Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Zami V téhle tematice ani ne. Taky mám rozštěpovou holčičku, člověk spíš než tu informaci rád slyší, že v tom není sám a že i přesto je třeba někdo úplně v pohodě. Ale jak už jsem psala, zjišťovat tady cenu potratů, to mi přijde nevhodné, to jo.
@hanka.br. mě spíš jde o tu informaci - prevence. to je už všeobecná věc. o dětech to je jasné, každý se rád podělí, podpoří.
ale v dnešní době, kdy tě i dr. na gyndě upozorní o kys. listové. to mi přijde divné. ne informace, jak na tom byli ostatní, od toho je server. spíš bych čekala otázku: na netu jsem četlka, že kys. listová… pomohla atd.
@Zami já nechci encyklopedické teorie, chtěla jsem názory maminek nebo lidí, kterých se to týká. Myslím, že od toho to tady ta diskuze je. Ale pokud se vám to nelíbí, nečtěte to. Hezký den
@Zami já nechci encyklopedické teorie, chtěla jsem názory maminek nebo lidí, kterých se to týká. Jo něco jsem četla, asi jsem se špatně zeptala, brala jsem to všeobecně. Myslím, že od toho to tady ta diskuze je. Ale pokud se vám to nelíbí, nečtěte to. Spíš mě udivuje, že mě tu shazujete, na co tedy tato stranka je??? Hezký den
@Alena89 Álo, jestli vás to potěší, podle mě jste se zeptala dobře. Kdybych před narozením Káji o emiminu věděla, tak jsem taky raději tady než na nějakém oficiálním webu. Navíc rozštěpové centrum v Brně není jediné u nás a zkušenosti klientů obou by pro mě byly velmi důležité.
@hanka.br. Ja nechapu co jsem rekla spatne.. Bych sem nemusela chodit kdybych se to docetla jinde. A to by tedatyto stranky nemusely byt. Pani nechapu co tim sleduje a proc sem teda chodi ona sama..
@hanka.br. to není rytí, vůbec ti to v dnešní době nepřijde divné? ani trochu?