Rozporuplné pocity z reakce rodiny na smrt babičky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
439
4.11.24 17:38
@Tamara310 píše: Více

Prosímtě, chovej se podle prvních dvou řádků, které jsi napsala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tamara310
4.11.24 18:11

@Všechnoznám no ono jestli je to toto tady standard, tak to hodne vypovida o tomhle portalu :D

  • Citovat
  • Upravit
Tamara310
4.11.24 18:13
@j.a.n.i1 píše: Více

Nenapsala jsem blizsi, ale blizka..achjo..chce to pozorne cist, nez reaguju..

  • Citovat
  • Upravit
Tamara310
4.11.24 18:15
@smajlik345 píše: Více

Hele a ejhle a oni vyjadrili..sice dele, ale vyjadrili…takze to zas az tak uplne divne asi nebude ;)

  • Citovat
  • Upravit
101928
4.11.24 18:16
@Tamara310 píše: Více

Zkus cist ty, kondoluje je nejblizsim, to proste vnucka neni.
A možná by ses mohla zamyslet nad tim, že když neco prijde většině normalni, tak to nebude tim, ze by byli divní, ale nejspis bude neco nestandarniho u tebe.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tamara310
4.11.24 18:16
@Všechnoznám píše: Více

Je mi lito, ze to tak mate nastavene…asi jste v zivote moc lasky nezazila.. nastesti ne kazdy to tak ma.

  • Citovat
  • Upravit
Tamara310
4.11.24 18:17
@j.a.n.i1 píše: Více

Az na to, ze mne jako vnucce x lidi konolovalo..takze to zas tak divny nebude…

  • Citovat
  • Upravit
Tamara310
4.11.24 18:22
@Všechnoznám píše: Více

No jo, urazet lidi, ktere neznam, to by vam slo…
Je mi fakt lito, ze mate tak smutny zivot, ze to mate zapotrebi..achjo..

  • Citovat
  • Upravit
101928
4.11.24 18:23
@Tamara310 píše: Více

Jasně, ale tvoje kecy, jak ostatni nic nezazili nikdo jim neumrel, nic nechapu, maji smutny zivot, jsou lhostejni a ja nevim co jeste, to vubec, ale vubec nejsou urazky cizích lidí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tamara310
4.11.24 18:24
@ritterqa píše: Více

Juu diky za pripomenuti.

  • Citovat
  • Upravit
Tamara310
4.11.24 18:27

@j.a.n.i1 noo spis uz to tak byva, ze inteligentnejsi lide se mene vyjadruji, coz je fakt skoda…
Nejde o to, ze nekdo ma odlisny nazor, ale jakym zpusobem ho poda..a urazet lidi umi jen primitiv…holt jsem si udelala obrazek a pouceni pro me je, uz nikdy nepsat na podobna fora :D :D

  • Citovat
  • Upravit
Tamara310
4.11.24 18:29
@j.a.n.i1 píše: Více

No tohle je hodne vytrzeny z kontextu..a v puvodnim zneni to jako urazka urcite nevyzni ;)

  • Citovat
  • Upravit
101928
4.11.24 19:01
@Tamara310 píše: Více

Určitě ne, protože si to psala ty, viď. Zato od všech ostatních to neni nic jiného než urážky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tamara310
4.11.24 19:15
@j.a.n.i1 píše: Více

No tak psat nekomu, ze je s manzelem pribuzny, je dost pres caru..a zajimalo by me, zda byste toto byla schopna nekomu rict i do oci..ono pod rouskou anonymity je vse snazsi..

  • Citovat
  • Upravit
101928
4.11.24 19:51
@Tamara310 píše: Více

No tak když tvrdis, ze je to tvoje pokrevni rodina, tak to jinak byt nemuze :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová