Snažíme se o miminko 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lovean
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 30.07.18 20:55
Snažíme se o miminko 2018

Ahojte holky s mim přítelem se snažíme o miminko mám z předchozího vztahu dva kluky a rádi by jsme a přítelem společné dítě

Reakce:

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 30.07.18 22:04

Ahojky :mavam:
My se také začínáme snažit, v únoru nás teda nejspíš čeká surfovací dovolená na Srí Lance, takže teď tomu nedháváme volný průběh přes léto, ale od podzimu už bych se chtěli začít snažit více :mrgreen:

lovean
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 30.07.18 22:07

@PepiKo ahoj no mi tomu víceméně necháváme volný průběh ale já jako každá druhá to asi začínám hrotit druhý syn mi s bývalým nešel neměla jsem ovulaci šlo to až přes hormony takže nic moc tento měsíc zkousim ovu testy a zatím negativní takže se obávám toho samého co s bývalým

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 30.07.18 22:18

@lovean a jak dlouho se snažíte? Já chci začít brát od září kyselinu listovou a snažit se být právě v klidu a moc to nehrotit, ale nemyslím si, že dokážu být nad věcí a neřešit to :oops: :lol:

ninusska
Kelišová 5227 příspěvků 30.07.18 22:34

Ahoj snažíme se od Dubna o 3 už mame dva kluky 4 roky druhý ma 20 měsíců…

geileenka
Extra třída :D 11398 příspěvků 30.07.18 22:53

@ninusska @lovean Nechcete se přidat k nám do uzavřené skupiny, kde se snažíme o třetí? Máme tam už i jednu maminku se třemi, vyměňujeme si tam poznatky a taky společně čekáme na // :mavam:
 https://www.emimino.cz/…ky-d-302268/

ninusska
Kelišová 5227 příspěvků 30.07.18 22:55

@geileenka ráda se přidám

geileenka
Extra třída :D 11398 příspěvků 30.07.18 23:31

@ninusska Budeme se těšit. Možná ještě napiš @luskabay SZ, ona teď moc nechodí do skupiny, tak aby ti to odsouhlasila.

lovean
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 31.07.18 15:34

@PepiKo tak mi 4 měsíce víceméně se snažíme ale můj přítel ten to nijak nehroti ono s ním je to složitý užil si svoje a je pesimista no ale já jsem to hrozila vzdy i i u těch dvou předtím a to si vždy říkám nechám to osudí a vždy to řeším

Michaela.9196
Stálice 72 příspěvků 06.08.18 07:47

Ahoj holky, jsem tu nová. Celý život mám problémy s ms, dlouhé cykly, krvácení mimo ms, anovulace, pcos, hormonální nerovnováha, nízká sliznice.. byl by zázrak, kdybych já někdy otěhotněla.. je mi 27 a ted na konci měsíce si jdu k dr. pro hormonální léky na navození ovulace (pry jsou v cr momentalne nedostupne). Tak pořád tajne doufam, ze to treba pomuze… Jsem ráda, že existuje toto fórum, kde si vzájemně pomáháte. Hodně štěstí všem na ty dvě //. :) :srdce:

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 06.08.18 08:02

@Michaela.9196 ur­čitě se nám všem zadaří!
Neznáš hormonální jógu? Je tady o ní na emimi take diskuze, holky si ji dost chválí, že se jim s ní podařilo otěhotnět, nebo alespoň srovnat cyklus, navodit ovulace atd.
Jsou to většinou víkendové kurzy, kde se naučíš cvičit nějakou sestavu, kterou pak už jen cvicis doma ideálně každý den :)

Michaela.9196
Stálice 72 příspěvků 06.08.18 08:13

@PepiKo Ano, ano:) To já už četla snad úplně všechno.. ale jeste jsem jí nezkusila. Jinak beru fertipronu 2 sáčky denně a různé bylinky, drnek.. snažím se teď i jíst zdravě.. tak zkusím ještě i to cvičení. :) hlavně neztrácet naději. :)))

lovean
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 06.08.18 11:49

@Michaela.9196 a­hoj já mám taky problémy ale vznikly mi až později prvního syna mám normálně bez problému a s druhým jsem ty hormony brala taky mam dvě děti z byvaleho vztahu a teď se snažím ze současným přítelem o miminko ale zatím to vypadá zase na problémy uvidíme asi v září nebo v říjnu si chci zajít na gynekologii že mám ty same problémy co předtím

Michaela.9196
Stálice 72 příspěvků 07.08.18 02:11

@lovean a za jak dlouho od brani tech hormonu jsi otehotnela? :hug: ja mam zvlastni doktorku, ona vubec nic neresi, o vse si musim rikat.. premyslim, jestli bych treba jeste nemela podstoupit zakrok, kde by mi zkontrolovali pruchodnost vejcovodu.. abych ty hormony nebrala zbytecne. :zed:

lovean
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 07.08.18 09:13

@Michaela.9196 já tehdy otěhotněla hned první měsíc ale to je jak kdo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >