Se všema se loučí...

Anonymní
29.7.20 15:55

Se všema se loučí...

Omluvte můj anonym prosím. Rozešla jsem se po šesti letech s chlapem. Vše jsem mu řekla jasné a upřímně. Odešel, jel za moji rodinou se rozloučit. To chápu. Ale pak začal volat své rodině, loučit se a tak. Má to v povaze, že by byl schopen si něco udělat. Jeho rodina mě teď uhání ať jedu domů a srovnám ho. Ale mě to nepřijde už jako moje věc. Z jeho rodiny to oni ví, měli by se o nej postarat, nebo ne?? Já bych mu tak akorát dala falešnou naději.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20872
29.7.20 15:59

Měla by se postarat rodina, tebe jen vydírá. Případně zavolej na policii, řekni, že máš obavy, že si chce něco udělat a oni by ho měli odvézt na vyšetření. Ale vydírat bych se nenechala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1503
29.7.20 16:05

Tak ať to udělá. Promiň, ale s citovými vyděrači soucit nemám.
Pokud je zralý na psychiatrii, což asi je, ať si ho tam odveze jeho rodina. Ty buď ráda, že ho máš z krku :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
29.7.20 16:13

Je nejspíš jen teatrální. Užívá si divadlo, ve kterém je hlavním aktérem. Jestli to skončí jako komedie nebo tragédie, ukáže jen čas. Líbí se mi postoj @vokishka, plně se ztotožňuji s její radou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1521
29.7.20 16:17

Ano, osobně to neřeš, pokud je v ohrožení života, tak ho mohou hospitalizovat i proti jeho vůli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15693
29.7.20 16:27

Zavolej policii, řekni, že vyhrožuje sebevraždou a až si chlapec pár dnů pobude na psychiatrii, tak ho podobný kraviny přejdou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1261
29.7.20 16:32
@Berry77 píše:
Tak ať to udělá. Promiň, ale s citovými vyděrači soucit nemám.
Pokud je zralý na psychiatrii, což asi je, ať si ho tam odveze jeho rodina. Ty buď ráda, že ho máš z krku :mavam:

Přesně tak, sama se do toho nemontuj. Jestli tě jeho rodina uhání, tak jim řekni, ať oni zavolají policii, pokud si myslí, že si je schopen něco udělat.

Cokoli uděláš jiného, si zaděláváš na průšvih.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59574
29.7.20 17:51
@Anonymní píše:
Omluvte můj anonym prosím. Rozešla jsem se po šesti letech s chlapem. Vše jsem mu řekla jasné a upřímně. Odešel, jel za moji rodinou se rozloučit. To chápu. Ale pak začal volat své rodině, loučit se a tak. Má to v povaze, že by byl schopen si něco udělat. Jeho rodina mě teď uhání ať jedu domů a srovnám ho. Ale mě to nepřijde už jako moje věc. Z jeho rodiny to oni ví, měli by se o nej postarat, nebo ne?? Já bych mu tak akorát dala falešnou naději.

Neřešila bych to.. Je dospělý, odpovídá sám za sebe.. Nenechala bych se vydírat.. Jak holky radi, kontaktuj PČR, že vyhrožuje sebevraždou.. Skončí na psychine..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13632
29.7.20 19:27

No - evidetně jeho rodina bude příčina toho, proč má depresivní sklony. Má nějakého kamaráda, který ho vezme a dovede na nejbliží krizové centrum? Potřeuje minimálně léky, ale pár dní na krizáči mu taky udělá jedině dobře a mohlo by ho to motivovat do další léčby.

Domluv se s tím, ať si ho vezme na starost, když to budeš dělat ty, tak se to celé jen zkomplikuje.

Jinak opravdu neplatí že kdo o sebevraždě mluví, tak ji nespáchá - naopak je to často jeden z varovných signálů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.20 15:26

Přesně, jak psaly holky. Jakmile začne vyhrožovat sebevraždou, volat policii. Buď bude mít takovou ostudu, že už ho to ani nenapadne nebo mu na psychině naopak pomohou začít s léčením.
To mi poradila psycholožka, se kterou jsem řešila možnost obdobného stavu u EX.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.7.20 16:13

Zakladatelka

Díky moc všem za názory a pomoc. Je to vyřešené. Volala jsem policii, oni zase sanitku a ta ho odvezla na psychiatrii. Pustili ho hned. Nakonec mi poděkoval, že jsem to udělala, že to asi potřeboval, takovou potupu a promluvit si s někým. Už mluvil dnes rozumněji. Jen pořád vidí naději v tom, že se vrátím. Ale to už je jiný boj.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama