Shopaholici, jste tu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
irinek
29.3.14 15:03

@jaaaaaana :-) To jsem ani nevěděla :-)

  • Citovat
  • Upravit
1505
14.5.14 12:47

Tak já spíš nejsem :) ale moje mamka je! Má vychytané obchody a modýlky a trpělivě čeká až to zlevní…pravidelně pak obchází a kupuje. No má výhodu, že má malou velikost… takové zboží se obvykle do slev dostane :)
Objevila jsem teď super náramky: www.wepositive.cz, nějaký italský, vypadaj moc dobře! :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák