Snažení se o miminko říjen 2023

Napsat příspěvek
Velikost písma:
86
6.11.23 12:09

@helga123 akorat mi doktorka rekla, ze mam hned nasadit progesteron pokud bude pozitivni TT, jenze pokud je to falesnak tak mi to asi uplne rozhazi cyklus

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1119
6.11.23 12:09

@JajaLockwood aha to mě mrzí, mysli jen na to dobré, vím že se to lehce říká ale zkus to, chápu co máš za sebou… :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
86
6.11.23 12:17

@helga123 dekuju za podporu :hug: hlavne at ti to dobre dopadne ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1119
6.11.23 12:29

@JajaLockwood mě teď Dr objednala 14 dnů po ms (vynechání) poslední ms v září, tak snad něco půjde videt-)
Zkus koupit jiný testik i Dr max jsem měla a taky dobrý, i z DM. A když budou čárky hned volej Dr hned :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
98
6.11.23 12:32
@JajaLockwood píše:
@helga123 dekuju za podporu :hug: hlavne at ti to dobre dopadne ;)

Jj, jde videt… tak tfujtfujtfuj

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1119
6.11.23 12:33

@Terez800 jasné že pamatuji, máme to stejně 👍tak budu čekat jak pisnes, jinak není nad to bydlet sám se svojí rodinou(snad jsem to pochopila dobře, bydleli jste s rodiči?)
Užívejte :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1119
6.11.23 12:34

@JajaLockwood jak říkám kup jiný test co nejdřív a udělej co říká Dr nebo ji volej, mohla by Ti vzít krev i ne??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
86
6.11.23 12:51

@helga123 bude az ve stredu, udelam zitra a pozitri dalsi testy a uvidim jak to bude vypadat, pak ji hned zavolam

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1119
6.11.23 13:14

@JajaLockwood jj určitě dej vědět, myslím na Tebe :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
132
6.11.23 16:13

@helga123 Jojo s rodici😬
Uz zacinam byt lehce nervozni, pojedeme jeste male koupit pliny a pak uz budu jen cekat az do vecera😃 pak pisnu🙂 👍🏻

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1119
6.11.23 16:30

@Terez800 ano čekám, čekám a moc se těším co už uvidíte jestli už i :srdce:
Já se nemůžu dočkat zítra, prosím Tě taky se cítíš unavená???
Já moc, jinak jsem byla v pa na krev skrz obraz, zase mám železo už jen 2,5 velmi málo no a hemoglobin 105 -( mám brát tabletky, jinak mě straší s transfúzi…jsem zvědavá co zítra Dr.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3987
6.11.23 18:38

Holky, já bych od vás zkušených potřebovala radu🙏
Zatím jsem totiž neměla štěstí na pozitivní ovulační testy.
Myslíte, že už ovulace brzy bude? V sobotu a včera jsem měla během dne bolesti břicha (včera celkem dost) a bílkový hlen, dneska zatím nic, hlen spíš bodový :nevim: čárka je na světle stejně tmavá, ale užší, nevím, jestli to nevadí :think: test dělaný v 10 dopoledne
Teplota takhle, ale zrovna dneska jsem teda hrozně špatně spala, byla jsem pořád vzhůru, tak nevím, jestli má vypovídající hodnotu :roll:
Ve tři odpopedne test od stejného výrobce možná malinko zeslábl, ale těžko říct.. Tak třeba už je po a slábne :nevim: co myslíte?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1119
6.11.23 18:58

@Ewista od pozitivního testu dojde do 24h k ovulaci, to je myslím i u testu psané, já jsem ovulaci poznala skrz hlen (táhlý) a bolest v podbřišku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3987
6.11.23 19:04

@helga123 to vím, jenže hlen byl včera a k němu silné bolesti :nevim: dneska už nic
Možná byla čárka nejsilnější v noci a dnes už slábne :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1119
6.11.23 19:09

@Ewista tak to máte velkou šanci tak šup na tulení :palec: :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová