Smazáni diskuze na žádost zakladatelky

11133
24.11.15 22:09

Smazani diskuze na zadost zakladatelky

Ma nejaky smysl mazani diskuzi na zadost zakladatelky, pokud se tam nedeje nic „nezakonneho“? Prijde mi, ze uz nekolikrat se diskuze zamkla a smazala jen proto, ze zakladatelce se nelibily prispevky ostatnich a nedostalo se ji odpovedi, jake by si prala. Je na to nejaky metr nebo proste kdyz si zakladatelka rekne, tak se ji vyhovi?
Pokud ma uz diskuze 5 stranek a dal pokracuje, povazuju to trochu nefer vuci tem, kdo tam prispeli :nevim:
Obzvlast teda, pokud je jeste zakladatelka anonymni, tak nevim proc mazat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22590
24.11.15 22:12

@Ali-Ali Narážíš na 6 letou neteř? :D Taky mě to napadlo, stává se to dost často… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776

Přesně. Než jsem se došla vycurat, tak je to zamčené :D

Mely jsme asi rict, ze fracka ma zbit a hotovi dvacet :D

Celkove me tu stvou anonymy kvuli nicemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776

EDIT: vloženo dvakrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
24.11.15 22:15

Zrovna už jsme si říkala, že na to založím téma, zrovna u té nenáviděné holčičky. Je to totální trapárna, založí diskuzi, nelíbí se jí odpovědí a do hodiny to nechá zamknout. Tohle by se tady mělo omezit, to je furt dokola zamykání. Jak slepičárna. Fakt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
24.11.15 22:17

Tak to je posledni dobou docela trendy, ze kdyz reakce v diskusi nejsou jen opevujici, tak se to smazne :roll:
Beztak tuhle smazou za chvili taky, vsadte se ;)

A taky me to stve. Ta zakladatelka je hysterickej srab. Nema teda nic zakladat, kdyz ji to pak neni recht. Snad si nemyslela, ze ji nekdo bude chvalit za nenavist a zarlivost vuci male holce 8o. A to ma sama dite. Aby se nedivila, co z nej vyroste..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
24.11.15 22:21

Jo já už jsem se na to @admin ptala ve vedlejší diskuzi kdy se řešilo cosi podobného, tento postup je prostě o ničem! nechápu to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
24.11.15 22:28

Už to píšu asi po milionté první… pokud někdo neunese nesouhlasné příspěvky diskutujících, ať diskuze nezakládá…je to nedospělé a nekorektní vůči diskutujícím…Pravidla jsou přece závazná pro všechny bez rozdílu, tak proč podporovat zneužívání? poslední dobou to tu vypadá, že na každého platí jiný metr…
Pokud se diskuze zamkne, neměla by se mazat už jen proto, aby se dalo v historii najít, nejen jaký má kdo postoj a komu je lepší se vyhnout, ale i jak kdo lže či nelže. Bylo by to fér k uživatelkám, které se diskuzí účastní a chovají se dle pravidel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
24.11.15 22:32
@Malaga píše:
Už to píšu asi po milionté první… pokud někdo neunese nesouhlasné příspěvky diskutujících, ať diskuze nezakládá…je to nedospělé a nekorektní vůči diskutujícím…Pravidla jsou přece závazná pro všechny bez rozdílu, tak proč podporovat zneužívání? poslední dobou to tu vypadá, že na každého platí jiný metr…
Pokud se diskuze zamkne, neměla by se mazat už jen proto, aby se dalo v historii najít, nejen jaký má kdo postoj a komu je lepší se vyhnout, ale i jak kdo lže či nelže. Bylo by to fér k uživatelkám, které se diskuzí účastní a chovají se dle pravidel.
:palec: podepisuju…
taky už jsem cosi podobného párkrát psala a nic.. admin ani neodpověděl :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
24.11.15 22:33
@sisk píše:
Přesně. Než jsem se došla vycurat, tak je to zamčené :D

Mely jsme asi rict, ze fracka ma zbit a hotovi dvacet :D

Celkove me tu stvou anonymy kvuli nicemu.

8) tak ty já s chutí vždycky napráším.. mám to jako sport 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
24.11.15 22:35
@jdukolem píše:
  1. tak ty já s chutí vždycky napráším.. mám to jako sport 8)
:mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
24.11.15 22:37
@jdukolem píše:
  1. tak ty já s chutí vždycky napráším.. mám to jako sport 8)

A jak často sportuješ? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22590
24.11.15 22:42

Mě třeba fascinuje anonymní diskuze na téma „jaké kapky na dětské prdíky“… to tu nedávno bylo + několik dalších. Svým způsobem jsme tady anonymní všichni, tak ještě toto… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
24.11.15 22:47
@Samamama píše:
A jak často sportuješ? :lol:

v poslední době poměrně často :nevim:
když je mi někdo anonymní protivnej třeba tím, že někam vlítne, zakladatelce vynadá a kasá se - tak at to udělá pod svým nickem - přece nemusí souhlasit, může i ostřeji, ale at to podepíše..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
24.11.15 22:49

@jdukolem To se ví, sportovat se má často, několikrát týdně :lol:.

Máš recht, některé anonymy jsou na pěst, přesně jak píšeš. Já jsem divná, za těch 5 let, co tu jsem, jsem ještě anonymní příspěvek nenapsala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama