Rodina od snoubence nám brblá do rozluček

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.5.22 17:27

Rodina od snoubence nam brbla do rozlucek

Ahoj prosim anonym…
Svatbu mame sice az koncem sprna, ale holky uz zacaly planovat rozlucku. Se snoubencem zijeme v Plzni, sle svatbu kvuli jeho pocetne rodine, financim a lepsiho mista mame na Morave. holcici skupiny predstava byla, ze pojedeme na vikend do Prahy, v patek relax, kosmetika, sauna, masaz. V sobotu plavba lodi, vecere a nejake tour po barech. A ze snoubenec si s chlapama taky takto nekam vyrazi. Ale docela se do toho vlozila chlapova rodina, ze co nejake trajdani, ze tyden pred svatbou se udela „svice“ kam se pozvou vsichni kamosi, rodina, upece se prase a vsichni se vozerou. :pocitac: Ja jsem na ne docela koukala, nikdy jsem o spolecne rozlucce neslysela, spis o party po svatbe s kamosema kdyz byl obrad soukromej…no a jsem z toho ted rozhozena, urcite nechci chlastacku s tetickama. :roll: Mozna budu znit detinsky ale planovala jsem si korunku, tricko s napisem nevesta a zaparit na diskotece a ne pri cimbalovce a koukat na opile stryce a sousedy, to si uziju na svatbe az az. :roll: Snoubec mi rekl, ze mu to je jedno, ze se proste napije s kamosema a je mu jedno kde a jak…budouci svagrova ta se taky tesila na damskou jizdu ale proste snoubencova rodine je proti a ze to bude jak chteji oni. Ze nas to nebude stat ani korunu a budeme hezky vsichni dohromady. Nechci zase uplne hazet vidle mesic pred svatbou ale toto nechci. :( Do svatby nam trosku kecali ale to je snoubenec usmernil a az asi na tunu kolacku a ze se oznameni rozda ve vsech dedinach tak se uklidnili. Nereknu kdyby nam neco platili tak samozrejme maji nejake „pravo“ ale jedeme za sve. A to ze budouci tchan tam chtel vsechny bratry se sirokou rodinou tak pochopil ze klidne, ale my to platit nebudeme a litat kolem nich uz tuplem ne, tak vycouval a uz o tom nepadlo ani slovo. Kdyz dorazi tak smula nebudou mit obed, ubytko a nic

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14883
12.5.22 17:33
@Anonymní píše:
Ahoj prosim anonym…
Svatbu mame sice az koncem sprna, ale holky uz zacaly planovat rozlucku. Se snoubencem zijeme v Plzni, sle svatbu kvuli jeho pocetne rodine, financim a lepsiho mista mame na Morave. holcici skupiny predstava byla, ze pojedeme na vikend do Prahy, v patek relax, kosmetika, sauna, masaz. V sobotu plavba lodi, vecere a nejake tour po barech. A ze snoubenec si s chlapama taky takto nekam vyrazi. Ale docela se do toho vlozila chlapova rodina, ze co nejake trajdani, ze tyden pred svatbou se udela „svice“ kam se pozvou vsichni kamosi, rodina, upece se prase a vsichni se vozerou. :pocitac: Ja jsem na ne docela koukala, nikdy jsem o spolecne rozlucce neslysela, spis o party po svatbe s kamosema kdyz byl obrad soukromej…no a jsem z toho ted rozhozena, urcite nechci chlastacku s tetickama. :roll: Mozna budu znit detinsky ale planovala jsem si korunku, tricko s napisem nevesta a zaparit na diskotece a ne pri cimbalovce a koukat na opile stryce a sousedy, to si uziju na svatbe az az. :roll: Snoubec mi rekl, ze mu to je jedno, ze se proste napije s kamosema a je mu jedno kde a jak…budouci svagrova ta se taky tesila na damskou jizdu ale proste snoubencova rodine je proti a ze to bude jak chteji oni. Ze nas to nebude stat ani korunu a budeme hezky vsichni dohromady. Nechci zase uplne hazet vidle mesic pred svatbou ale toto nechci. :( Do svatby nam trosku kecali ale to je snoubenec usmernil a az asi na tunu kolacku a ze se oznameni rozda ve vsech dedinach tak se uklidnili. Nereknu kdyby nam neco platili tak samozrejme maji nejake „pravo“ ale jedeme za sve. A to ze budouci tchan tam chtel vsechny bratry se sirokou rodinou tak pochopil ze klidne, ale my to platit nebudeme a litat kolem nich uz tuplem ne, tak vycouval a uz o tom nepadlo ani slovo. Kdyz dorazi tak smula nebudou mit obed, ubytko a nic

Ne, ani náhodou bych neustopila. Je to vaše rozlučka, tak si to udělejte podle sebe. Jestli chtějí grilovačku a ožíračku, tak si jí můžou udělat i bez vás ne? Co to je za výmysl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
776
12.5.22 17:34

No..a co ti brání, udělat si s kamarádkama rozlučku podle sebe a pak se případně picnout na té společne? Proč to vůbec s rodinou řešíte?
Vždyť rozlučka je pro kamarády, tam většinou ani nikdo z rodiny nebývá..
Jako pokud chce rodina opékat prasátko se sudem, ráda se klido dostavim i já, když mě pozvete :) Ale neznamená to, že vám takhle nalinkuji rozlučku se svobodou..:)
Nauč se prosadit svůj názor vůči přítelovi rodině, budeš to evidentně potřebovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43211
12.5.22 17:37
@Anonymní píše:
Ahoj prosim anonym…
Svatbu mame sice az koncem sprna, ale holky uz zacaly planovat rozlucku. Se snoubencem zijeme v Plzni, sle svatbu kvuli jeho pocetne rodine, financim a lepsiho mista mame na Morave. holcici skupiny predstava byla, ze pojedeme na vikend do Prahy, v patek relax, kosmetika, sauna, masaz. V sobotu plavba lodi, vecere a nejake tour po barech. A ze snoubenec si s chlapama taky takto nekam vyrazi. Ale docela se do toho vlozila chlapova rodina, ze co nejake trajdani, ze tyden pred svatbou se udela „svice“ kam se pozvou vsichni kamosi, rodina, upece se prase a vsichni se vozerou. :pocitac: Ja jsem na ne docela koukala, nikdy jsem o spolecne rozlucce neslysela, spis o party po svatbe s kamosema kdyz byl obrad soukromej…no a jsem z toho ted rozhozena, urcite nechci chlastacku s tetickama. :roll: Mozna budu znit detinsky ale planovala jsem si korunku, tricko s napisem nevesta a zaparit na diskotece a ne pri cimbalovce a koukat na opile stryce a sousedy, to si uziju na svatbe az az. :roll: Snoubec mi rekl, ze mu to je jedno, ze se proste napije s kamosema a je mu jedno kde a jak…budouci svagrova ta se taky tesila na damskou jizdu ale proste snoubencova rodine je proti a ze to bude jak chteji oni. Ze nas to nebude stat ani korunu a budeme hezky vsichni dohromady. Nechci zase uplne hazet vidle mesic pred svatbou ale toto nechci. :( Do svatby nam trosku kecali ale to je snoubenec usmernil a az asi na tunu kolacku a ze se oznameni rozda ve vsech dedinach tak se uklidnili. Nereknu kdyby nam neco platili tak samozrejme maji nejake „pravo“ ale jedeme za sve. A to ze budouci tchan tam chtel vsechny bratry se sirokou rodinou tak pochopil ze klidne, ale my to platit nebudeme a litat kolem nich uz tuplem ne, tak vycouval a uz o tom nepadlo ani slovo. Kdyz dorazi tak smula nebudou mit obed, ubytko a nic

Vaše rozlučka, vaše pravidla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7356
12.5.22 17:38
@Anonymní píše:
Ahoj prosim anonym…

Chlapům je to jedno a vy si můžete udělat s ženskýma rozluček kolik chcete. Tetičkám a strýcům to říkat nemusíte a z chlastačky se můžete omluvit a nechat tam ty chlapy s těma tetkama strýcema :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12463
12.5.22 17:39

Tak si udelejte s holkama rozlucku a jeho rodije o tom nerikejte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
12.5.22 17:39

Tvoje představa je umělá a importovaná. Jejich je ta klasická a česká.
Jako upřímně, tvému snoubenci je to jedno, tak proč neuděláte to, že ty si uděláš jízdu v Praze-snad tě druhá strana za řetěz nepřiváže a se snoubencem se udělá svíce. Někde se tomu říká brána. V podstatě dostanete oba vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6396
12.5.22 17:42

Ta svíca, je takový „divný“ zvyk. Že je možné i něco takového jsem se dozvěděla až pár let nazpět. Za mě - Praha s holkama, snoubenec ať si pozve kámoše na svícu. Všechno bude a ještě budou všichni spokojeni. Ámen. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19921
12.5.22 17:44

S touhle rodinou jeste zazijes srandy :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 17:45

@ludmilaadamkova jo ale jim pak bude divne ze nejsem na te „jejich“ akci.. nereknu kdyby to bylo treba mesic pred svatbou ale tyden pred tak to vazne nechci a ani se toho ucastnit kdyz neco podobneho budu muset zkousnout na vlastni svatbe :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
16313
12.5.22 17:47

Hele já bych to vyřešila tak, že bych dala jeden víkend parní v Praze a další víkend svíci na Moravě. Vždyť v podstatě o nic nejde a budeš mít ty pařby dvě. Holt si bereš chlapa z Moravy a tam mají spoustu svých tradic. Snažila bych se v rámci dobrých rodinných vztahů aspoň něco akceptovat. Na tohle budeš narážet permanentně. Nauč se hledat kompromisy, bude se ti to fakt hodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16313
12.5.22 17:49
@Anonymní píše:
@ludmilaadamkova jo ale jim pak bude divne ze nejsem na te „jejich“ akci.. nereknu kdyby to bylo treba mesic pred svatbou ale tyden pred tak to vazne nechci a ani se toho ucastnit kdyz neco podobneho budu muset zkousnout na vlastni svatbe :roll:

Když s touto rodinou toho budeš muset v budoucnosti zkousnout mnohem víc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6575
12.5.22 17:54

Platíte si to sami? Je to vaše věc. Tečka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2066
12.5.22 17:54

A proč se vůbec berete, když se potřebujete bouřlivě loučit se svobodou? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
12.5.22 17:55

A proč jsi s nimi vůbec probírala rozlučku? My jsme jako velmi pospolitá rodina, ale rozlučka je pro mě záležitost kamarádů, maximálně tak sourozence, takže my jsme si to udělali podle nás a rodina vlastně ani pořádně nevěděla, co kdy plánujeme :think: Tak na vašem místě, pokud nechcete jít do sporu, si udělejte klasickou rozlučku o víkend dřív a pak klidně můžete na to prase na Moravu. Ale mě to přijde taky jako divný zvyk..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat