Slevové kupóny a jokery v DM drogerii

Napsat příspěvek
Velikost písma:
629
6.8.13 14:40

Nic za to nechci, je škoda to nechat propadnout, když to někdo může využít :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15301
6.8.13 14:43
@andy89 píše:
Nic za to nechci, je škoda to nechat propadnout, když to někdo může využít :)

dobře :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6437
6.8.13 14:44

Ahojte maminky, sháním slevové kuponky na Gravimilk, nemáte některá? Předem moc děkuju!!! :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15301
8.8.13 19:23

Nabízím slevu do Hervisu, na prostředky do myčky Somat, dětské kuponky (ubrousky, nějaká mléka, kosmetika, příkrmy atd.), slevy ze 150b i 100b knížek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
alzbeta55
26.8.13 12:31

Maminky, nevite nektera prosim kdyz mam dm kupon na Nutrilon 3 a potrebuju jeste Nutrilon 2,muzu ten kupon pouzit? diky

  • Citovat
  • Upravit
1577
26.8.13 12:40
@alzbeta55 píše:
Maminky, nevite nektera prosim kdyz mam dm kupon na Nutrilon 3 a potrebuju jeste Nutrilon 2,muzu ten kupon pouzit? diky

Ano :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1577
26.8.13 12:42

Sháním kuponky na Nutrilon.

Nabízím kuponky na Sunar nutra defense a několik kuponků na Hipp bio combiotic. Dále příkrmy sunárek (několik), nápoj Hipp, příkrmy ovocné babylove, pitíčka Kubík.

Babylove a huggies ubrousky do března a plenky do března.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2017
26.8.13 13:02

@LendulkaM Ahoj mám 2 kupóny na Nutrilon (25% sleva) do 30.9.2013. Vyměnila bych za kopóny na ubrousky babylove ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
395
26.8.13 13:05

Chcete někdo slevy na mléka a na pleny? Já to nevyužiju.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8921
26.8.13 13:06

@Katjinka jake mleko a jake plenky? Znacka?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2017
26.8.13 13:07

@Katjinka Pokud bys měla na mléko Babylove, tak bych brala nebo za něco vyměnila ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
395
26.8.13 13:18

Mám toto :) Ještě mám někde knížku od 7 měsíců, ale nmohu ji ted' najít. Nemáte někdo kuponky navíc na skleničky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1577
26.8.13 13:23

@LucciaMaty Ok, napíšu do SZ.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1577
26.8.13 13:28

Nabízím ještě i plenky babylove pro novorozence, dále vel. 2, pak nature midi a maxi a slipové vel. 4 maxi. Vyměním za kuponky na Nutrilon.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2017
26.8.13 13:30

@Katjinka Měla bych zájem o kuponek na mléko Babylove. Ráda za něco vyměním ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák