Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@helga123 moc děkuju
do ms mám 3 dny tak snad bude hezky sílit. Bojím se, ab to nebylo biochemko jako posledně
@anonymnianonym Jee tak to je krasne vyroci😍 👍🏻 Preju at sili 😍
@anonymnianonym to bude dobrý neboj, já jsem testovala 6 dnů před ms ![]()
Skrz zdravotní problémy(různá vyšetření)
No a teď v úterý jdu na první kontrolu, čárka je už krasna ![]()
@Terez800 ahojky
tak už zítra kontrola večer, viď???budu čekat jak napises
Stěhování probehlo vše ok??
@helga123 kurnik, ty mas pamet😃 👍🏻
jojo, zitra v 8 vecer. Vubec teda nejsem nervozni a nejak mi to utika, ale asi i tim, ze mam jine starosti😃 Stehovani super, sli jsme teda do naseho bytu, ktery je opraveny a sice malinky, ale bydleli jsme s moji rodinou, takze jako konecne snad vydychneme😬 Bylo to s nimi narocne 😃
A ty? kontrola v utery? Jak se citis? Ja akorat nemam chut k jidlu, ale jinak vylozene nejaky velky nevolnosti se zatim nekonaji 🙏🏻
Ahoj holky, mate tu nektera zkusenost s TT slunicko? Mam nepravidelnou ms a teoreticky bych ji mela dostat za 2 dny, priznaky jako na MS mam (bolest zad, pichani v podbrisku). Druha slaba carka se objevila hned ale prijde mi to divny, mam spatnou zkusenost s mamatestem ktery delal hezke carky a nic z toho nebylo. Mam prokazanou endometriozu a odebrany vejcovod po mimodeloznim pred rokem
Všem děkuju za gratulace
nějak tomu pořád nevěřím
k doktorovi chci až bude srdíčko, ted hned tam letět nechci.
@JajaLockwood píše:
Ahoj holky, mate tu nektera zkusenost s TT slunicko? Mam nepravidelnou ms a teoreticky bych ji mela dostat za 2 dny, priznaky jako na MS mam (bolest zad, pichani v podbrisku). Druha slaba carka se objevila hned ale prijde mi to divny, mam spatnou zkusenost s mamatestem ktery delal hezke carky a nic z toho nebylo. Mam prokazanou endometriozu a odebrany vejcovod po mimodeloznim pred rokem
@JajaLockwood ahojky,tady na testu nic nevidím, promiň.
Zkus test tenhle mě to ukázal opravdu hodně brzo, koupila jsem v Benu. Preji Ti // ![]()
@helga123 diky podivam se, nejde mi to moc dobre vyfotit ale je to viditelne pouhym okem v realu, ze jsem ho ani nemusela nejak naklanet, pockam a zkusim udelat dalsi
@petulisek16 nejde mi to zachytit tak dobre jak je to viditelne pouhym okem, po pridani filtru to normalne vyleze ta carka ale protoze mi tohle vcelku bezne delali mamatesty a i viditelnejsi cary, nevim co si o tom mam myslet. Slunicko jsem v minulosti zkousela a falesnaka mi nikdy neudelali, ale nechci se na to upinat
@JajaLockwood tak pokud ho vidíš tak je to super, ty první testiky před ms nejdou noc vidět, kolikrát jsem testovala a bylo úplně bílo a teď před ms pidi duch a sílí uvidíš že to bude i u Tebe, moc přeji a dej vědět ![]()
@helga123 ja se bohuzel nemuzu radost az do UZ, u endometriozy je pry velke riziko opakovaneho mimodelozniho