Samovolné odhlašování-proč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 06.01.18 22:35
Samovolné odhlašování-proč?

Samovolně se mi odhlašuje emimino i seznam (email). Jakmile zavřu okno, musím se znovu přihlásit. Samozřejmě zaškrtávám trvalé přihlášení. Náhodně se mi to stává už asi dva týdny, ale dnes už celé odpoledne i večer. Ví někdo, proč se to děje? ;)

Reklama

Reakce:

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 07.01.18 00:34

Nemáš v prohlížeči nastaveno, že chceš smazat historii po každém zavření?

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 07.01.18 11:37
@lalaláček píše:
Nemáš v prohlížeči nastaveno, že chceš smazat historii po každém zavření?

Právě že nemám. Zkontrolovala jsem všechno. Jedná se o tel. Už mi to leze krkem a děje se mi to na všech webech… :?

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 07.01.18 12:38

Tak to nevím. A v telefonech se nevyznám už vůbec.

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 07.01.18 13:49
@lalaláček píše:
Tak to nevím. A v telefonech se nevyznám už vůbec.

I tak děkuju :kytka: :kytka: Problém je, že se mi neukládá historie, i když by měla :zed:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama