SM systém - máte zkušenost?

8792
28.7.13 00:39

SM systém - máte zkušenost?

Ahoj, máte někdo zkušenost se cvičením SM systém? poslední dobou často trpím bolestmi hlavy, jednoznačně od krční páteře (jasně, pokaždé tomu předchází těžký nákup) a protože moje postava je celkově nic moc (žádné svaly, všechno povolené), tak jsem si říkala, že bych začala postupně, nejdřív že něco udělám právě se svaly na zádech. původně jsem říkala, že bych zkusila třeba jógu, ale pak jsem narazila na tohle a docela mě to zaujalo. nejvíc tedy že v dosahu působí fyzioterapeutka, která se zaměřuje právě na tohle cvičení a která dělá zaučovací lekce, aby byl člověk pak schopný cvičit doma sám.

zajímaly by mě dvě věci:

1. pomáhá to?
  2. dá se to vůbec cvičit doma? mně ten špagát přijde strašně dlouhej, přemýšlím, jestli se s ním vůbec do bytu vejdu :nevim: kolik je potřeba volného prostoru na délku a na šířku?

předem dík za zkušenosti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1521
28.7.13 09:22

Ahoj, tak já ti na tvoje dotazy neodpovím, protože teprve začínám. Snad jen ta guma, no záleží jak malý máš byt. Já ji mám na klice pracovny a v pohodě, na délku 3 moje dlouhé kroky, na šířku skoro nic:) pokud bys začala též, můžem to aspoň sdílet :kytka:
jo a mám taky migrény od krční páteře, bolesti zad obecně a nulovou fyzičku, ochablé svaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mirka.ch
17.8.13 19:54

neni to problem

Mozte si to zauzlit tam, kde potrebujete a tak skratit, ja som si tak skratila gumy asi o meter a na cvivenie to nemalo vplyv ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Fag
1848
19.12.13 08:20

Ahoj Sagino, cvičíš ješťě? :mavam: Mohu dát své zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
19.12.13 13:24

Taky mám čerstvé zkušenosti a doporučuju :) mě pravidelné cvičení pomohlo od motání hlavy. Což mi způsobovala krční páteř, takže cvičit se vyplatí, ač to teda stojí pěkné prachy - myslím např. individuální lekce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.14 19:58

Ahoj, ja uz sem psala, je to supr. klikni na www.primalidi.cz, je tam clanek o pani peltramove

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama