Snažíme se o miminko 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lovean
Závislačka 2598 příspěvků 30.07.18 20:55
Snažíme se o miminko 2018

Ahojte holky s mim přítelem se snažíme o miminko mám z předchozího vztahu dva kluky a rádi by jsme a přítelem společné dítě

Reakce:
PepiKo
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 1 inzerát 30.07.18 22:04

Ahojky :mavam:
My se také začínáme snažit, v únoru nás teda nejspíš čeká surfovací dovolená na Srí Lance, takže teď tomu nedháváme volný průběh přes léto, ale od podzimu už bych se chtěli začít snažit více :mrgreen:

lovean
Závislačka 2598 příspěvků 30.07.18 22:07

@PepiKo ahoj no mi tomu víceméně necháváme volný průběh ale já jako každá druhá to asi začínám hrotit druhý syn mi s bývalým nešel neměla jsem ovulaci šlo to až přes hormony takže nic moc tento měsíc zkousim ovu testy a zatím negativní takže se obávám toho samého co s bývalým

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 1 inzerát 30.07.18 22:18

@lovean a jak dlouho se snažíte? Já chci začít brát od září kyselinu listovou a snažit se být právě v klidu a moc to nehrotit, ale nemyslím si, že dokážu být nad věcí a neřešit to :oops: :lol:

ninusska
Kelišová 5289 příspěvků 30.07.18 22:34

Ahoj snažíme se od Dubna o 3 už mame dva kluky 4 roky druhý ma 20 měsíců…

geileenka
Extra třída :D 12185 příspěvků 30.07.18 22:53

@ninusska @lovean Nechcete se přidat k nám do uzavřené skupiny, kde se snažíme o třetí? Máme tam už i jednu maminku se třemi, vyměňujeme si tam poznatky a taky společně čekáme na // :mavam:
 https://www.emimino.cz/…ky-d-302268/

ninusska
Kelišová 5289 příspěvků 30.07.18 22:55

@geileenka ráda se přidám

geileenka
Extra třída :D 12185 příspěvků 30.07.18 23:31

@ninusska Budeme se těšit. Možná ještě napiš @luskabay SZ, ona teď moc nechodí do skupiny, tak aby ti to odsouhlasila.

lovean
Závislačka 2598 příspěvků 31.07.18 15:34

@PepiKo tak mi 4 měsíce víceméně se snažíme ale můj přítel ten to nijak nehroti ono s ním je to složitý užil si svoje a je pesimista no ale já jsem to hrozila vzdy i i u těch dvou předtím a to si vždy říkám nechám to osudí a vždy to řeším

Michaela.9196
Kecalka 219 příspěvků 06.08.18 07:47

Ahoj holky, jsem tu nová. Celý život mám problémy s ms, dlouhé cykly, krvácení mimo ms, anovulace, pcos, hormonální nerovnováha, nízká sliznice.. byl by zázrak, kdybych já někdy otěhotněla.. je mi 27 a ted na konci měsíce si jdu k dr. pro hormonální léky na navození ovulace (pry jsou v cr momentalne nedostupne). Tak pořád tajne doufam, ze to treba pomuze… Jsem ráda, že existuje toto fórum, kde si vzájemně pomáháte. Hodně štěstí všem na ty dvě //. :) :srdce:

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 1 inzerát 06.08.18 08:02

@Michaela.9196 ur­čitě se nám všem zadaří!
Neznáš hormonální jógu? Je tady o ní na emimi take diskuze, holky si ji dost chválí, že se jim s ní podařilo otěhotnět, nebo alespoň srovnat cyklus, navodit ovulace atd.
Jsou to většinou víkendové kurzy, kde se naučíš cvičit nějakou sestavu, kterou pak už jen cvicis doma ideálně každý den :)

Michaela.9196
Kecalka 219 příspěvků 06.08.18 08:13

@PepiKo Ano, ano:) To já už četla snad úplně všechno.. ale jeste jsem jí nezkusila. Jinak beru fertipronu 2 sáčky denně a různé bylinky, drnek.. snažím se teď i jíst zdravě.. tak zkusím ještě i to cvičení. :) hlavně neztrácet naději. :)))

lovean
Závislačka 2598 příspěvků 06.08.18 11:49

@Michaela.9196 a­hoj já mám taky problémy ale vznikly mi až později prvního syna mám normálně bez problému a s druhým jsem ty hormony brala taky mam dvě děti z byvaleho vztahu a teď se snažím ze současným přítelem o miminko ale zatím to vypadá zase na problémy uvidíme asi v září nebo v říjnu si chci zajít na gynekologii že mám ty same problémy co předtím

Michaela.9196
Kecalka 219 příspěvků 07.08.18 02:11

@lovean a za jak dlouho od brani tech hormonu jsi otehotnela? :hug: ja mam zvlastni doktorku, ona vubec nic neresi, o vse si musim rikat.. premyslim, jestli bych treba jeste nemela podstoupit zakrok, kde by mi zkontrolovali pruchodnost vejcovodu.. abych ty hormony nebrala zbytecne. :zed:

lovean
Závislačka 2598 příspěvků 07.08.18 09:13

@Michaela.9196 já tehdy otěhotněla hned první měsíc ale to je jak kdo

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kamarádka heroinové Terezy v exkluzivní zpovědi: Do Pákistánu ani za milion!

Přinášíme vám slibovanou exkluzivní zpověď kamarádky Terezy Hlůškové (22),... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >