Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Catmum no to je druha vec. Po vizual kvalitach. Jeste zaludek na to mit ![]()
@catchthem ty bungalovy
no jo, beru to sportovne. Vis co on chodi do specky, tam vidim nektery ty rodice, no jsem tam lepsi sorta
cervenej kabat za tri kila z vinted kabelka za kilo a jdu za damicku ![]()
@catherine100 Mě je jedno, jestli mu kupuju pleny za 170,–K4, nebo 350,–Kč když se z toho neosype. Pak stejně utratím třikrát tolik v lékárně za masti, kapky na svědění atd. Ale překvapilo mě to jednoznačné nekupujete pampersky = máte málo peněz.
@Tarjei Tak to my máme celkem nadprůměrné příjmy, ale aktuálně i dost nadprůměrné výdaje, takže běžný provoz je aktuálně lehce sockoidní
ale je fakt, že rekonstruujeme vesnický statek, tak je jasné, kam jdou všechny peníze.
I když tedy 30 párů bot bych možná posbírala, pokud tam započítám i veškeré žabky a pantofle, ale taky se mi tu nashromáždily za 15 let, s mou váhou mi boty vydrží hodně dlouho a dokud nejsou úplně roztrhané, tak je nemám to srdce vyhodit.
@Tarjei píše:
Anonym no ale ne kazdej kdo vydelava hodne penez musi reprezentovat.
Proc by bylo mimo misu si pokecat o bide?
Přesně tak. Znám dost lidí, co se utápí v penězích a nejde to na nich vůbec poznat. Skromní, přátelští, normální oblečení. A na druhé straně znám pipky, co mají prachatého chlapa (který jim zahýbá, kde může), jsou namyšlené až na půdu a hadry by nejraději nosily i s visačkama. ![]()
@terka.h jo pampersky jsou asi stejnej hit jako obleceni z Nextu ![]()
To mi povídej, zrovna v pátek přišla zásilka z lékárny za 1500…
![]()
@j.a.n.i1 jeee to je sen. Statek.ja mam vystudovanou zootechniku, zamorila bych prostor zveri ![]()
@Ice79 hahaaa presne. Ja se teda s pipkama nestykam ale obcas nakou potkam…se pozna na sto honu. Oprasovatelky znacek ![]()
@terka.h JO, to taky nechápu (ty pampersky) já třeba látkovala původně z přesvědčení… no a pak občas i z nutnosti, neb starší se mi opruzoval s libovolných jednorázovek. Takže já na táboře, kde nebyla elektrika ani tekoucí voda prala čtverce v potoce, protože mladý pán prostě nesnesl po delší dobu jednoráz (a delší dobou nemyslím, že by tu jednu měl nějak dlouho, ale mít jich víc než jednu či 2 za sebou).
@LennaZS mne se tezko odrazi. S tema moznostma ktery mam. Ted resim bydleni. Coz je dost dulezity…
Jo tez jedu ve Dvou sockach
jsem takova osklivejsi Max ![]()
Napis me velice pobavil
me ted nedavno vyhodil manza me oblibene boty ktere meli rozpulenou spici a chybeli jim podrazky
stydel se za me u lekare
a natajno mi je vyhodil
jinak nosim slunecni bryle ktere maji slepene sklicko nerada se zbavuju rozbitych veci vzdy vsemu davanm sanci na spraveni ![]()
@Tarjei Tak nevím, zda tu nakonec nějaká zvěř krom dětí, psa a koček bude… ale je to úžasně obrovský prostor ![]()
@j.a.n.i1 uaaaa si to predstavuju. Ja nesnasim maly prostory. A furt v nich ziju ![]()
@j.a.n.i1 píše:
Já jen nechápu, proč je na té popelnici nechalabych si je odnesla domů…
jestli jí to bylo přede mnou blbý? taky jsem to nepochopila