Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Bobíšek Prosinec taky ji každým dnem čekám snad mrcha nedorazí, ale bolí mě prsa…tak to beztak příjde
![]()
@Bobíšek Prosinec Kurna tak snad to vyjde jindy.No ja jen pálení zahy nic víc. Jsem připravena na nejhorší. Vůbec mi to nebude vadit. Lepší jak zklamání
![]()
@Raduskaa @Julie33 tak me boleli prsa trochu víc než obvykle a v kříži me dost pobolivalo, tak už jsem si dávala naděje… Ale když přišlo odpoledne velké bolení v podbrisku, tak jsem moc dobře věděla, co bude nasledovat ![]()
Držím pěsti holky!!! Vám to snad vyjde!!!
@Bobíšek Prosinec Me neboli právě nic. Takže těžko říct. Ono se jednou musí podařit. Třeba ještě není ten správný čas.
Ja tak nějak cítím to samé ze dopad u jako Ty ![]()
@Bobíšek Prosinec @Julie33 díky holky, ale to čekání jestli příjde nebo ne mi už příjde nekonečné
a to se snažíme teprve od října…jinak já už jednu holčičku doma mám a ta se povedla snad na první střik
a teď ne a ne…
@Raduskaa ja jsem v říjnu přišla o miminko a teď by jsme chtěly, aby to vyšlo
jinak doma mám také chytrolina
dcerku
Ahoj holky.Tak vás zdravím. Ta naše skupinka se nějak rozpadla, ale jsem ráda, že jsem vás našla. Jak se máte?
@ladyjurasice Ahojky,zdravím. Ta naše skupinka se nějak rozpadla, ale jsem ráda, že jsem tě našla. Jak se máš?
Ahoj holky. Můžu k Vám do skupiny? Ta ve které jsem dosud byla se nějak rozpadla.
Pro ty které mě neznají. Je mi 33,vdaná,5 ti letý syn(otěhotněla jsem hned).
Teď se snažíme už 2,5 roku a kromě 3 biochemických těhotenství, stále nic.
Od loňského ledna chodíme do Pronatalu, podstoupili jsme 4 inseminace, IVF zatím nechceme. Na nic mi nepřišli, jen mám mutaci Protrombinu(větší srážlivost krve).
Teď sem brala Clostil a čekám na další IUI
@Raduskaa To přece nevadí, ze boli prsa.Me neboli vůbec a také může ms kamarádka nezvana přijít
Musíme věřit a být silný. Pokud nám to nevyjde teď příště může ![]()
@markyska82 ahojky Já jsem v cekani jsem tehu tak čekáme na další krev zda hcg roste či ne ![]()
@markyska82 jestli chces muzes i do uzavrene skupinky
myslim, ze i tam najdes par holek z te minule ![]()
@hodynka tak to je super.Budu držet pěsti. Já jdu v úterý na USG, tak doufám, že bude IUI