Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ma nejaky smysl mazani diskuzi na zadost zakladatelky, pokud se tam nedeje nic „nezakonneho“? Prijde mi, ze uz nekolikrat se diskuze zamkla a smazala jen proto, ze zakladatelce se nelibily prispevky ostatnich a nedostalo se ji odpovedi, jake by si prala. Je na to nejaky metr nebo proste kdyz si zakladatelka rekne, tak se ji vyhovi?
Pokud ma uz diskuze 5 stranek a dal pokracuje, povazuju to trochu nefer vuci tem, kdo tam prispeli ![]()
Obzvlast teda, pokud je jeste zakladatelka anonymni, tak nevim proc mazat.
@Ali-Ali Narážíš na 6 letou neteř?
Taky mě to napadlo, stává se to dost často… ![]()
Přesně. Než jsem se došla vycurat, tak je to zamčené ![]()
Mely jsme asi rict, ze fracka ma zbit a hotovi dvacet ![]()
Celkove me tu stvou anonymy kvuli nicemu.
Zrovna už jsme si říkala, že na to založím téma, zrovna u té nenáviděné holčičky. Je to totální trapárna, založí diskuzi, nelíbí se jí odpovědí a do hodiny to nechá zamknout. Tohle by se tady mělo omezit, to je furt dokola zamykání. Jak slepičárna. Fakt
Tak to je posledni dobou docela trendy, ze kdyz reakce v diskusi nejsou jen opevujici, tak se to smazne ![]()
Beztak tuhle smazou za chvili taky, vsadte se ![]()
A taky me to stve. Ta zakladatelka je hysterickej srab. Nema teda nic zakladat, kdyz ji to pak neni recht. Snad si nemyslela, ze ji nekdo bude chvalit za nenavist a zarlivost vuci male holce
. A to ma sama dite. Aby se nedivila, co z nej vyroste..
Jo já už jsem se na to @admin ptala ve vedlejší diskuzi kdy se řešilo cosi podobného, tento postup je prostě o ničem! nechápu to
Už to píšu asi po milionté první… pokud někdo neunese nesouhlasné příspěvky diskutujících, ať diskuze nezakládá…je to nedospělé a nekorektní vůči diskutujícím…Pravidla jsou přece závazná pro všechny bez rozdílu, tak proč podporovat zneužívání? poslední dobou to tu vypadá, že na každého platí jiný metr…
Pokud se diskuze zamkne, neměla by se mazat už jen proto, aby se dalo v historii najít, nejen jaký má kdo postoj a komu je lepší se vyhnout, ale i jak kdo lže či nelže. Bylo by to fér k uživatelkám, které se diskuzí účastní a chovají se dle pravidel.
@Malaga píše:
Už to píšu asi po milionté první… pokud někdo neunese nesouhlasné příspěvky diskutujících, ať diskuze nezakládá…je to nedospělé a nekorektní vůči diskutujícím…Pravidla jsou přece závazná pro všechny bez rozdílu, tak proč podporovat zneužívání? poslední dobou to tu vypadá, že na každého platí jiný metr…
Pokud se diskuze zamkne, neměla by se mazat už jen proto, aby se dalo v historii najít, nejen jaký má kdo postoj a komu je lepší se vyhnout, ale i jak kdo lže či nelže. Bylo by to fér k uživatelkám, které se diskuzí účastní a chovají se dle pravidel.
@sisk píše:
Přesně. Než jsem se došla vycurat, tak je to zamčené![]()
Mely jsme asi rict, ze fracka ma zbit a hotovi dvacet
Celkove me tu stvou anonymy kvuli nicemu.
tak ty já s chutí vždycky napráším.. mám to jako sport ![]()
@jdukolem píše:
- tak ty já s chutí vždycky napráším.. mám to jako sport
A jak často sportuješ? ![]()
Mě třeba fascinuje anonymní diskuze na téma „jaké kapky na dětské prdíky“… to tu nedávno bylo + několik dalších. Svým způsobem jsme tady anonymní všichni, tak ještě toto… ![]()
@Samamama píše:
A jak často sportuješ?
v poslední době poměrně často ![]()
když je mi někdo anonymní protivnej třeba tím, že někam vlítne, zakladatelce vynadá a kasá se - tak at to udělá pod svým nickem - přece nemusí souhlasit, může i ostřeji, ale at to podepíše..
@jdukolem To se ví, sportovat se má často, několikrát týdně
.
Máš recht, některé anonymy jsou na pěst, přesně jak píšeš. Já jsem divná, za těch 5 let, co tu jsem, jsem ještě anonymní příspěvek nenapsala.