Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Tamara310 píše: Více
Prosímtě, chovej se podle prvních dvou řádků, které jsi napsala.
@Všechnoznám no ono jestli je to toto tady standard, tak to hodne vypovida o tomhle portalu ![]()
@j.a.n.i1 píše: Více
Nenapsala jsem blizsi, ale blizka..achjo..chce to pozorne cist, nez reaguju..
@smajlik345 píše: Více
Hele a ejhle a oni vyjadrili..sice dele, ale vyjadrili…takze to zas az tak uplne divne asi nebude ![]()
@Tamara310 píše: Více
Zkus cist ty, kondoluje je nejblizsim, to proste vnucka neni.
A možná by ses mohla zamyslet nad tim, že když neco prijde většině normalni, tak to nebude tim, ze by byli divní, ale nejspis bude neco nestandarniho u tebe.
@Všechnoznám píše: Více
Je mi lito, ze to tak mate nastavene…asi jste v zivote moc lasky nezazila.. nastesti ne kazdy to tak ma.
@j.a.n.i1 píše: Více
Az na to, ze mne jako vnucce x lidi konolovalo..takze to zas tak divny nebude…
@Všechnoznám píše: Více
No jo, urazet lidi, ktere neznam, to by vam slo…
Je mi fakt lito, ze mate tak smutny zivot, ze to mate zapotrebi..achjo..
@Tamara310 píše: Více
Jasně, ale tvoje kecy, jak ostatni nic nezazili nikdo jim neumrel, nic nechapu, maji smutny zivot, jsou lhostejni a ja nevim co jeste, to vubec, ale vubec nejsou urazky cizích lidí
![]()
@j.a.n.i1 noo spis uz to tak byva, ze inteligentnejsi lide se mene vyjadruji, coz je fakt skoda…
Nejde o to, ze nekdo ma odlisny nazor, ale jakym zpusobem ho poda..a urazet lidi umi jen primitiv…holt jsem si udelala obrazek a pouceni pro me je, uz nikdy nepsat na podobna fora
![]()
@j.a.n.i1 píše: Více
No tohle je hodne vytrzeny z kontextu..a v puvodnim zneni to jako urazka urcite nevyzni ![]()
@Tamara310 píše: Více
Určitě ne, protože si to psala ty, viď. Zato od všech ostatních to neni nic jiného než urážky.
@j.a.n.i1 píše: Více
No tak psat nekomu, ze je s manzelem pribuzny, je dost pres caru..a zajimalo by me, zda byste toto byla schopna nekomu rict i do oci..ono pod rouskou anonymity je vse snazsi..
@Tamara310 píše: Více
No tak když tvrdis, ze je to tvoje pokrevni rodina, tak to jinak byt nemuze ![]()