Rozcházím se s partnerem...

Anonymní
15.3.21 11:34

Rozcházím se s partnerem...

Ahoj holky,

zatímco sem teď píšu, mám rozmazanou řasenku až do půlky tváří, tečou mi slzy už asi 3 hodiny a mám pocit, jakoby mi někdo vyrval kus srdce.

Dnes večer se rozejdu se svým partnerem, protože mě podvedl a já se přes to nejsem schopna přenést, prostě to nejde.

Chtěla jsem to ustát, i vzhledem k tomu že mi je už něco před 30 a nemám rodinu, ale nedávám to, nedokážu a nechci s ním dál být i kdybych zůstala na vždy sama a bez dětí.

Svým způsobem mi spadl i kámen ze srdce, že jsem na 100 % rozhodnutá to dnes skončit. Na druhou stranu mi je šíleně a ty 4 roky byly krásné.

Nechci se babrat v tom co bylo. Nemám moc kamarádek, jen kamarádů a ti v tomhle moc podržet neumí. Tak jsem vás chtěla poprosit, jestli byste mi dokázaly dodat trochu síly a hlavně naděje, že bude líp. Protože teď mám pocit, že se mi zhroutil svět.

Děkuju :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
567
15.3.21 11:36

Jsi rozumna a statecna, klobouk dolu, protoze spousta zen by v sobe tolik sily a odhodlani nenasla.

Hlavne se nenech ukecat, a divej se dopredu! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1258
15.3.21 11:42

Neboj, záchranná síť se aktivuje <3 Bude dobře. Držím palce. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 11:43

@Sardelka statečná nejsem, řvu jak želva, navíc mi to trvalo 4 měsíce, než jsem se rozhodla, ale 4 měsíce kdy jsem ho svým způsobem nenáviděla, úplně se to vše změnilo, jen teď prostě vidím to hezký a vím jak strašně mi bude chybět :,(

Ukecat se snad nenechám, jsem rozhodnutá a myslím, že hůř než teď mi už být nemůže. Takže bude jen líp :lol: :?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 11:44

@Freeandwild :srdce: děkuju :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
30310
15.3.21 11:47
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

zatímco sem teď píšu, mám rozmazanou řasenku až do půlky tváří, tečou mi slzy už asi 3 hodiny a mám pocit, jakoby mi někdo vyrval kus srdce.

Dnes večer se rozejdu se svým partnerem, protože mě podvedl a já se přes to nejsem schopna přenést, prostě to nejde.

Chtěla jsem to ustát, i vzhledem k tomu že mi je už něco před 30 a nemám rodinu, ale nedávám to, nedokážu a nechci s ním dál být i kdybych zůstala na vždy sama a bez dětí.

Svým způsobem mi spadl i kámen ze srdce, že jsem na 100 % rozhodnutá to dnes skončit. Na druhou stranu mi je šíleně a ty 4 roky byly krásné.

Nechci se babrat v tom co bylo. Nemám moc kamarádek, jen kamarádů a ti v tomhle moc podržet neumí. Tak jsem vás chtěla poprosit, jestli byste mi dokázaly dodat trochu síly a hlavně naděje, že bude líp. Protože teď mám pocit, že se mi zhroutil svět.

Děkuju :srdce:
Říkej si pořád dokola - je to jenom chlap. A lépe rozchod teď než s dětmi a domem na hypotéku.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3818
15.3.21 11:56

Chováš se zodpovědně k vlastnímu životu. Jako bezdětná nemá cenu se trápit s vadným kusem a potažmo vztahem. Za rok touhle dobou můžeš být naprosto šťastná s někým jiným a děkovat si, že jsi to ukončila včas. Rozhodla ses dobře a teď se soustřeď na to, aby ti bylo zase fajn. Dělej co tě těší a čas to všechno spraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
15.3.21 12:08

Souhlasím se Sardelkou. Hlavně se nenech ukecat, že už to neudělá. Udělá. Jsi moc silná a držím palce, ať se co nejrychleji přes to přeneseš a najdeš někoho lepšího ikdyž v době covidu to nebude nic jednoduchého se s někým seznámit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16100
15.3.21 12:09

Buď ráda, že jsi prozřela tak brzo! 30 dnes není žádný věk, hůř by se ti začínalo třeba ve 40 ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 12:18

Bude líp. Fráze, ale fakt bude. Věř. A uvidíš, že i když si třeba chvilku ještě pobrečiš, moooc se Ti uleví. Ale opravdu moc. Bude jaro, léto, venku krásně, budeš užívat, co život nabízí…
Mě tohle potkalo po 13 letech, 2 dětech a spoustě závazků. Trápila jsem se rok, probrečela nocí a doufala, že to dáme a bude vše jsko dřív. Nebylo a nebude!!! Sebrala jdem veškerou svou odvahu a ukončila to. A tu úlevu (i přesto, že 2 děti mají rozbitou rodinu a já budu splácet 2 koule za byt) si neumíš představit.

• Citovat
  • Nahlásit
103
15.3.21 12:20

Napiš, v kolik hodin Tě to čeká, budeme na Tebe myslet a posílat energii :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
15.3.21 12:23

No jo, on by treba sekal latinu, ale ty bys stejne ulehala do postele s pocitem, ze to vsechno co delal s tebou, delal i jine. Umim si predstavit, jak se citis. Nedovol si myslet na ty hezke veci - uz neni duvod, on to vse dobrovolne splachnul do zachoda a zradil tvou duveru. To preboli a ten pravej te teprve ceka. :srdce: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 12:28

Jste zlaté :srdce:

Čeká mě to zhruba ve 22h, dřív nemůže :nevim:

Já už někdy ani nevěřím, že ten pravý někde čeká. Mám smůlu na chlapy. O to horší to je, protože jsem mu fakt věřila. Dala bych za něj ruku do ohně :)

Pořád brečím a nějak si sumíruju, co mu řeknu, ale chtěla bych být víc než stručná a zároveň za dámu. Nejradši bych mu sice vydrápala oči, ale chci, aby se cítil hrozně a to docílím jen tím, že se s ním rozejdu hezky.

Řeknu mu, že pro mě v jeho životě už není místo a že toto rozhodnutí udělal první on, teď i já. A že mu přeju, aby byl šťastný.

• Citovat
  • Nahlásit
103
15.3.21 12:30

A hlavně v Tvém životě není místo pro něj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 12:32
@Jana dnešní píše:
A hlavně v Tvém životě není místo pro něj…

to také :)

jako vím že dneska na sebe budu svým způsobem pyšná, že jsem to dokázala. Ale zároveň vím, co nastane od zítřka. Takový to že jsem udělala chybu a že už se vedle něj nikdy neprobudím, nikdy spolu nikam nepojedeme, nebudeme mít rodinu, prostě nic. 4 roky zabil a teď dělá, jakoby nic.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat