Snažení po mimoděložním těhotenství 2021...

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
56
21.11.21 23:10

Snažení po mimoděložnim těhotenství 2021...

Ahoj holky jsem po laparce z kraje listopadu mi bohužel zjistili mimoděložní těhotenství :zed: pojďte se podělit o zkušenosti… Pár otázek pro zacatek: 4 dny po operaci dorazilo krvácení které trvalo klasický 5 dnů jedna se o MS? Kdy se zase začít tulit? A ta nejdůležitější kdy se zase začít snažit?
Budu ráda pokud se semnou některá z vás podělí o vlastní zkušenosti :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1588
22.11.21 05:02

My se začali snažit hned, jak mi bylo dobře. Takže ani jedna ms neproběhla a byla jsem v tom, tentokrát už v pořádku. :mrgreen: Cca 14 dní po zákroku. Test jsem delala náhodou, že mi zbyl doma. Myslela jsem, že to nepůjde tak snadno, když mi vzali vejcovod :roll:. Naštěstí na gyndě nikdo nenadával, že jsme nenechali proběhnout ani jednu ms :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
22.11.21 07:56

Ahojky, prodělala jsem mimoděložní v září, odstranění vejcovodu.
Jinak vše v pořádku. Po operaci jsem slabě krvácela také tak 5 dní, podle mě to MS není. Ta přišla po 5ti týdnech.
Poté jsme se začali snažit. Doporučení od lékaře bylo milování po 3 týdnech od operace a snažení se po 3 měsících :) ale cítila jsem se dobře, tak se snažíme po první MS. Zatím nic. Hodně sil a štěstí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
22.11.21 08:46

Tak to je pecka :dance: já si furt říkám jestli čekat cítím se fajn… Tělo si asi samo řekne kdy je připravené… Strach samozřejmě je a plná hlava všeho ale já jsem asi holt střelec a co se má stát stane se :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
22.11.21 08:48

@TerUm paráda taky si myslím že pokud se cítíme dobře tak proč ne… To zlý už máme přeci za sebou :palec: držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
22.11.21 09:21

@Bubllenka a kdy sis tím prošla? Prcek už je na světě? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
22.11.21 09:58

Ahojky, já měla laparo na konci října. A dr. řekl, že se můžeme snažit klidně hned, ale že by čekal, že MS dorazí za měsíc. A samozřejmě podle toho, jak se budu cítit. Mně MS ještě nedorazila, ale předcházela tomu ovulace, která byla víc jak dva týdny po operaci. Jinak já před operací krvacela hodně 10 dnů, 5 spinila a pak po operaci špinění tak tři dny a pak konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
22.11.21 10:25

Jo než jsem šla na operaci tak to bylo hotový peklo měsíc jsem byla jak na kolotoči bolesti, krvácení mimo cyklus lítání po doktorech odebírání krve nakonec Hcg přez 3000 a v děloze ani ťuk… No nakonec jsem jela s šílenýma bolestma do nemocnice a rovnou na sál… Přišla jsem o jeden vejcovod, ale do dělohy nezasahovali vůbec… Pár dní po mi bylo ouvej jak fyzicky tak psychicky… Ale už je mi celkem fajn snažím se to hodit za hlavu s tím že to tak holt mělo být… Snažíme se o první… Je to fajn že máte od doktora takové pozitivní zprávy… ti doktoři se v těch názorech na to kdy začít dost liší… Někde se dočteš že doporučují 3 měsíce, jinde 6 měsíců, někdo říká hned a teď babo raď že :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
22.11.21 10:51

@Paja.525 Já před osmi lety prodělala SP a to mě sebralo. Asi to bylo tím, že to bylo prvně a nějak jsem s tím nepocitala. Teď u mimodelozniho jsem krvacela už od začátku, takže jsem byla smirena s tim, ze je tam něco špatně. Já žádný bolesti neměla, ale už jsem krvacela do břicha, tak jen takovej mírnej tlak. Taky mi vzali vejcovod, ale do dělohy nezasahovali. Můj dr. říkal, ať to hlavně nehrotim a že mě čeká 15.ledna těhotnou :lol: Že jsou případy, kdy zdravý vejcovod nasál vajíčko z protejsiho vaječníku. Já bych se snažila už teď, když jsem mela ovulaci, ale přítel měl covid zrovna tou dobou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
22.11.21 10:58

@Zuzik86 jo to mi říkal i můj doktor že zdravý vejcovod může přetáhnout vajíčko z druhé strany… Tak aspoň na něčem se ti doktoři shodnou :D no ten covid k tomu všemu moc nepřidá ach jo no hele smůly už bylo dost že jo :D teď už jen ty // a spokojené těhu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
22.11.21 11:58

@Paja.525 To mi povídej :roll: U nás se ta smůla táhne už od konce září. Přijde mi, že na mě někdo posílá morový rány :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
22.11.21 12:09

@Paja.525
Také jsem si řekla, na co čekat, když mi je fajn. Ovulace a MS úplně pravidelně. 🙂 My se snažíme o druhé. První úplně na pohodu vše, otěhotnění ani nevím jak 😁 o to víc nás tohle překvapilo 😔
Já měla také hcg přes 3000 v den nástupu a v děloze nic. Dr. neviděl nic ani mimo ní. Až na laparoskopii našel ve vejcovodu. Příznaky žádné, nic mě nebolelo…
Děkuji a také moc držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
22.11.21 13:15

Je to zajímavé číst si vaše zkušenosti je to pěkně záludná věc z počátku se to tváří úplně normálně pak některá problémy zaznamenáme a nastanou stresující muka co se to děje… Jiná zase nepociťuje žádné obtíže… No děs běs holky nemáme to vůbec jednoduchý, ale všechno se dá zmaknout :srdce: a přece jen jsem si na tom všem byla schopná najít něco pozitivního a to že jsem vlastně otěhotněla, jen to bohužel nedolezlo kam mělo… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
22.11.21 13:36

@Paja.525 A mě by zajímalo, proč se to děje. Poslední dobou se to stává nějak často. Prý by to mohlo být, když se vejcovod zničí třeba vlivem nejakyho zánětu, ale ten můj vejcovod byl prý v pohodě. Akorát mi ho vzali, protože už by byl poškozenej a mohlo by se to opakovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
22.11.21 14:12

@Zuzik86 mě na to taky ani jeden ze tří doktorů nebyl schopnej dát pořádnou odpověď… Nikdy jsem se s žádným gynekologickym problémem neléčila nikdy jsem neměla ani zánět močáku… A šup je to tu… Neprisuzovala bych to ani věku je mi 33 a potykaji se s tom bohužel i mnohem mladší holčiny… Těžko říct… Já jsem si na to odpověděla tak že to třeba nebylo zdraví a tak to takhle příroda zařídila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat