Sexualní seznamka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3431
25.1.22 19:54

sexualní seznamka

Odlehčené téma ;) - zajímá mě názor, zkušenost

Muž ve spokojeném, klidném, dvouletém vztahu (takhle působil na ženu, rodinu i okolí)… začne chodit na sexuální seznamku. Přitom v téže době začne randit s milenkou (s kolegyní z práce)
Nemám zkušenost se sexuální seznamkou, takže nevím co si mám o tom myslet. Podle mě když dokáže sbalit kolegyni a udělá z ní milenku, tak asi na té seznamce hledá něco specifického. Doma působil jako ideální partner, než praskla milenka a pak i seznamka :-)

Máte zkušenost, co lidé hledají na těchto seznamkách?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11649
25.1.22 20:00
@axlpol píše:

Muž ve spokojeném, klidném, dvouletém vztahu (takhle působil na ženu, rodinu i okolí)… začne chodit na sexuální seznamku. Přitom v téže době začne randit s milenkou (s kolegyní z práce)
Nemám zkušenost se sexuální seznamkou, takže nevím co si mám o tom myslet. Podle mě když dokáže sbalit kolegyni a udělá z ní milenku, tak asi na té seznamce hledá něco specifického. Doma působil jako ideální partner, než praskla milenka a pak i seznamka :-)

Hledají dětský psací stůl či parťáka na diskuzi o severských volebních systémech, co jiného??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.22 20:19

Je to kombinovaná technika. Můj milenec má partnerku, mě jako dlouhodobou milenku, příležitostné milenky a pak si ještě leští ego na amaterech, kde si ukájí své bisexuální fetiše. Prostě je to chlapec neposedná.

• Citovat
  • Nahlásit
14304
25.1.22 20:20
@ontarova.stara píše:
Hledají dětský psací stůl či parťáka na diskuzi o severských volebních systémech, co jiného??

Jako na prc. ání?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41863
25.1.22 20:22

Dva roky, klasika. Přestal působit hormon zamilovanosti a bylo vymalováno. Nebo je to chlívák, ale 2 roky se ovládal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11649
25.1.22 20:22
@Prof. Farnsworth píše:
Jako na prc. ání?

Chceš snad říct, že mi Ontar kecá :mrgreen:???
Tvoje ex si mi stěžovala, žes tam prý celý tři roky hledal u holek inspiraci na zásnubní prsten.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096
25.1.22 21:12
@Prof. Farnsworth píše:
Jako na prc. ání?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70717
25.1.22 21:12
@axlpol píše:

sex dle svých preferenci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat