hodině jógy jsem poznala příjemnou holcinu a když přišla ke mě na kafe, skoro přestala mluvit, pořád se osivala a nakonec z ní vypadlo:Pani já myslela, že tohle existuje jen v amerických filmech :nevim:

tak to ale není závist, to je jen komentování možná to není její styl nebo jí to udivilo, hele mě by třeba napadlo že jsou to zbytečně vyhozený peníze :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.12.19 21:12

@Burj Chalifa Bohužel tento názor začínám mít také :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
398
23.12.19 21:13

Tak nevím v jaké společnosti se pohybuješ, ale tohle opravdu z vlastní zkušenosti neznám :nevim: možná to chce změnit okruh přátel a možná se i zamyslet nad prezentací vlastní osoby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31551
23.12.19 21:16

Blbe vybiras pratele… bydlim v ulici, kde zeny maji pro sebe auta za milion, ale jsou to normalni holky. Resime deti, muze, tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1630
23.12.19 21:16

Já se třeba v životě nikoho nezeptala na značku a už vůbec ne cenu oblečení. Je mi to naprosto ukradený. A taky se nikdo nikdy nezeptal mě (a to nejsem úplná socka, spíš ale utrácíme za zážitky, než za materiálno). Jestli to třeba nedáváš okatě najevo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama