Snažíme se od října

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4267
11.11.10 14:20
zmrzlikk píše:
Tak pak dej vědět, jak se to projevuje u Tebe :dance:

No, já ještě nevím, jak to jíst, zatím mi tu nikdo neporadil:-)zda celou kapsli, nebo to do něčeho vysypat? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
zmrzlikk
11.11.10 14:29

Jasně spolkni kapsličku :-D

  • Citovat
  • Upravit
4267
11.11.10 14:34
zmrzlikk píše:
Jasně spolkni kapsličku :-D

ale dá se to i do nečeho vysypat, ne?protože jinak nám to bude naprd, chlap určitě kapsličku nespolkne, neb se u toho dřív udáví a to už mi pak bude na nic :mrgreen: jak kapsličky, tak chlap :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
zmrzlikk
11.11.10 14:36

Aha, tak to netuším, ale snad jo. Prostě bych mu ji rozdrolila do pití nebo nějakého jogurtíku jako miminku :-)

  • Citovat
  • Upravit
5677
11.11.10 14:40

Dani tak tak taky na to spoleham :-)

Peti jasne zastav se, Martinske donesl vcera deda a tak se tesim jak si vecer dame :-) ma ho letos povedene :-)
jj taky se tim bavim, delam fotky malemu, ale musim mit naladu a musi se mi chtit :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
zmrzlikk
11.11.10 15:08

Já jsem dělala svojí první knihu a hrozně mě to baví, možná tak ještě udělá, fotky z dovči:-).

Já jsem teď úplně vyřízená, protožo včera jsem zjistila, že máme v sušárně myš, tak jsme jí tam dali jed a teď tam leží mrtvá:-( a já tam nemůžu jít pr věci na vytírání:-), fakt nevim, kde se tam chudák holka vzala…

  • Citovat
  • Upravit
11381
11.11.10 15:19

chudák myšička! :cry:
:mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
zmrzlikk
11.11.10 15:35

Chudák myšička? Já jsem chudák, musím po ní uklidit všechny ty bybky, co tam nadělala a vše tam vyčistit:-(m ale až ji přítel odklidí :poblion:

  • Citovat
  • Upravit
7213
11.11.10 16:40

ahojte holciny,copak je noveho?ma nejaka podezreni,ze by mohla byt v tom? :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
zmrzlikk
11.11.10 16:41

:-)já mám dnes obrovský pupek, asi tak jako ve čtvrtém měsíci, jiné příznaky bohužel :cry:

  • Citovat
  • Upravit
5341
11.11.10 19:07
zmrzlikk píše: :-)já mám dnes obrovský pupek, asi tak jako ve čtvrtém měsíci, jiné příznaky bohužel :cry:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tak já mám taky pupek, že by mi ho těhule záviděly, ale místo mimi jenom špeky. :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5341
11.11.10 19:09
RadanaH píše:
ahojte holciny,copak je noveho?ma nejaka podezreni,ze by mohla byt v tom? :-D

Radu, zatím nikdo. Ale podle toho jak se to tu chystá na snažení, budou brzy žně. :pankac:
Já mám testovat za 4 dny, ale testy dojdou asi později. Takže spíš čekám dřív MS než pošťáka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7213
11.11.10 19:20

u me asi tento cyklus nic nebude…mame jednu sanci a ovulka bude asi o vikendu,kdy muj bude pryc :-( nu coz

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5341
11.11.10 19:22
RadanaH píše:
u me asi tento cyklus nic nebude…mame jednu sanci a ovulka bude asi o vikendu,kdy muj bude pryc :-( nu coz

Tak to posichrujte před odjezdem a hned po příjezdu. :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5677
11.11.10 19:28

chudak myska :-) ji se tam taaaaak libilo :-)

holky me zacina z toho snazeni asi hrabat :-) to bude jeste vesele, nejak neverim tomu ze by to tento mesic vyslo, mam jine myslenky, prace a tak… no uvidime

na stole hori svicka a mame nalite svatomartinske :-) jeste uspat prcka a je to :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová