Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@mojara píše:
Mně je za ty holky normálně trapně, většinou zlité, oblečené v tričkách s nápisem „tým nevěsty“, případně s nějakými věnečky na hlavě, vprostřed toho budoucí nevěsta s korunkou sotva se držící na nohouAle to odbočuju. Je to věc zakladatelky a když to má naplánované takto, na nějakou svíci bych se vykašlala, prostě bych tam nešla, ať se příbuzní třeba staví na hlavu. U nás je svíca pro kamarády, sousedy, bratrance, sestřenice a většinou pro ty, co nepůjdou na svatbu. Nezve se na ni, prostě se to ví a kdo chce přijde. Teď nás jedna čeká, pořádá ji ženich, odhaduje návštěvnost kolem 150 lidí a pařbu v pátek i v sobotu
A teda návštěva starších strýčků a tetiček se neočekává - ani by na takovou akci dobrovolně nešli, půjdou na svatbu.
já si vždycky ještě říkám, že to je určitě největší výzva pro ty diskotékové borce - fiknout holku v tričku „Jsem nevěsta“
Na to budou učitě i nějaké hitparády ![]()
@g.sandova píše:
No fajn, ale o tom zo není. Je to o tom, co chce zskladatelka
však ano, to je jasné…Na zakladatelku jsem už regovala výše…tohle byla jen ještě reakce na jinou reakci, ale pochopitelně se omlouvám za plevelení dikuze. Jsem si nemohla pomoci ![]()
@vulpes píše:
já si vždycky ještě říkám, že to je určitě největší výzva pro ty diskotékové borce - fiknout holku v tričku „Jsem nevěsta“Na to budou učitě i nějaké hitparády
Proto se to tricko nosi, ne?
![]()
@PaníBovaryová píše:
Proto se to tricko nosi, ne?![]()
tak to je asi jediný důvod smyslu toho trička, který lze vymyslet
Normálně je docela těžké pro borce přijít prostě k cizí holce a začít hovor, ale tady prostě přijde a jen „jééééé…ty jsi nevěstaaaaa???“
„no, jsem…
Jak jsi to poznal?“…takže seznámení by bylo, pak už jen pár panáků „na zdraví nevěsty“ a kocour je v troubě ![]()
(aspoň tak nějak to ti kluci pak vyprávějí
)
@vulpes píše:
tak to je asi jediný důvod smyslu toho trička, který lze vymysletNormálně je docela těžké pro borce přijít prostě k cizí holce a začít hovor, ale tady prostě přijde a jen „jééééé…ty jsi nevěstaaaaa???“
„no, jsem…Jak jsi to poznal?“…takže seznámení by bylo, pak už jen pár panáků „na zdraví nevěsty“ a kocour je v troubě
(aspoň tak nějak to ti kluci pak vyprávějí)
To jako fakt?
Já jsem prostě naivní vesnickej balík!
![]()
@sirikit píše:
To je v pořádku - pokud kdokoli, nejenom tchýně, navrhuje něco, co mi nevyhovuje a po čem jí ostatně nic, prostě vlídně odmítnu a udělám si to po svém.
Ale nebudu se preventivně, zřejmě z nějakých pošahaných "výchovných" důvodů proti partnerově rodině vymezovat předtím, a ostatně ani potom ne.
Ale to, že teď řekne jasně svůj názor, je právě to vymezovani. A upřímně, když si teď něco takového k ní dovolí, tak si fakt nemyslím, že by to bylo poprvé… A proti rodině, která by se mi snažila řídit život, bych se vymezila. Ikdyby byla moje vlastní.
@vulpes píše:
tak to je asi jediný důvod smyslu toho trička, který lze vymysletNormálně je docela těžké pro borce přijít prostě k cizí holce a začít hovor, ale tady prostě přijde a jen „jééééé…ty jsi nevěstaaaaa???“
„no, jsem…Jak jsi to poznal?“…takže seznámení by bylo, pak už jen pár panáků „na zdraví nevěsty“ a kocour je v troubě
(aspoň tak nějak to ti kluci pak vyprávějí)
No tak to už je pak ale o té slečně… Jestli je do větru a je schopná se jen tak s někým vyspat na své rozlučce
já bych si upřímně nevzala ani to tričko, nerada jsem středem pozornosti. A kdyby přece, na otázku „ty jsi nevěsta?“ bych odpověděla, že jo a šla bych pryč
panáky by se nekonaly
takže… To fakt není o tom, jestli půjde holka s kámoškama zapařit s tričkem a čelenkou… Ale o tom, co má v hlavě. Když bude chtít budoucímu manželovi zahnout, tak si může klidně vrznout i na svíci někde na zahradě za kůlnou například ![]()
Ja jsem to vyresila nejlepe a s zadnou svobodou se neloucila
ale kdybych chtela, tak bych si to rozhodne neplanovala podle rodiny. Pokud by neco usporadat chteli, tak prosim a i se tam objevim - ale urcite to nebudu sponzorovat nebo tam vykazovat jinou aktivitu nez jini hoste (ve smyslu servirky/kucharky atp). A take to nemohou naplanovat na termin, ktery jiz mam domluveny s kamaradkami.