Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Mě zamčené diskuze nebaví
,ale možná pak nakouknu a je mi líto etatínka ![]()
Kami, baví, nebaví, lidí tam může být hromada,ale spousta z nás se zbaví studu a rozpovídá se fakt o čunačinkách v pravém slova smyslu, já mám jiný nick mne by to až tak nevadilo,ale uvědom si, že tady může nakouknout i děcko a nemímím řešit uzamčení= zrušení skupiny kvůli pohoršování, nehledě na to, že i některé maminky tady na emiminu mohou padat do mdlob, taky nechci řešit přisprostlé anonymy a chci o tom kecat prostě tak, jak mi to jde v hlavě… už jen ten sen dneska ![]()
Příspěvek upraven 06.11.10 v 13:58
Důvody, které jsem psala Kamče (viz výše) platí povšechně, proto to uzavření, ne proto, že bych bránila jiným něco říct,ale proto, že sama mám fantazií, zážitků, přání a představ plnou hlavu a chci to sdílet a inspirovat se dopodrobna na 100% ne jenom na 50%…
Peti, prsa, neprsa, já mám sice ráda větší,ale malé mají něco do sebe, když tomu uspůsobíš představy.. podrobněji v uzavřené skupině.. ![]()
Magdi a ostatní, najedete nahoru na hlavní stránku emimina, tam na skupiny, v nich na uzavřené a tam pod názvem Láska, sex a něžnosti… ![]()
Erotika píše:
Klidně pod tím oficiálním..Jsi zvědavá?
jojo to už je výzva.Bojim se jestli to nebude nějaké velké překvápko a třeba to nakonec nebude někdo o kom mám představu cudnosti ![]()
Anonymní píše:
Ahoj holky, zajímalo by mne, zda míváte či jaké míváte erotické představy, když jste samy či u milování s partnerem?Já je mám totiž většinou orientované pouze na ženy,přesto si nemyslím, že bych byla lesbička, sex s manželem mne vzrušuje a po kámoškách nekoukám
, jen mne někdy láká to uskutečnit s ženou..
Máte to některá podobně?
Zakladatelka, třeba Alena
Ahoj, mám to přesně jako ty a jak to tady čtu, nejsme jediné, takže je to asi naprosto normální
![]()
Kamča: no já mám prostě zafixované, že žena má mít prsa. Cítím se takhle blbě prostě, jako půlka ženský.
Petra (i o tom we-vibe) mě ten anonym zabije