Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Tak já spíš nejsem
ale moje mamka je! Má vychytané obchody a modýlky a trpělivě čeká až to zlevní…pravidelně pak obchází a kupuje. No má výhodu, že má malou velikost… takové zboží se obvykle do slev dostane ![]()
Objevila jsem teď super náramky: www.wepositive.cz, nějaký italský, vypadaj moc dobře! ![]()
@jaaaaaana
To jsem ani nevěděla 