Snažilky Moravskoslezský kraj

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martina27581
Echt Kelišová 8097 příspěvků 25.03.10 14:01
Snažilky Moravskoslezský kraj

Ahoj holky, koukám na diskuze a všimla jsem si, že se jinde už holky znají, tak zakládám novou diskuzi a snad se někdo přidá :dance: . Snažíme se 4 měsíce o druhé dítě. Někdy si připadám, že už mi z toho hrabe :cry: , i když jsem si slíbila, že se na to nebudu příliš upínat, nejde to. Tak se těším, že se vás tu objeví více. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »
Reakce:
LauriineCZka
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 25.03.10 14:21

Ahojky, já jsem taky z Moravskoslezského kraje :-)
A já se snažím o mimi od 9/09 a pořád nic, ale ani ty nezoufej, podaří se :-) Jinak já už jsem ve skupině Snažilky březen 2010 a kdyybys chtěla, tak tě mezi sebe vemem :-) :wink:

Martina27581
Echt Kelišová 8097 příspěvků 25.03.10 15:03

Ahoj, děkuji, ráda se přidám. Zatím nezoufám, první dítě mám, jak já říkám „na první šup“ a to druhé příjde snad, jak bude te správný čas.Pila jsem kontryhel, ale ten mi spíš udělal zmatek než pomohl a teď užívám gynex, hodně holek s tím má dobré zkušenosti, tak snad pomůže i nám.

LauriineCZka
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 25.03.10 15:19

GYNEX?? to slyším prvně :( Já zobkám calibrum
babyplan :)

Martina27581
Echt Kelišová 8097 příspěvků 25.03.10 15:31

Gynex je úžadná věcička, je to vlastně na bázi bylinek, takže žádná chemie a připraví tělíčko na miminko a pomůže otěhotnět.Našla jsem diskuze a holky si ho hrozně chválí, pomůže k ovulaci, zklidní menzes, prostě super. Calibrum baby plan jsem užívala v prvním těhotenství, ale jsem přibrala přes 30 kileček a podle doktora k tomu mohly pomoct právě vitamíny, malej taky nebyl žádný drobek měl skoro 4 kilča.Takže teď zobu jen listovku a k tomu ten gynex.

Essexi
Závislačka 3032 příspěvků 25.03.10 15:38

Ahojky, my se začnem o druhé mimčo snažit až v červnu.Už jsem vysadila antikoncepsi a začala baštit kyselinu listovou. Tak uvidíme jak se nám to podaří ......

lucie82
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 25.03.10 17:42

Ahojky jsem taky z MS kraje a snažíme se už dva roky… minulý týden jsem byla na laparoskopii a jsem v pořádku tak nevím kde je chyba…

Martina27581
Echt Kelišová 8097 příspěvků 25.03.10 18:06

Essexi: tak držím pěsti, ať se to brzy podaří. My jsme chtěli stihnout tzv. řetězový porod, ale to už nestihnem, tak aspoň, ať jsem v ochranné lhůtě než my zkončí mateřská, protože nevím,co na mě chystá zaměstnavatel. :nevim: , tak snad stihnem aspoň to. U prvního jsem hned po měsíci zjistila, že jsem těhotná, ani jsem tomu nechtěla věřit, tak jsem nějak doufala, že to tak bude i u druhého, ale bohužel, vždycky není posvícení :lol:

Luci - tobě taky samozřejmě držím palečky, ona příroda je nevyspytatelna. To plánujete první dítko? Přeji brzské //.

Essexi
Závislačka 3032 příspěvků 25.03.10 18:44

Martina27581: děkuju, taky to tak mám naplánované. V lednu mi končí rodičák tak bych chtěla zase na mateřskou. Adélku jsme taky počali hned na poprvé :-D
Bubu držet pěsti ať ti to vyjde a brzy se úkážou //

LauriineCZka
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 25.03.10 19:19

Jo jo o první se snažíme :-) A už od září, tak jsem z toho trochu smutná, už bych chtěla aby se nám to povedlo :-)

A já všem přeju taky hodně štěstí a brzké // :-)

Martina27581
Echt Kelišová 8097 příspěvků 26.03.10 06:37

Laurineczko, určitě se to povede. Zkus ten gynex. Stojí sice přes 400, ale podle toho, co jsem četla hodně ženským pomohl k miminku. I ten kontryhel, ale bohužel u mě mi spíše rozházel MS, tak jsem sáhla po té drahší variantě gynexu. Ale za ty prachy to stojí. BT si měříš?

LauriineCZka
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 26.03.10 09:40

Neměřím, protože u mě to zase takový význam nemá, vídám se s přítelem jen o víkendech a když jsme spolu, tak snaženíčko proběhne, at mám nebo nemám ovu a když mám ovu přes týden, tak je mi to na prd :(

Martina27581
Echt Kelišová 8097 příspěvků 26.03.10 15:04

Tak hlavně ať vám to brzy výjde. Já už se taky moc těším, tak snad se to podaří, ale už fakt nevím čemu mám věřit, teď poslední dva měsíce jsem měla vždycky slabě pozitivní test a pak MS dorazila v plné parádě a nic. :nevim: Poprvé jsem byla i u doktora, protože jsem měla 14 dní zpožděnní, ale to jsem pila kontryhel, řekl mi, že jsem úplně v pořádku, tak to přikládám tomu kontryhelu. Ale ten test si neumím vysvětlit a byly to různé testy a mají hodně dobré hodnocení mamatest a rapiclear.

LauriineCZka
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 27.03.10 01:00

Nechci strašit, ale mohly to být takové mini potraty, kdy ti to nachvíli ukáže // a pak nic :-(

Ale snad se jenom nějak zbouřily hormony, člověk nikdy neví.

Tak přeju hodně štěstí při snaženíčku a brzké // :-) :wink:

Martina27581
Echt Kelišová 8097 příspěvků 27.03.10 18:38

Myslím, že kdyby tam něco bylo, tak by to doktor poznal, byla jsem u něho kvůli tomu, ale říkal, že se to prostě někdy stává, testy ale nesílí, jsou prostě pořád stejné, tak jsem se rozhodla netestovat :lol:, sice to čekání asi nepřežiju, ale tak je to daleko horší, plané naděje a pak nic :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »
Váš příspěvek
Reklama