Spor se sousedy

633
22.7.15 11:04

spor se sousedy

Tak teď jsem si vyslechla taková všelijaká slova od sousedky že jsem se nestačila divit. Dceři jsem napustila trochu vaničky na balkón (bydlíme ve druhém patře), malá jen jednou stříkla a žlábkem z bolkónu to teklo dolů a za chvilku zvonek, co si to myslíte že tu bydlíte jen vy nebo co, já tu vodu tam nechci, jestli ještě jednou nahlásím vás na družstvo atd… Nevěděla jsem že to mohlo někomu tak vydit aby mi přišel vynadat… Co vy na to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31691
22.7.15 11:06

A komu si chodí stěžovat když prší? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38870
22.7.15 11:07
@Jana.49 píše:
Tak teď jsem si vyslechla taková všelijaká slova od sousedky že jsem se nestačila divit. Dceři jsem napustila trochu vaničky na balkón (bydlíme ve druhém patře), malá jen jednou stříkla a žlábkem z bolkónu to teklo dolů a za chvilku zvonek, co si to myslíte že tu bydlíte jen vy nebo co, já tu vodu tam nechci, jestli ještě jednou nahlásím vás na družstvo atd… Nevěděla jsem že to mohlo někomu tak vydit aby mi přišel vynadat… Co vy na to?

asi to nebylo tak málo vody, když to v tomhle vedru teklo na spodní balkon. Popravdě, kdybych seděla na balkoně a začala mi tam kapat voda, tak bych setaky zajímala odkud to je (nedejbože ho mít zasklený).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17203
22.7.15 11:08

@Jana.49 Tak to zalezi, co pani na balkone ma. Pokud vyprane pradlo ci nejake posezeni, tak bych take nadsena nebyla. Dej bazenek na nejakou deku, ktera vycakanou vodu vysaje a holt vic utirej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
22.7.15 11:10

@Jana.49 Tohle bych si u nás taky nemohla dovolit a popravdě řečeno, taky by se mi to nelíbilo, na balkón si občas sedneme, mívám tam prádlo, když má pršet, tak to vidím a ne aby mi někdo lil z vrchu vodu. Sousedům bych se omluvila a na dcerku dávala pozor. Zažila jsem to taky s dětma, bylo období, kdy to ještě nedovedly pochopit, tak bazének na balkóně být prostě nemohl, maximálně vanička ve vaně, tam si může cákat jak chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2815
22.7.15 11:11

@Cuddy pokud má na balkoně prádlo a nebo tam zrovna seděla a voda jí ohodila tak se nedivím, že jí to vadí. A myslím si, že na to balkoně asi zrovna byla, protože kdyby byla v bytě tak si toho jen tak rychle nevšimne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
22.7.15 11:11
@Jana.49 píše:
Tak teď jsem si vyslechla taková všelijaká slova od sousedky že jsem se nestačila divit. Dceři jsem napustila trochu vaničky na balkón (bydlíme ve druhém patře), malá jen jednou stříkla a žlábkem z bolkónu to teklo dolů a za chvilku zvonek, co si to myslíte že tu bydlíte jen vy nebo co, já tu vodu tam nechci, jestli ještě jednou nahlásím vás na družstvo atd… Nevěděla jsem že to mohlo někomu tak vydit aby mi přišel vynadat… Co vy na to?

tuplem bych malou nechala aby to cakalo ji na balkon :roll: nad nama když si napusti bazenek tak nam to taky cka na balkon a neresim to pradlo tam nemam a vzdyt je to jen voda a druzstvo s tim nic nevyresi :kytka: stejne tak i sousedka stěžovala ze vse klepu z balkonu ji na balkon a taky nic nezmohla to samy je dupani deti stejne tak koureni na balkonech nebo kdz zapnu klimaizaci tak zase udajnej hluk atd prost problematika domu kde bydli vic lidi ale bud v klidu nikdo ti nic nemuze :kytka: všichni jen vyhrozuji ale nikdo nic neudela pac vi ze by se mu vysmali na druzstvu :kytka:

• Citovat
  • Upravit
17203
22.7.15 11:13

@JayLee Aneb at zije ohleduplnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38870
22.7.15 11:15
@JayLee píše:
tuplem bych malou nechala aby to cakalo ji na balkon :roll: nad nama když si napusti bazenek tak nam to taky cka na balkon a neresim to pradlo tam nemam a vzdyt je to jen voda a druzstvo s tim nic nevyresi :kytka: stejne tak i sousedka stěžovala ze vse klepu z balkonu ji na balkon a taky nic nezmohla to samy je dupani deti stejne tak koureni na balkonech nebo kdz zapnu klimaizaci tak zase udajnej hluk atd prost problematika domu kde bydli vic lidi ale bud v klidu nikdo ti nic nemuze :kytka: všichni jen vyhrozuji ale nikdo nic neudela pac vi ze by se mu vysmali na druzstvu :kytka:

tak v takovým paneláku bych nechtěla žít ani kdyby mi za to platili 8o Se tam sešla skupina pěkně bezohledných lidí. Tohle z našeho paneláku fakt neznám (teda v září se tam nastěhoval sobec s celodenně vyjícím psem a po 4 měsících byl dotlačený k nějakému řešení).

Příspěvek upraven 22.07.15 v 11:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16370
22.7.15 11:16

Ono je to nepříjemné v tom, že se ta voda na spodním balkonu odráží od zábradlí a stříká všude. Taky to nemám ráda. A fakt zbožňuju, když ten bazének potom z toho balkonu někdo vylévá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38870
22.7.15 11:16
@vokishka píše:
Ono je to nepříjemné v tom, že se ta voda na spodním balkonu odráží od zábradlí a stříká všude. Taky to nemám ráda. A fakt zbožňuju, když ten bazének potom z toho balkonu někdo vylévá.

to někoho napadně to vylít z balkónu? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
22.7.15 11:17
@Jana.49 píše:

tak paní mohla přijít víc v klidu, zase vyhrožovat hned družstvem atd je zbytečně neadekvátní reakce kor jestli to bylo poprvé..asi je jí taky vedro a je podrážděná ;)
no ale tak zase to asi neteklo trochu muselo to být dost.. a vem si, že by to teklo na balkon tobě - nevíš jestli tam neměla prádlo nebo cokoliv…omluvila bych se, že jsem si neuvědomila, že by to takto mohlo téct a hotovo
pod bazének dej deky a odtok také zahraď dekou aby to vsáklo, kdyby dcerka cákala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17203
@lucenka píše:
to někoho napadně to vylít z balkónu? 8o

Take nechapu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16370

@lucenka fakt se tací najdou. Už jsem to zažila. Normálně si nechodíme stěžovat, ale tenkrát tam manžel letěl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38870
22.7.15 11:18
@vokishka píše:
@lucenka fakt se tací najdou. Už jsem to zažila. Normálně si nechodíme stěžovat, ale tenkrát tam manžel letěl.

to se nedivím, že tam letěl… koukám, že fakt máme štěstí na normální sousedy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama