Snažilky podzim 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 27.08.18 20:20
Snažilky podzim 2018

Ahoj holky, tak kdo má v plánu na podzim otěhotnět? My se od příštího měsíce začneme snažit a vážně se nemůžu už dočkat až budu mít na TT dvě čárky :). Máme doma 3.letou holčičku na jaře maturuju (dodělávám dálkově školu) tak je to vše vypočítané aby to vyšlo jak má :D tak snad se zadaří dle plánu.. kdo v tom jede s námi? :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anksa
Povídálka 23 příspěvků 27.08.18 20:26

Ahojky, tak já se určitě přidávám :mavam: snažíme se o mimi už 8 měsíců a nic :nevim: tak snad se to co nevidět podaří. Beru už před 3 měsíce kyselinu listovou, vitamin E a pregnafolin. Minulou ovulaci jsme používali i gel conceive plus a vypadalo to nadějně, ale stejně včera přišla se zpožděním ms. Teď jsem si objednala kapky gynex a nosifol, vkládám do toho naděje, tak snad se příští měsíc dockam// :dance: 8)

Frozenheart
Stálice 51 příspěvků 27.08.18 20:40

Ahoj holky, taky se snažíme :))) První měsíc clostík, čekám ovulku snažíme se o první miminko :srdce: :srdce:

Juni18
Nováček 27.08.18 20:47

Ahoj, nam ted nevysel 4. mesic snazeni :,(

mamina89
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 27.08.18 20:56

My prvního prcka měli hned a teď už dlouho nic :,(

Anksa
Povídálka 23 příspěvků 27.08.18 21:01

Taky se snažíme o první, o to je to ještě horší, protože si člověk pak v duchu říká, jestli jsme vůbec plodní. Ti, co aspoň jedno mají to vědí :mrgreen: Mě už za chvíli bude 32 a příteli stejně. Tento měsíc po ms, už půjdu pro jistotu o radu k doktorovi. Taky nejspíš zkusim i ovul. testy - snad jedině, co jsem ještě nezkusila :roll: zatím vždy tak obecně podle ovul kalendáře na netu

Anksa
Povídálka 23 příspěvků 27.08.18 21:03
@Juni18 píše:
Ahoj, nam ted nevysel 4. mesic snazeni :,(

Ahojky, to je mi líto. A bereš nějaké zlepšováky?? :lol:

lomi
Kecalka 111 příspěvků 27.08.18 21:15
33 let

My uz rok…pritel dite ma, ja sve zadne, snazine se rok, zdrava strava, cviceni, ovice, zelenina, vitaminy, caje, kapsle, gely na podporu poceti,testy ovulacni,…sexu hodne a s chuti a nic, stale doufame. Ja bez vejcovodu, kdovi…

Příspěvek upraven 27.08.18 v 21:16

Juni18
Nováček 27.08.18 21:15

@Anksa beru jen Femibion, ale to je spis prevence vyvojovych vad. Na podporu otehotneni nic. Vim priblizne, kdy mam ovulaci a pristi mesic kupuju ovulacni testy. :mrgreen: me je 32 takze proto taky tak specham.

chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 28.08.18 09:21

My teda u té první čekali půl roku, takže taky nepočítám , že to bude hned .. :oops: tak snad se s toho nezblázním :mavam:

chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 28.08.18 12:16

Holky já teda hlásím zpoždění lehké .. 2 dny cca . Ale brala jsem nějaké prášky co se zavádějí deset dní .. TT jsem dělala a negativní , takže si spíš myslím, že to může být vliv těch prášků .. akorát mě rozkolejí vždy to, že mě je občas nevolno, většinou u jídla .. předmenstuační příznaky zatím žádné teda.. :?

Anksa
Povídálka 23 příspěvků 28.08.18 17:34
@chrastitko11 píše:
Holky já teda hlásím zpoždění lehké .. 2 dny cca . Ale brala jsem nějaké prášky co se zavádějí deset dní .. TT jsem dělala a negativní , takže si spíš myslím, že to může být vliv těch prášků .. akorát mě rozkolejí vždy to, že mě je občas nevolno, většinou u jídla .. předmenstuační příznaky zatím žádné teda.. :?

Pokud bys byla těhotná jen krátce, tak to TT ještě nemusí odhalit, pokud není koncentrace HCG ještě vysoká. A zkoušela ses testovat hned ráno?

chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 28.08.18 18:52

@Anksa jojo, dneska ráno jsem testovala z ranní moči . No uvidíme , počkám týden kdyžtak zkusím další test , nic jiného mě nezbývá , ale to čekání co se mnou teda vlastně je mě opravdu nebaví :zed:

slu-dlak
Povídálka 46 příspěvků 28.08.18 19:46

Ahoj, taky se snažíme o první. Již mám za sebou dvě ZT v 7 a v 13tt. Otěhotnění u nás není zas takový problém, ale spíš donosit. Manžel už dvě děti má, a já jsem už pomalu na prášky ???? … Jinak mi k otěhotnění vždy pomohl inofolic combi s kombinací s kontryhelem a jeřábem ptačím.

Anksa
Povídálka 23 příspěvků 28.08.18 20:17
@slu-dlak píše:
Ahoj, taky se snažíme o první. Již mám za sebou dvě ZT v 7 a v 13tt. Otěhotnění u nás není zas takový problém, ale spíš donosit. Manžel už dvě děti má, a já jsem už pomalu na prášky ???? … Jinak mi k otěhotnění vždy pomohl inofolic combi s kombinací s kontryhelem a jeřábem ptačím.

Ahojky, zkousela jsi utrogestan? Někde sem četla, že skvělé pomáhá na udržení těhotenství. A ten jeřáb ptačí, to je něco jako gynex?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >