Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Konečně jsem se těšila na kosmetiku obličeje a masáž. Tak přijdu a tam nikdo. TaK si říkám, že asi dojde. Jsem objednána 13.rijna. a nevím, proč ale mám zafixovaný pátek 13 října, což je blbost.
Dokonce i v SMS mám napsáno pátek 13.rijna. Achjo. Volám kosmetické, že jsem dneska objednána. A ona ne, že jsem měla. prijit včera že bylo 13 a že dneska je 14.
Tak se to popletlo. Já zklamaná a naštvaná, tak se se tesila až se odreaguji. A kosmetická jestli chci jiný termín já že jo. A ona, že pokud sem. neprisla a neomluvilamse že si účtuje 400 Kč navíc za její čas a peníze. A dělá se to? Já jí říkám, že to teda ne 400 za nic. Tak že asi žádný termín no. Je mi to líto, je dobrá kosmetická jinak sympatická, ale tady stín mě. prekvapila.
Naprosto normální věc ve službách. Ona kvůli tobě přišla o čas i peníze.
Ano, přijde mi to naprosto adekvátní. Také si říkám náhradu, když klient nedojde. Mám to i v obchodních podmínkách. Je tvoje blbost, že jsi nedošla, ona tam na tebe čekala, byla připravená. Proč by na tom ona měla tratit peníze?
A ty se divíš, utekl ji kšeft, a nikoho už vzít jinýho nemohla, když objednává na čas a ty ses neomluvila s předstihem.
Je to běžné… Čekala na tebe v salónu zbytečně a čas jsou peníze.
@Lilale píše:
Konečně jsem se těšila na kosmetiku obličeje a masáž. Tak přijdu a tam nikdo. TaK si říkám, že asi dojde. Jsem objednána 13.rijna. a nevím, proč ale mám zafixovaný pátek 13 října, což je blbost.
Dokonce i v SMS mám napsáno pátek 13.rijna. Achjo. Volám kosmetické, že jsem dneska objednána. A ona ne, že jsem měla. prijit včera že bylo 13 a že dneska je 14.Tak se to popletlo. Já zklamaná a naštvaná, tak se se tesila až se odreaguji. A kosmetická jestli chci jiný termín já že jo. A ona, že pokud sem. neprisla a neomluvilamse že si účtuje 400 Kč navíc za její čas a peníze. A dělá se to? Já jí říkám, že to teda ne 400 za nic. Tak že asi žádný termín no. Je mi to líto, je dobrá kosmetická jinak sympatická, ale tady stín mě. prekvapila.
Děláš si legraci? Ty jsi fakt buranka, promiň. A vlastně nepromiň.
To nemyslíš vážně, že ne?
Vždyť ona je na příjmu od klientů závislá a kvůli tobě blokovala místo někomu kdo by třeba přišel a zaplatil jí za její práci.
Přijde mi to normální, není v práci proto, aby se nudila a čekala na tebe, když ses neomluvila. Tohle je normální ve všech službách a u lékařů a ani se tomu nedivím. Nesnáším to ani u kamarádky, která nedojde na kafe natož když si někdo domluví službu a potom nepřijde.
@np10021 kdyz já to popletla i v SMS jsem měla napsané pátek 13.rijna, což je blbost. A ona na to odepsala SMS ano platí děkuji. Škoda byla dobrá.
Těšila jsem se na relax a odpočinek teda zas nevím ks e co shánet. A tak abych byla spokojená
@Lilale no jo, ale opět. To není její problém. Je to stejné, jako když si objednáš cvičení, které zaplatíš třeba z permice, a pak na něj nepřijdeš. Nikdo ti prachy zpátky nedá a částka propadne.
Buďto jí to zaplať, má na ty peníze právo, nebo hledej jinde. Taky bych ti neumožnila se znovu objednat bez zaplacení. O ten ušlý zisk by mi „až tak“ nešlo, ale nechci dávat příklad ostatním klientům, a tobě už bych taky 100% nevěřila, že na nový termín dojdeš a já bych tím pádem riskovala, že budu tratit zase.
@Lilale píše:
@np10021 kdyz já to popletla i v SMS jsem měla napsané pátek 13.rijna, což je blbost. A ona na to odepsala SMS ano platí děkuji. Škoda byla dobrá.
Těšila jsem se na relax a odpočinek teda zas nevím ks e co shánet. A tak abych byla spokojená
Takže za to může vlastně ona, když ti odepsala, že termín platí? Víš, kolik má denně klientů.. vážně jí nedošlo, co píšeš za datum a den… ![]()
@np10021 to bohužel není vůbec neobvyklé. Spousta lidí Vám ty prachy za neomluvený termín nedá. A i když to máte v podmínkách, tak s nikým do sporu přes soud nepůjdete.
![]()