Snažení se o miminko říjen 2023

Napsat příspěvek
Velikost písma:
299
29.10.23 20:27

@lillych
Ja bych nejradeji uz zitra😀 😀 😀uplne me lochta ruka ale neeee…asi minimalne ve stredu?🫢a ty???
Me ovulace boli po prvnim diteti a to je par let…ale poaledni mesice nic.Tak sem si v patek nechala vzir krev na stitku…to je nervak co😀

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31
30.10.23 07:04

Dobré ráno, tak já zkusila i maxe. Max je slabší než mamatest, ale je to tam! 8o Jak jsem psala, trochu sem se bála jestli to fakt není falešňák. Ms má přijít zítra a on to falešňák asi fakt není. 8o
Tak teď jen doufat, že se udrží. :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50
30.10.23 07:25

@GabriDnk Zkusím asi zítra, protože opět jsem začala špinit, nechápu co se děje :roll: tohle se mi ještě nestalo teda. Zitra bych měla byt 10dpo, tak to risknu a uvidime.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1119
30.10.23 08:23

@nvj15 tak to už bude jen sílit, taky jsem to tak měla, v den ms úplné kolejnice :lol:,testovala jsem týden před ms(už jsem to tu psala proč tak brzo),test už to ukázal, jinak moc gratuluji :palec:
Já jdu 7.11 na kontrolu to už budu 6-7tyd.
Tak snad už něco uvidime :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
132
30.10.23 08:38

@nvj15 ja myslim, ze se rika, ze max ma mene barviva👍🏻 Takze moc gratuluji😍 ❤️

@helga123 ja jdu na kontrolu 6.11. a taky budu cca 7. tyden, tak at nam to oboum dobre dopadne😍 ❤️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31
30.10.23 09:04

@helga123 @Terez800 Holky moc díky! Potichu se raduju :srdce: Nemáte nějakou společnou skupinu? Že bych se pomalu přesunula? :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
299
30.10.23 09:05

@lillych
Tak dej vedet, budu drzet pesti🍀 🍀 🍀

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
670
30.10.23 09:16

Ja jdu na gynekologii uz 2.11. - je to registrace na novou gyndu, na toto datum jsem se objednala uz zacatkem zari. Takze jsem se rozhodla se nepreobjednavat, protoze urcite bude trvat, nez se k nim dostane moje karta :D ale nepredpokladam, ze tam toho moc uvidi. Podle menstruace bych mela byt 5+3, ale aspon budu vedet, ze je to v deloze.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31
30.10.23 09:21

Já jdu na gyndu dnes. Jdu na kontrolu po operaci, tak se rovnou objednám na kontrolu mimi. Protože dnes tam nebude lautr nic. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31
30.10.23 09:22

@kendyll Já měla minulé těhotenství 5+4 už srdíčko. :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1119
30.10.23 13:11

@nvj15 jo taky by mě zajímala skupinka ale o žádné nevím-)
Ráda bych si psala dál o tom jak vše probíhá -)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1119
30.10.23 13:13

@Terez800 tak my jsme úplně stejně??to je superrr, jak se cítíš???mě teď víkend trochu vyděsil ale dobrý.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1119
30.10.23 13:14

@nvj15 tak jak jsi dnes dopadla???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
133
30.10.23 13:57

Ahoj, ženy, trochu se k vam vetru, doufam, ze nevadi. :mrgreen: Mrknete se mi nekdo prosim na muj graf a pomuzete mi rozlustit krvácení 7-10 dpo? Nebo to mam brat jako opozdenou ovulaci?

Snazime se o treti detatko, ale zrovna jak naschval mam uplne pofiderni cyklus. Prikladam screen.
Pozitivni test (dve stejne silne čárky) mi vysel 23 dc, ovulace dle teploty byla 24 dc, sex byl 22 dc. Ovsem 7dpo jsem zacala slabe krvacet a trvalo to az do 10dpo. Ale mensturace to nebyla - mivam silnou, lutealni fazi mam navic min.12 dni, spis 14-15.Od včerejška se zvysuje teplota, ale dnes - 13 dpo- test negativní.
Preventivka před měsícem byla ok, mam jen prý hodne vysokou sliznici, hodne prokrvenou.Ms mivam vzdy hodne silnou, tohle byl cajicek, ale verim, ze nekdo by to za ms zamenil.
Nicmene, pokud by to 7-10 dpo bylo hnizdeni(casove by odpovídalo, tak bych měla pozitivní test, ne?)
Napadá me jeste ovulační krvácení - ale 32 dc je i na me ovulace fakt pozde. Mivam mezi 17-24 dnem a teplotu sleduju uz nekolik let, pokud nekojim nebo netehotnim teda.
Tak moc díky, pokud to nekdo doctete a treba budete mit napas, jak to rozlustit:D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2564
30.10.23 14:16

@korneeelie graf bych řekla, že máš vyhodnocený dobře. To špinění může být cokoliv, třeba byl tento měsíc nižší progesteron a nebo hnízdění, ale to bych čekala, že už by na testu 13.dpo bylo vidět. Zase to zvýšení teploty na 36,9 vypadá taky slibně. Třeba budeš jedna z těch co jí duch vykoukne až třeba 14.,15 dpo. Zkus testnout zítra znovu :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová