Samozivitelky deti 6tet a 1rok

7506
30.11.10 16:58

samozivitelky deti 6tet a 1rok

Ahojky mohly by jste mi holky poradit jak to zvladate, jsem sama se dvema detma 6let a 1 rok, chtela bych nastoupit co nejdrive do prace. chybi nam finance, do prazdnin to asi zvladnu starsi ditko do skoly male hlidani ale jak o pradninach nemam ani babicky ani teticky, ale bojim se i kdyz budu chodit do prace nebudu mit na tabory a tak pro starsi ditko kam ho na 2.mesice dam?? v praci mi 2.mesice dovolene nedaji........

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15049
30.11.10 18:14

Ahoj Lili, jsem taky samoživitelka- jedno dítko- dračice 3,5 roku, ale k tomu starší domek, 2 velcí psi, kočka, drůbež, auto… Práci mám ( ale bydlím v regionu s vysokou nezaměstnaností, dojíždím 30 km ), malá chodí do školky, ale i tak vycházíme tak tak a na žádné vyskakování to není. Navíc jsem státní zaměstnanec a od ledna nám chtějí sebrat 10 procent ze mzdy :pocitac: A to už si nedokážu představit, jak to budeme dělat :nevim:
Naštěstí mám rodiče, kteří pomůžou. Finančně ne, sami to mají těžké- oba důchodci, ale hlavně hlídání. Např. celé léto u nás ve vsi není školka, takže měli malou na chatě atd… Nemít je, tak si taky nedovedu představit, jak bych to dělala s malou.A to mám ještě dobrého kamaráda, který nám taky dost pomůže (hlavně práce na baráku, když je něco potřeba, ohledně auta a tak, taky občas vyzvedává)

Nemáme to zkrátka lehký, co ? Nicméně i tak mám stále názor, že je lepší být bez partnera, než mít partnera „nesprávného“.

P.S.a co kdyby starší dítko o prázdninách hlídal ten samý člověk , který bude hlídat to mladší ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7506
30.11.10 19:21

mladsi ditko mam moznost dat do soukrome materske skoly tam mi starsi nevemou :-( kazdopadne souhlasim nez s partnerem ktery vlastne ani partner neni lepsi nic.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama