Sněžítko zamrzlo, dá se zachránit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 4 inzeráty 20.01.17 16:21
sněžítko zamrzlo, dá se zachránit ?

Ahoj holky, stala se mi taková nepříjemnost. Posílala jsem si věci z Anglie, v krabicích byly dvě sněžítka. Obě jsou zmrzlý v tědle mrazech se není čemu divit no. Myslíte že to přežijou? Nevím co s tím mám jako dělat. Jen sem je vybalila z papíru a dala na stůl. Říkám si že pozvolné rozmrzání bude asi nejlepší. Nemáte nějakou radu?

Reakce:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 20.01.17 16:57

Udělala bych stejně jako ty, podle mě budou ok.

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19011 příspěvků 20 inzerátů 20.01.17 17:57

@Quinn7 podle mě to rozmrzne a bude to zas dobrý :-) Resp. už to asi rozmrzlo ne? Jak to dopadlo? :D

Aspera
Generální žvanilka 20753 příspěvků 1 inzerát 20.01.17 18:11

Pokud neprasklo tím mrazem, tak počítám, že přežije.

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 4 inzeráty 20.01.17 20:24

Tak už to rozmrzlo a neprasklo. Takže 3× HURÁÁ :D. Docela jsem se bála.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >