Sčítání lidu - elektronický formulář

606
27.3.21 08:17

Sčítání lidu - elektronický formulář

Tak jsem se pustila do vyplňování. Musím vyplnit tři, tak jsem si i dnes přivstala, ať to mám vyřešené. Když už byla konečně služba dostupná, skončila jsem hned u adresy, kterou systém nenalezl. Mám toho plný zuby. Už se přihlašuju po šestý. Kdo na to má čas a nervy? Uf, tak jsem si ulevila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
174
27.3.21 08:20

Já jsem taky dneska chtěla udělat sčítání ale aplikace mi pořád píše že to ještě nejde že se na té aplikaci ještě pracuje takže budu zkoušet dál ale určitě ne pořád pokud to dneska nepůjde zkusím zítra a takhle pořád do kola :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7524
27.3.21 08:21

Na seznamu píšou, že je výpadek. Ani by mě tam nenapadlo lézt hned jak to spusti. A co si o tom sčítání myslím ani nebudu říkala. Dostala bych ban. Stejně jim tam půl věci zapřu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1010
27.3.21 08:21

Tak to teď nech, když to nefunguje.
Taky to tak udělám, vrátím se k tomu později. Nemá cenu se kvůli tomu stresovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
606
27.3.21 08:27

Jojo, máte pravdu. Potřebovala jsem se jen vyvztekat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3289
27.3.21 08:29

Mě ta aplikace docela funguje, ale ty adresy zadávám na tisíckrát, protože než se to chytne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2454
27.3.21 08:31
@JancaS84 píše:
Na seznamu píšou, že je výpadek. Ani by mě tam nenapadlo lézt hned jak to spusti. A co si o tom sčítání myslím ani nebudu říkala. Dostala bych ban. Stejně jim tam půl věci zapřu.

Já jsem zvědavá co tam je, ale deklarovalo se, že tentokrát tak vlezlí nebudou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3289
27.3.21 08:34
@Altavista píše:
Já jsem zvědavá co tam je, ale deklarovalo se, že tentokrát tak vlezlí nebudou :lol:

Moc tam toho není, když jsem si vyhrabala to před 10ti lety :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10595
27.3.21 08:36
@jita22 píše:
Mě ta aplikace docela funguje, ale ty adresy zadávám na tisíckrát, protože než se to chytne…

ty máš odvahu… když už teď přiznávají technické problémy, tak aby třeba za dva tři dny nevyhlásili, že systém je už v cajku, akorát kdo už to vyplnil, musí znova, prtože jeho data jsou kdovíkde :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5103
27.3.21 08:36
@Altavista píše:
Já jsem zvědavá co tam je, ale deklarovalo se, že tentokrát tak vlezlí nebudou :lol:

jj není tam moc infa jak prý bývalo před deseti lety o wc apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3289
27.3.21 08:37
@sagina píše:
ty máš odvahu… když už teď přiznávají technické problémy, tak aby třeba za dva tři dny nevyhlásili, že systém je už v cajku, akorát kdo už to vyplnil, musí znova, prtože jeho data jsou kdovíkde :mrgreen:

Ono to jde rychle, kdyžtak to vyplním znova, no :) Na konci ještě nejsem, teď to fakt nějak nejede..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1557
27.3.21 08:38

Tak jsem se chtela taky nechat secist, i kdyz v CR nebydlim uz pres 16 let, ale asresu tam stale mam a hle, stranka je momentalne mimo.
Pred par tydnama jsem scitani vyplnila v zemi kde ziju, elektronicky a byl jen maly zadrhel pri prihlasovani, na 2 minutky.
Tak si datum, do kdy to ma byt hotove zapisu do diare, at na to nezapomenu a neprijde mi za pul roku pokuta.🙈 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
27.3.21 08:40

Me to ani nenačte :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2545
27.3.21 08:41

Ale musím uznat, že jsou vtipní. Protože hláška na jejich stránce "

Vážení uživatelé,

omluvte prosím dočasnou nedostupnost aplikace pro vyplnění elektronického sčítacího formuláře. Všechny informace o Sčítání lidu, domů a bytů 2021 najdete na stránkách www.scitani.cz.

Děkujeme za pochopení. ", tak ta je jak od Cimrmana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5965
27.3.21 08:45

Ať s tím jdou někam. Další paskvil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu