Reklama

Samovolné odhlašování-proč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 06.01.18 22:35
Samovolné odhlašování-proč?

Samovolně se mi odhlašuje emimino i seznam (email). Jakmile zavřu okno, musím se znovu přihlásit. Samozřejmě zaškrtávám trvalé přihlášení. Náhodně se mi to stává už asi dva týdny, ale dnes už celé odpoledne i večer. Ví někdo, proč se to děje? ;)

Reklama

Reakce:

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 07.01.18 00:34

Nemáš v prohlížeči nastaveno, že chceš smazat historii po každém zavření?

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 07.01.18 11:37
@lalaláček píše:
Nemáš v prohlížeči nastaveno, že chceš smazat historii po každém zavření?

Právě že nemám. Zkontrolovala jsem všechno. Jedná se o tel. Už mi to leze krkem a děje se mi to na všech webech… :?

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 07.01.18 12:38

Tak to nevím. A v telefonech se nevyznám už vůbec.

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 07.01.18 13:49
@lalaláček píše:
Tak to nevím. A v telefonech se nevyznám už vůbec.

I tak děkuju :kytka: :kytka: Problém je, že se mi neukládá historie, i když by měla :zed:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >