Rozepře s přítelem

1444
23.6.13 23:27

Rozepře s přítelem

Ahoj, mám plno starostí s přítelem a nevím jak dál..Je to měsíc a půl co jsme se pohádali s přítelem.. Šlo tam hlavně o to, že naše rodiny se nemají nijak v lásce a schytáváme to my, ale i o to, že mě v minulosti půl roku v kuse podváděl. No prostě před tím měsícem a půl se sebral a odešel, že s náma být nemůže, že mi bude přidávat na nájem atd.. Pořád jsem brečel, doufala že se to spraví. Před 14dny zhruba se začínal chtít vrátit, tak jsem řekla že jestli je schopen svoje chování změnit, dobře. Tak přišel, byl tu pár dní a odešel, aniž by mi to řekl. Jen to napsal smskou že už přijít nemůže. Hovory mi odmítal. Chvíli byl klid a já se s tím srovnávala, pak se ozval zase že s náma chce být, byl tu den a po práci že jede nakoupit. Čekala jsem na něj, a když už bylo 10 večer volala jsem mu, kde je. Opět mi to odmítl a jen napsal, omlouvám se, nemůžu tě trápit. Pak začal psát zase, ale já už jsem ho ignorovala, neodpovídala na nic. Po 5dnech přišel sám bez ohlášení, omlouval se mi, že si ničeho nevážil, že se mu stýskalo a že tu chce být, že už ví co chce a nikdy neodejde. ALE byl tu tři dny a dneska odešel ZASE. Proto, že mu psala nějaká slečna a zeptala jsem se ho, jestli si to můžu taky přečíst on se rozzuřil, řekl že ho podezírám a během minuty byl pryč že prý to nemá cenu. Je to složitě napsané asi, a je to pravdivé, jsem blbá že jsem ho pořád brala zpět, vím. Ale je jeho chování normální? :evil: Já už pravdu nevím, jen mi ubližuje, už jsem s tím byla i docela srovnaná, dokud nepřišel.. A jen mi zase ublížil. Opravdu to není vymyšlené, až se sama divím, co se mi to děje.. Bojím se, že zase začne prosit a přijde. Co s takovým chlapem, on snad ani chlap není, o rozchodu se ani bavit nechtěl, chtěla jsem aby mi to řekl do očí a odůvodnil to, ale řekl jen promin a zmizel.. Připadám si jako ve zlým snu :( zas mám chut brečet..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1259
23.6.13 23:32

8o A ty s ním ještě jsi? Jak dlouho to trvá? Vždyť to není normální…na co čekáš ještě?? :think: Je jasné, že má někoho jiného, domů se vrací akorát když ho zjevně milenka některá přestane bavit pak se mu zas hodíš ty..když ho za dva dny přestaneš bavit ty jde k další…jeho koloběh života. Ty a tvé city ho nezajímají vůbec. :? Takový chlap ti za to nestojí…bude ti ubližovat pořád

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
23.6.13 23:34

Vyměň zámky a pokud bude zvonit, vyhoď ho. Je to hulvát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1444
23.6.13 23:35

Chodí spát k rodičum.. To vím jistě.. Už s ním být nechci ale nevím jak z toho všeho ven kdyby sem alespon nechodil dělat naděje, už se to lepšilo dokud nepčekaně nepřišel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
23.6.13 23:36

Seber všechny síly a rázně to s ním ukonči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1127
23.6.13 23:36

Kašli na něj, sama říkáš, že ti jen ubližuje..on neví, co chce..Pokud ho vždy vezmeš na milost, bude se pořád k tobě vracet a odcházet od tebe..A tak ti dokola bude pořád ubližovat. No, stojí ti za to? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1907
23.6.13 23:38

Zažila jsem to u tchýně a tchána, taky pořád odcházel a vracel se a tchýně ho pořád brala zpět…jednoho dne odešel natrvalo a tchýni se z toho psychicky zhroutila, pořád jí dával naději a ona pořád doufala a to ji zlomilo víc, než kdyby odešel poprvé a nastálo…já osobně už bych mu žádnou naději nedávala i když se zase vrátí, tak pořád budeš čekat a trápit se, zda zase neodejde, co bude dál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1444
23.6.13 23:40

Právě že nestojí, je mi z toho mizerně jak psychicky tak fyzicky, hrozně jsem zhubla a nemůžu si dovolit nemoc nebo se hroutit duševně, kvůli dceři.. Zaslouží si mámu co se o ni postará ale takového tátu.. toho ne. Jen nerozumím jeho chování, mluvit o tom, enchce, odchází jakoby nic, pak zase prosí. Měla jsem to s ním skončit už v těhu, které mě celé podváděl :( Je to jak horor, ale opravdu si nic nevymýšlím, ikdyž to sní neuvěřitelně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2528
23.6.13 23:40

@yasmine5 No co na to říct, je to kus vola. Příště až se ti objeví u dveří, bude lepší shodit ho ze schodů, než ho pustit do bytu, stejně by za dva nebo tři dny zase zahnul kramle. Tak to budeš mít bez starosti a bez slz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1259
23.6.13 23:43

Zažila jsem něco podobného se svým ex ten se teda nezajímal o ženské když odcházel od nás, ale o jiné libůstky :x :poblion:..nevím co je lepší. Ale rodina ho nezajímala, rád se bavil a vedl druhý život, práce, kamarádi, zábava, několik km odsud, postupně taky přestával jezdit spát domů, samé lži, výmluvy..trápila jsem se tak 5 let v životě se nic nezměnilo akorát k horšímu, kdy mě začal i fyzicky napadat. Takový člověk za to nestojí akorát druhého odrovná…tak se hlavně nenech a pošli ho už konečně tam kam patří..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1444
23.6.13 23:49

Ano, to on taky má svý záliby, pořád něco opravuje na té jejich zahradě nebo na autě, kamarádi.. I mi lhal že zvrací tak nemůže přijít přitom byl v hospodě s kamarády. A hlavně mi vadí jeho práce, dělá ted v létě u lodí, 6dní v týdnu dělá od 7 do 8-11 večera. To je pak taky těžké věřit, když jsem se i dozvěděla, že mě podváděl s kdejakou holkou v těch jejich kempech.. Až je mi z toho zle když si na to vše vzpomenu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1259
23.6.13 23:59

Prosímtě vykašli se už hlavně na něj, vyměň zámky jestli je byt napsaný na tebe, nebo odejdi i s dcerou jinam. Všechno hlavně s ním nezůstávej dál, dítě tě potřebuje a takový člověk tě akorát odrovná mysli na dceru. Já vím, jak je to těžké..sama jsem si pořád naivně říkala, že se změní věřila mu jeho sliby. Ale sliby/chyby u některých lidí. Až mě nakonec fyzicky napadal i před malým a furt jsme byli sami, když přišel tak teror nebo ignorace mi došlo, že takový člověk mi za to už nestojí. Pak mi postupně došlo, že takový býval podobný už celou dobu a já jen věřila a přála si ať se změní. Lidi se nemění… :( I dcerka to vnímá…A časem si můžeš najít někoho zodpovědného kdo vás bude mít rád..svět nekončí…já si taky myslela, že tím skončí celý svět…ale svět teprve začne i když jsem sama s malým…jsem šťastná…nikdo mi neubližuje…a raduju se z každého dne s malým..že nemusím žít ve strachu, lžích..a lhostejnosti…bez lásky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1444
24.6.13 00:03

Ano, když to tak čtu dost mi to dodalo odvahy skoncovat s ním… Už jsem se rozhodla, že zítra si změním číslo, takže nebudu muset něco číst. Pouštět ho sem nebudu, stejně končí v noci takže si zamknu a hotovo. Nic mu psát nebudu o čísle, o ničem, asi bude lepší když ho vůbec nebudu kontaktovat, ale bojím se co malá, že ji bude chtít..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
24.6.13 00:04

Kašli na něj, akorát se trápíš..a trápit budeš, dokud to neutneš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1259
24.6.13 00:16
@yasmine5 píše:
Ano, když to tak čtu dost mi to dodalo odvahy skoncovat s ním… Už jsem se rozhodla, že zítra si změním číslo, takže nebudu muset něco číst. Pouštět ho sem nebudu, stejně končí v noci takže si zamknu a hotovo. Nic mu psát nebudu o čísle, o ničem, asi bude lepší když ho vůbec nebudu kontaktovat, ale bojím se co malá, že ji bude chtít..

Zajdi si na OSPOD ve vašem městě a zažádej si o svěření dítěte do své péče. Udělala bych to co nejdřív, nebo se zkus domluvit s ním jestli to neuděláte dohodou, že s tím bude souhlasit, že malá bude ve tvé péči a on si ji bude brát dle vaší domluvy na návštěvy. Jinak se nenech zastrašit…oni často vyhrožují co tak čtu přes děti takoví chlapi. I na tom OSPODU ti poradí. Já teď čekám na soud o svěření dítěte do péče. Tohle si vyřid v prvé řadě ať si ji nevezme jednou na výlet a pak už ji nevrátí nechci strašit, ale jsou takové případy:( Dokud totiž nebude svěřeno dítě do tvé péče máte na stejná práva jako by jste byli spolu a může si dělat co chce on. Kolik je vůbec dceři a jaký k ní má vztah? Přeju hodně sil ty začátky jsou nejhroší to ukončit…nebo odejít a pak už je mnohem líp časem… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat