Seriál "Křehké pouto"

332
6.12.04 14:36

Seriál "Křehké pouto"

Holky, sledovala některá z vás v 9:00 dnešní díl seriálu „Křehké pouto“ na Primě??? Měl to být poslední díl a já ho nestihla. Prosím prosím napište, jak to dopadlo. Je to jediný seroš, na kterém jsem byla úplně „závisláček“.
Pa
Rachel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
6.12.04 14:54

Ahoj Rachel!

Já taky nevěděla, že je to poslední díl, ale naštěstí jsem koukala. V tomto posledním díle se odehrálo strašně moc věcí najednou, tak zkusím stručně aspoň to, na co si vzpomenu.

Elena porodila Viktorii (císař. řezem). Transplantace pup. krve se zdařila a Kamila se uzdravuje. Migel žádá Elenu o ruku, ta souhlasí. Téměř na konci dílu je jejich svatba a malá Viktorie sedí na klíně Kamile. Vypadá už asi jako roční dítě.
Pedro a ta veterinářka (jméno mi vypadlo) se v lese milují, ale nakonec spolu nejsou. Pedro se stěhuje někam do svého domku a za ním přijíždí Iris se svym milovaným Ďáblem a hodlá u něj zůstat. Nejdřív Pedro nevypadá příliš nadšeně, ale nakonec se nechává přemluvit.

Víc mě zatím nenapadá…

Určitě to někdo doplní, popř. opraví.
Olga

• Nahlásit
  • Citovat
332
6.12.04 15:04

Oli,
moc děkuji za info!!!! Člověk to už jaksi tuší, že to určitě skončí happy-endem, ale Iris a Pedro - to jsem nečekala. Nakonec se její tajná láska splní. No a co Kapitu a Fred? Jo a jaksi mi vypadlo z minulých dílů, proč není u svých dvojčat ta služka Rita??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
6.12.04 15:38

Taky jsem tenhle seriál dost často sledovala. Rita umřela při komplikaci u porodu a Alma se dvojčátek ujala a s nima přijala na milost i Danilla. Kapitu a Fred v posledním díle na svatbě neseděli spolu, ale Kapitu v řadě za Fredem, ale koukali po sobě, tak i pro ně to byl happy konec. Já si akorát při posledních pár dílech pěkně pobrečela když jsem viděla Kamilu, protože moje babča právě taky prodělává chemoterapii. Nevíte jestli budou dávat zase nějaký dobrý seriál? Ono to sice táhne člověka dřív domů z procházky, ale jsem ráda, že nedávájí akčáky nebo detektivky i dopoledne. Já už po obědě nemůžu telku ani cítit!

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama